Karımın Dul Arkadaşı Azmış

Selam ben nihal Götten hiç vermedim ama meraktan ölcem ya nasıl bişey acaba!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Hep utangaç biri olduğum için 19 yaşıma kadar hiçbir kadınla birlikteliğim olmadı. Nedense konuşmaktan çekiniyordum. Ahım şahım bir yakışıklılığım olmadı için de haliyle hiç kız arkadaşım olmadı. İlk seksimi bile 19 yaşımda yaşlı bir orospuyla yaptım. Üniversiteyi kazanmadığım için babamın dükkanda çalışmaya başladım. Su ve tüp bayiliğimiz vardı. Yaklaşık bir yıl boyunca dağıtımları ben yaptım ve bir süre sonra bunu için başka bir eleman aldım. Babam da dükkana gelmez oldu ve dükkanı tam anlamıyla ben işletmeye başladım. Yalan yok, halimden memnundum ve bir gün annemin bana birini bulduğunu öğrendim. Bunu duyduğum çok sevindim ama karım olmaya layık gördüğü kadını görünce bütün hevesim kaçtı. Tamam ben çok yakışıklı değildim ama bana uygun gördüğü kadın da hiç güzel değildi veya bana öyle görünmüyordu. Babamın ve annemin yoğun ısrarları sonucu kadınla evlenmeyi kabul ettim. Zamanla onu sevebileceğimi düşündüm. Fakat hiçte öyle bir şey olmuyordu.

Karımı her ne kadar sevmesem de evlendikten sonra çok değiştiğimi söyleyebilirim. Artık kendime bir güvenim vardı. Konuşmaktan çekinmez olmuştum ve öyle boş konuşan bir tip olmaktan da çekindim. Arkadaş çevrem olsun, işlerim olsun gün geçtikçe iyi bir konuma geliyordu. Karımın iyi bir insan olduğunu biliyordum ve onu kırmaktan çok çekiniyordum. Fakat yıllar geçmesine rağmen bir türlü ona karşı bir şeyler hissedemiyordum. Ne içimden çiçek almak geliyordu nede bir sürpriz yapmak.

Evimize sürekli gelip giden, karımın çok yakın bir arkadaşı vardı. Aralarından su sızmıyor, aynı apartmanda oturuyorduk. Kadının dul olduğunu biliyordum ama hiç konuşmuşluğumuz yoktu. Sadece evde denk geldiğimizde merhabalaşarak oradan ayrılıyordum. Kadından bu kadar uzak durmama sebep olan şeyin onun seksiliği olduğunu açıkça söyleyebilirim. Süt kadar beyaz  teni, okyanus kadar güzel mavi gözleri, büyük memeleri ve yumuşacık koca götü beni benden alıyordu. Her gördüğümde hiç olamadığım kadar tahrik oluyor, kadın gittikten sonra karımı sikiyordum. O derece beni azdırıyordu. Hele o saçlarını salıp, bana maviş gözleriyle baktığında bütün dünyam dönüyordu. Kadında ters bir şeyler olduğunu hep seziyordum. Karımla bu kadar yakın olmasına rağmen beni gördüğünde cilveli hareketler yapması, dudaklarını emmesi, kaçamak bakışlar atması beni düşündürmeye yetiyordu.

Akşam olmuştu. Dükkanı kapattıktan sonra eve bir süre sonra vardım. Apartmanın merdivenlerinden yukarıya yavaş yavaş çıkmaya başlamıştım. Bizim ev üçüncü katta, karımın arkadaşı Sevgi’nin ise ikinci kattaydı. İkinci kattayken kapı birden açıldı ve sevgiyi yarı çıplak bir şekilde karşımda gördüm. Bana seslendi ve gömleğimden tutarak beni içeriye çekti. Kapıyı hızlıca kapattıktan sonra direk üzerime atladı ve deli gibi öpmeye başladı. O sırada artık karımı düşünmeyi unuttum ve kadını bacaklarından tuttuğum gibi duvara yasladım. Öperek yatak odasına götürdüm ve siyah külotunu çıkartıp yarağımı içine soktum. O kadar hızlı sokup çıkarmaya başladım ki kadın inim inim inleyerek apartmanı ayağa kaldırdı. Bir süre sonra bu birliktelik gün yüzüne çıktı ve karımdan ayrılarak Sevgi ile birlikte olmaya başladım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir