Hikaye Gönder

Sikiş hikayelerinizi bekliyoruz.[contact-form-7 id=”1445″ title=”İletişim formu 1″]

Sex hikayeleri:

am hikayeleri,sikis h,tubidy,am yarak hikayeleri,gerdek gecelerin sevhetle sikis resimleri,kaymak gibi sikisler

29 thoughts on “Hikaye Gönder

 1. GÖZLERİM GÖRMÜYOR AMA KADINI NASIL MEMNUN ETTİM
  Ben Hakan ailemle İstanbul’da yaşıyorum. ben görme Engelliyim, gözlerim görmesede yılmadan cesaretimi kaybetmeden usanmadan her işimi kendim rahat yapabiliyorum. dışarıya çıkıp gezmek istesem veya dışarda bir işim varsa o işi halletmek için elime Beyaz bastonumu alıp korkmadan çekinmeden yürüyordum. biz İstanbul’da kirada kalıyorduk. Babam bir gün bizlere Daire almak istediğini, elinde yeterince kadar para olduğunu, kiracı olmaktan bıktığını ve kurtulmak istediğini söyledi bizlere. aradan fazla bir zaman geçmeden bir ay sonra 5 katlı bir Apartman’ın 4. katında boş bir Daire bulduğunu fiyatı uygun bularak Daire sahibiyle anlaşarak satın aldığını söyledi bizlere. Babam Daire’nin satış işlerini bitirip ve Daire’de ufak tefek tatilat işlerini yaptırarak Ailem de temizlik işini bitirerek, Babam bir nakliyeciyle anlaşıp şirket elemanları evimize gelerek eşyalarımızı alıp arabaya yükleyip satın aldığımız eve getirip taşıdılar. bizim üst katımızda Güler adında, 30 yaşında ve 10 yıldır evli. Kocası yurtdışına mal götüren bir TIR şoförü, ayda bir, iki ayda bir üç-beş gün kalıyor, işlerini bu arada halledip tekrar Avrupaya, Rusyaya gidiyordu. Bir çocukları var, oğlu sekiz yaşında okula gidiyor. Ekonomik durumları iyi sayılır, ama anladığım kadar Güler Hanım mutsuzdu. Evliliği koca yolları gözlemekle geçiyor hep…
  ben Üniversitenin görme engelliler için açtığı özel bir bölümde okuyorum, ve sabahları şehir içi otobüsle Üniversiteye gidiyordum. Güler Hanım da oğlunu bir sokak ilerdeki okuluna götürüp getiriyordu. Her sabah aynı saatlerde çıktığımızdan sürekli karşılaşıyor, birlikte konuşa konuşa gidiyorduk. Yolda Güler Hanım bana yoldaki kaldırımları, engelleri aşmam için yardımcı olurken, ben de dirseğini tutuyor, birlikte en az on dakika bu şekilde yürüyorduk. Güler Hanım oğlunu okula bırakıp okulun önündeki otobüs durağında benimle beraber sohbet ediyor, bineceğim otobüs geldiğinde beni uyarıp binmemi sağlıyordu. Her gün bu şekilde gide gele iyice samimi olmuştuk. ben çok konuşkandım, çok ta şakacıydım. Hiç körlüğüme üzülmezdim. Artık öyle olmuştu ki, Güler Hanım evden çıkarken beni görmese kapımızı çalıyor, annem babamla selamlaşıp benim çıkmamı bekliyordu. Yaklaşık 3 4 ay böyle sürüp gitti, Güler Hanım çok samimi olmuştu benimle. Kocası da ailemi sevmişti. Bir kaç kez onlarda ve bizde birlikte yemek yedik, sohbet ettik. Cana yakın insanlardı. bizim memlekette arazilerimiz var. Annem, Babam Yılın yarısını ekim, dikim, hasat vesaire işler için memlekette geçiriyorlardı. ben de evde yalnız kalıyordum. kendim başıma evi çekip çeviriyor, okuluma gidiyordum. Bir bahar günüydü. Güler Hanım’ın Kocası yine Rusyaya gitmişti. İki haftadır yapayalnızdı. benim annem babam da memleketteydi. Güler Hanım Markete gidip akşam yemeği için bir şeyler almak için aşağı inerken, ben de çarşıdaki restoranlardan birinde pide falan yemek için evden çıkıyordum. Merhabalaştık,
  Güler Hanım: “Nereye gidiyorsun Hakan?” diye sordu.
  ben de: “Bizimkiler memlekete gittiler, ben de çarşıdaki restoranlardan birinde pide falan yiyeceğim abla.” dedim.
  Güler Hanım: “Evde çok güzel yemek var. Pide yiyeceğine gel üskata Eve çıkıp içeri gir. Ben marketten bir şeyler alıp geleyim, bizde yemek yeriz. Hem çocuk evde yalnız kalmamış daha iyi olur” dedi.
  ben de– “Tamam abla!” dedim.
  Güler Hanım benim kolundan tutup birlikte üst kata çıkıp evin içerisine aldı. Yolu biliyordum ama, Güler Hanım yine salona kadar götürdü beni. Oğlu benim geldiğimi görünce sevindi. Güler Hanım Evden çıktı, markete gidip alacaklarımı aldı, sonra eve geldi. İçecek bir şeyler, kola, bira, meyve suyu falan da aldı bol, bol. Güler Hanım Eve Geldiğinde ben oturmuş oğluyla oynuyorduk, oğlu heyecanla bana bir şeyler anlatıyordu. biz konuşurken Güler Hanım da yemek hazırladı. Yemekti, hoş beşti derken vakit ilerlemiş, saat 9 gibi olmuştu. Ertesi gün okul olduğundan Güler Hanım oğlunu yatırdı. oğlunu yatırdıktan sonra yanıma Geldiğinde ben de kalkmaya davrandım.
  ben– “Oo.. Vaktin nasıl geçtiğini anlamamışım. Ben de kalkayım abla.” dedim.
  Güler Hanım Kolumdan tutup engel oldu.
  Güler Hanım– “Otur Hakan, nasıl olsa sen de yalnızsın, ben de… Evde tek başıma canım sıkılıyor. Ben sana soğuk bira getireyim, sohbete devam ederiz. Sen de eve gidip ne yapacaksın? Beraber oturalım işte…” dedi.
  Artık yalnız kalmıştık… Sohbete devam ediyorduk. Soğuk birer bira çerez getirdi, ikimiz de bira içiyor, konuşuyorduk. Sohbet uzadı, ikinci, üçüncü biralar da içildi. Kendimi bir garip hissediyordum, içim kıpır kıpırdı. yanlız geçirdiğim geceleri Yatağımda tek başıma Penisimi okşamalarla, tatmin olmaya çalışmayla geçen ve uzun, yalnız geceler… Oysa bu gece olgun bir Kadınla başbaşa oturuyor, onunla sohbet ediyordum. Bir yandan sohbet ederken bir yandan da benim pantolonumun önüm kabarmıştı hiç çekinmeden, utanmadan… Aldığım alkolün de etkisiyle öyle rahattım ki hareketlerimle… benim okuldan, arkadaşlarımdan, ev yaşamından bahsederken anlattıklarımı dinlerken Arada bir “yaa, öyle mi?” falan diyerek sohbete katılır gibi yapıyordu. Evet, kendimi kaybetmiş gibiydim. Oturduğum koltukta yayılmıştım. Çıldırmış gibiydim. Seks yapmadan geçen yalnız geceler beni bu hale getirmişti işte… evli, olgun bir Kadın yabancıyla başbaşa, yalnız ikimiz otururken hafif sarhoş olmuştu. Bir ara ben oturduğum yerden kıvranmaya, bacaklarımı kasmaya başladığımı fark etti. Sıkışmış gibi davrandığımı görmüştü.
  Güler Hanım: “Ne oldu Hakan? Rahatsız mısın?” diye sordu.
  ben: “Yok abla… Şeyy… Benim eve gitmem gerek…” dedim.
  sıkılarak…
  Güler Hanım: “Tuvalete gitmen gerek galiba… Sıkılma, hareketlerinden belli oluyor.” diye
  rahatlatmaya çalıştı beni…
  ben de: “Şey, evet abla… Bu biralar… Pek alışkın değilim aslında bu kadar içmeye… Çok sıkıştım da… Sanırım eve bile yetişemeyeceğim.” dedim.
  Güler Hanım: “Gel canım, ben seni lavavoya götüreyim. Sıkılmana gerek yok ki… Bunca zamandır beraberiz, yabancı değiliz artık…” dedi.
  Ayağa kalktım, elimden tutup yönlendirdi beni. Daracık holde yanyana yürürken kolumdan tutup kendine yaklaştırdı. Göğsünün biri benim koluma temas ediyor, ucu gömleğime sürtünüyordu. görme Engellilerin normal görenlerden daha fazla hisleri kuvetlidir. onun için benim de gözlerim görmediğimden hislerim kuvetlidir. anladığım kadar gözlerim görmediğini bildiğinden Alkolün verdiği cesaretle kendisini ateş basmış olmalıki Üzerindeki askılı tişörtün askılarını indirip sütyenini çıkarmıştı. demek ki Askılarını indirdiği tişörtü aşağıya inmiş, memeleri fora vererek meydandaydı. ama nereden bilecek ki gözlerim görmüyor ama hislerim kuvetlidir. bilse hissettiğimi Memelerini meydanda açıp bırakmazdı. onun için düzeltmeye gerek görmemişti. Tabi, kısa bir andı bu… Banyonun kapısından içeri girmemi sağladı, klozetin önüne götürüp bıraktı. Yanımda durup bekliyordu. ben Duraksadım, gülümseyerek.
  ben– “Abla, ben gerisini hallederim, sen lavabonun yerini göster, yeter bana…” dedim.
  Güler Hanım– “Ah, pardon canım…” dedi. “Öyle ya, koca adamsın sen…” diyerek
  elimi tuttu, yandaki lavabonun üzerine koyup havluların yerini söyledi. Çıkması gerekiyordu, Kapının yanına giderek çıkar gibi yapıp içeriden gürültüyle Kapıyı kapattı. Kapının yanında nefes almamak ve onun aldığı nefesi duymamam için hafifden sessizce nefesini tutma gayretini gösteriyor öyle kenarda duruyordu şimdi. ama ben biliyordum gitmediğini Banyonun duvarının kenarında durduğunu. çünkü nefes almamak için nefesini ne kadar tutsada hafifden de nefes alsa da aldığı nefesi çok az şekilde duyuyordum. ayrıca Parfüm sürmüştü. gitmiş olsaydı Banyonun içinde Parfüm kokusu azalırdı ve koku olmazdı. Kocasının devamlı yurt dışına işinden dolayı gitmesi. Güler Hanım geceleri yatağında yanlız başına devamlı Yaraksız geçirmesi alkolün verdiği cesaretle sekse susanmış ve azmış olmalıdır ki, benimkini görmeyi istediğini arzuladığını tahmin ediyorum. ya da gerçekden Güler Hanım beni acıyarak benim Lavabo ihtiyacımı göremeyeceğimi yardım etmek istediğini. aramak istediğim bir şeyi veya bir şeyi becerip edemediğim zaman, o zaman devreye girip Banyoda duvarın kenardda olduğunu bana söyleyecekdir belkide. ben Güler Hanım’a hiç bir şey demeyip, yanıana da gidip onu tutup burda niye duruyorsun diye, morali bozulmasın diye bozmak istemedim onu. biraz utansamda alkolün verdiği cesaretle Güler Hanım’ın ne istediğini, ne düşündüğünü öğrenmem için beklemeyi tercih ettim ben. bekleme moduna beklemeye başladım. ama iyi, ama kötü bir sonuç olacak bakalım ne olcak diye Telaşla klozetin kapağını kaldırdım, etrafını ellerimle yoklayıp yerini ezberledikten sonra ayağa doğrulup arkamı klozete çevirerek ellerimi Kemerime götürerek elimle Kemerimi açtım. sonra elimle fermarımı aşağıya doğru indirdim. daha sonra Pantolonumun Düğmesine ellerimi götürerek Düğmeyi çözdüm. Düğmeyi çözdükden sonra Pantolonumun belinden ellerimle tutup aşağıya doğru dizlerime indirdim. aynı şekilde Külodumun belinden ellerimle tutup aşağıya dizlerime indirdim. elime Penisimi aldım. Penisim sertleşmiş, dimdik ayakda şaha kalkar gibi Parmaklarımın arasında kocaman, uzun bir canavar duruyordu. Sertleşmiş, damarları meydana çıkmış, mantar gibi iri bir Penisim vardı. 20 santim belki daha fazlaydı uzunluğu, kalınlığı da bayağa vardı… Güler Hanım sanki İnlememek için kendisini zor tutuyordu. derinden, hafif, ince, boğuk nefes aldığını sesini duyuyordum. elini ağzına kapatmış Kalbinin atışları hızlanmış olmalı ki boğuk kapalı bir şeyin içinden sesi geliyordu bana. Atletimi, Gömleğimi ellerimle tutarak yukarı çekerek Klozetin üstüne oturdum. Sikim o kadar sertleşmişti ki, göbeğime doğru dikilmişti işeyebilmek için üstünden aşağıya doğru elimle bastırıp klozete nişanladım, şırıl, şırıl işemeye başladım. Sanki dakikalar sürdü işemem… Nihayet bittiğinde işemem o kocaman sertleşmiş sikimi Külodumun içine sokmadan ayağa kalkarak yandaki lavaboya döndüm. Musluğu açıp ellerimi yıkamaya başladım. Sıvı sabunla yıkadığım ellerimi hala meydanda dışarıya, havaya fırlamış, dimdik duran sikime elimi götürdüm sonra… Kaygan, ıslak parmaklarımla şöyle bir sıvazladım. Sonra avuçlarımın içinde sıkıp başından köküne kadar kaydırmaya başladım. zevkden dudaklarımı ıısırıyordum.
  ben: “Oohhh…” diye bir inilti kopardım… “Oohhh… Güler, bu Yarağım Amına girsin, Şeftalini öpeyim kız, kaymaklı pastanı yalıyayım, klitorini şeker gibi emeyim, Güler beni kucağına al da Meme uçların erik tikeni gibi Portakallarından ver ağzıma, bıldır, bıldır Kalçalarına sarılayım bebeğim, o körpecik Karbuzuna salayım Sikimi Güleeeer, …” diye inledim.
  sikimi sabunlu parmaklarımla sıvazlıyor, kendimi tatmin ediyordum. Öyle garip, manyakça bir durumdu ki bu. bir başkasının evinde, banyosunda, oğlu odasında uyurken, yabancı bir Kadının yanında kendimi tatmin etmemi izliyordu gizlice… Hem de onun ismini sayıklayarak… onu düşünerek… Bir an üstüne atlayıp Amını yalayıp, yutmak, o kocaman sikimi tutarak, suları akan amına sokmak istedim. Sonra durup kendime hakim oldum. Böyle yaparak ürkütebilirdim Bebeğimi… Ters tepebilirdi… onun ismini fısıldayarak sikimi okşuyordum ama… Ya ben üstüne gidince tepkisi değişik olursa? ona “abla” diye hitap etmem geldi aklıma… İş gerçeğe binince beni tersleyip refüze eder miydi acaba? Dayanamazdım buna… Tuttum kendimi. Sikimi Parmaklarımın arasında biraz daha sivazlayıp zevke gelerek Lavabonun içine boşaldım. boşaldıkdan sonra sikimi soğuk suyla yıkayıp kuruladım. daha sonra Külodumun belinden ellerimle tutarak Sikimide zorla Külodumun içine sokup yukarı doğru çektim. Pantolonumunda belinden ellerimle tutarak yukarıya doğru çektim. Pantolonumun Düğmesini iliklemek için elimi Düğmeye getirerek ilikledim Düğmemi. sonra Kemerimi ellerimle tutarak bağladım. daha sonra da Fermarımı çektim. Ellerimi yıkayıp ıslak ellerimle yüzümü sıvazladım. ben kalkmış Sikimin inmesini bekliyordum. sonra Duvarı yoklayarak kapıya yöneldiğimde ters tarafa çekildi. Kapıyı açıp çıktım. holü yoklaya, yoklaya salona ilerledim. Güler Hanım da arkamdan çıkıp sessizce ilerledi, sanki odadaymış gibi.
  Güler Hanım– “Aa, geldin mi Hakan?” diye karşıladı beni. “Problem yok diğil mi? Sanki sesini duydum gibi, bana mı seslendin?” diye sordu.
  ben de: “Yok abla…” derken biraz utandım.
  geldi yanıma Sohbetimize kaldığım yerden devam etmeye başladım. Güler Hanım Elime soğuk bira tutuşturup koltukta yanıma oturdu pantolonumnun önümdeki kabarıklığı inmemişti. o yüzden Güler Hanım’ın Üstüne atlamamak için kendimi zor tutuyordum. Arkadaşlarımdan, kızlardan, okulda yaşadıklarımdan bahsediyordum. Güler Hanım Sözümü kesti:
  Güler Hanım: “Kız arkadaşın var mı Hakan? ” diye sordu. “Flört gibi yani…”
  ben de: “Hayır, yok abla.” dedim.
  Güler Hanım: “Kız arkadaşın hiç olmadı mı?” dedi.
  ben de: “Hayır, maalesef olmadı abla.” dedim. “Onlar sağlıklı erkeklerle ilgilenir, benimle sadece arkadaş olurlar… Beni kimse istemez ki bu halimle.”
  Güler Hanım elimi tuttu.
  Güler Hanım: “Sakın kendini üzme Hakan. Sen yakışıklı, delikanlısın. Seni istemeyen kız neler kaçırdığının farkında değil.” diye teselli etmeye çalıştı. “Belki sana birisini buluruz.” dedi.
  ben bu sözüne çok sevindim. Güler Hanım biraların verdiği çakır keyiflik, tuvalette gördüğü manzaranın etkisiyle daha serbest konuşabiliyordu.
  Güler Hanım: “Hakan sen hiç cinsel ilişkiye girdin mi?” deyiverdi.
  ben Güler Hanım’dan utandım bu sözünden. diyemezdim evet girdim cinsel ilişkiye. mejbur yalan söylemek zorundaydım.
  ben de: “Hayır hiç girmedim abla. Daha milli olamadım! Bu vaziyetteyken de pek olacak gibi değilim galiba…” masusdan dedim,
  başımı da önüme eğdim, utanmıştım.
  Güler Hanım: “Anladım…” dedi. “Peki, kızı bulsak, onun nasıl biri olduğunu nasıl anlayacaksın Hakan? Senin istediğin ölçülerde biri mi? Ya vücudu senin istediğin gibi değilse?” dedi.
  ben de: “Ailem belki yardımcı olur abla. Hem bunlar benim gözlerim…” diyerek ellerimi gösterdim. “Ellerimle yoklayarak görebiliyorum. Sesinden karakterini anlamaya çalışıyorum” dedim.
  gitgide… Çatallanmış, boğuk bir sesle bana.
  Güler Hanım: “Peki, ben nasıl biriyim Hakan? Ne düşünüyorsun benim için?” dedi.
  ben de: “Şeyy.. Sen genç, güzel birisin Güler abla…” dedim.
  Güler Hanım: “Genç tamam da, güzel olduğumu nerden biliyorsun? Yoklamadın ki?” dedi.
  Güler Hanım Elimi tutup yüzüne götürdü. Parmaklarım alnında, burnunda, dudaklarında, yanaklarında, çenesinde dolaşıyordum. Dudakları kalın, dolgun yanakları ise tombuldu. onu Dudaklarından Yanaklarından öpmemek için kendimi zor tutuyordum. hafifçe, okşayarak… Dudaklarına değdirdiğim parmağımı öptü hafifçe. Ateşe değmiş gibi çektim parmaklarımı, saçlarını okşadım.
  Güler Hanım: “Peki, kızın vücudunun nasıl olduğunu nerden bileceksin Hakan?” dedi. fısıltıyla… “Böyle parmaklarınla mı?” dedi.
  ben utanmıştım. Güler Hanım Saçlarındaki elimi tutup hafifçe aşağı indirdi. davet edercesine. Boynundan aşağıya indirdi. parmaklarım Tüy gibi omuzlarında dolaştı. Tekrar ellerimi tutup göğüslerine doğru götürdü. Askılı tişörtüm belindeydi. Memeleri meydanda, dimdik olmuşlar, uçları arzuyla, şehvetle kabarmışlardı. Ellerim çıplak memelerine ilk temasımda çekmek istedim. tuttu, bırakmadı. Memeleri simsicak pasta gibiydi. onları öpmek, koklamak istiyordum ama utanıyordum ondan.
  ben: “Abla?” dedim. yutkunarak, Fısıltıyla.
  Güler Hanım: “Devam et Hakan… Görmeye devam et…” dedi. “Anlat bana… Nasıl, güzel miyim? Memelerim güzel mi? Hadi anlat…” Göğsü inip kalkıyordu heyecandan nefes nefeseydi.
  ben de: “Ooohhh, Çok güzelsin abla. Tenin pürüzsüz… Saçların ipek gibi. Dudakların etli. Yanakların tombul, Boynun uzun, kuğu gibi. Göğüslerin Çok, Çok güzel. Sert, Uçları kabarmış, Etrafında yuvarlak pütürler var.” dedim.
  ben Konuşurken dudaklarım, göğsünde, uçlarında dolaşan parmaklarım titriyordu.
  Güler Hanım: “Sonra? Hadi devam et… Aşağıya in. Oraları da anlat.” dedi.
  ben de: “Karnın dümdüz, kaslı, Göbek yok, fazla kilon yok, balık etisin…” dedim.
  Elimi tuttu, dizine koydu. Anladım ne demek istediğini bu sefer Parmaklarımla Bacaklarını yavaş, yavaş okşamaya, yukarılara çıkmaya, eteğinin altına girmeye başladım.
  ben: “Bacakların da güzel, taş ve sütün gibi, sert, kaslı, Tüysüz, Kendine bakıyorsun, bakımlı birisin” dedim.
  Güler Hanım: “Ohhh, Evet canım… Yeni ağdaladım bacaklarımı… Bir kaç gün sonra kocam gelecek, ona hazırlamıştım. Hadisene… durma Devam et” dedi.
  Ellerim, parmaklarım yavaş, yavaş kasıklarına gelmiş, külodunun üstünden okşamaya başlamıştım.
  ben: “Abla. Bu” dedim.
  Güler Hanım: “Oohhh. Am canım. Kadın amı. Benim amım. Ellediğin o Am işte, Hiç ellemedin değil mi? İlk defa mı?” dedi.
  Titriyordum parmaklarım.
  Güler Hanım: “Dur, külodumu çıkarayım, öyle dokun” dedi.
  Belini kaldırıp külodunu Elleriyle tutup aşağa doğru çekip bacaklarından çıkardı. eteğini çıkarmadan. Şimdi parmaklarımın önünde hiç bir engel kalmamıştı. yavaş, yavaş Okşuyorum, sıkıyorum, parmaklarımın ucuyla her tarafında dolaşıyordum. Bacaklarını aralamış, kendini iyice arkaya vermişti. Amcığını okşayan parmaklarım verdiği hazzın esiri olmuştu.öyle duruyordu.
  Güler Hanım: “Oohhh, nasıl güzel mi? beyendin mi? canım, hoşuna gitti mi? Devam et Hakan. Çok güzel. Devam et” dedi.
  ben mahsustan
  ben: “evet Abla beyenmez miyim? böyle Şeftaliye kim hayır der ki? hıı, Islanmış bu abla. Ateş gibi, Islak” dedim.
  Güler Hanım: “Evet canım, Zevk alıyorum onun için Amımın İçimden sular geliyor, sen okşadıkça, Zevk suları onlar. Zevk veriyorsun bana canım. Erkeğim, Oohhhh…” dedi.
  Çok fena olmuştum.
  ben: “Abla, Ben, Benim şeyim çok sertleşti. Rahatsız ediyor… Çıkarabilir miyim?” dedim.
  Güler Hanım Doğruldu. benim elimi tutup çekti. kırgın, kırgın gülümseyerek. Dudağımdan öptü beni.
  Güler Hanım: “Burda olmaz Hakan. Çocuk var. Ben dayanamam, sevişirken ses çıkarırm, gürültü yaparım, uyanır. Senin eve gidelim canım. Daha rahat ederiz. Seni milli yapmak istiyorum bu gece. Hadi, gel” dedi.
  Güler Hanım beni Kaldırıp elimden tuttu, üstünü başını düzelti. oğlunun odasına baktı, uyuyordu. Elimden tuttu, acele adımlarla çıkıp alt kata, benim evime indik. Heyecandan titreyen elimden anahtarları alıp kapıyı açtı. İçeriye girip kapıyı kapatır kapatmaz duvara yasladı beni. Dudaklarıma yumuldu. o Dudaklarımı yalarken ben de karşılık veriyordum. emiyordum. Dilini ağzımın içine sokup dilimi okşadı. Uzun, uzun öpüştük. Kendimi geri çektim İkimiz de nefes, nefeseydik. Üstündekileri yırtarcasına çıkardı, çırılçıplak kalmıştı. Tekrar bana yaklaşıp çıplak vücudunu yasladı bedenime. Öpüşürken ellerimi tutup kalçalarına götürdü. Ne istediğini anladım, ellerim kalçalarında dolaşıyor, Kalçalarını Ellerimle sıkıyor, tokatlar atıyor, sırtını okşuyordum. Taş gibi olan sikim pantolonumun içinden göbeğine baskı yapıyordum. Dudaklarımı bırakmadan elini araya soktu, telaşla kemerimi açıp sonra Pantolomun Üğmesini Eliyle tutup çözdü, daha sonra da Fermarımı eliyle tutup aşağıya doğru çekip indirdi, elleriyle pantolonumu külodumla birlikte tutup aşağıya indiriverdi. Ayakkabılarım, çoraplarım ayağımda duruyordu hala, pantolonum da ayaklarımdaydı. Uzun sikim füze gibi meydana çıkmış, havaya dikilmişti. Eğilip tapınır gibi diz çöktü önümde… Parmaklarının arasına alıp Okşadı. Ucundaki delikte bir damla zevk suyu vardı. Dilini uzatıp aldı o damlayı. Dudaklarıyla minik bir öpücük kondurdu başına. sonra Diliyle Taşaklarımı yalamaya devam etti.
  ben: “Ohhh, Güler abla” diye inledim.
  ben Dudaklarının temasıyla kasılıvermiştim.
  Güler Hanım: “Canım, Bırak bana kendini. Ablana bırak sen. Ben her şeyi hallederim” dedi.
  Sikimi koca başını ağzına sokmaya çalıştı. Aldı da ağzına Emiyor, lolipop gibi ağzının içinde dolaştırıyor, dilinle okşuyordu. bazen ıslanmış canavarımı Ağzından çıkarıyor. sonra tekrar ağzına sokuyor, boğazına girdiği kadar, dibine kadar almaya çalışıyordu. Elleri de boş durmuyor, torbalarımı okşayıp sıkıyor, bacaklarımın içlerini, kasıklarımdaki tüyleri okşuyor, parmağını kabalarımda, arka deliğimde dolaştırıyordu. Dizlerim titremeye başlamıştı.
  ben: “Abla, Abla Ben” dedim.
  Sikimi ağzından çıkardı. benim ağzım nefessiz kalmış kuş gibi açılmıştı. Ellerim saçlarının arasında kasılmıştı. Boşalmak üzereydim.
  Güler Hanım: “Bırak kendini canım. Boşalt içindekini, Ben seni emerim şimdi, Yutarım senin Spermleri” dedi.
  Ağzına aldı yine, Vakumlamaya, emmeye başladı. İlk Sperm damlalarım gelmeye başlamıştı Ağzına, dolmaya başlamıştı. Ellerim istemsizce saçlarını kökünden kavrayarak kendime çekiyor, sikimi boğazına kadar gömmeye çalışıyordum. Spermlerimi direk boğazından yutmaya başladı. Kasılıyorum, bacaklarım titriyor, inliyordum. ben boşaldım, o yuttu. Bitene kadar ağzından çıkarmadım sikimi. Neden sonra sakinleştim. Püskürmem bitti. sonra Ayağa kalkarak Dudaklarıma yumuldu. bende karşılık vererek Dudaklarından öpmeye, yalamaya başladım. Dudaklarından sonra Yanaklarına geçerek öpmeye, koklamaya Fırçalar gibi Dilimle yalayarak devam ettim. sonra Kulak Memelerine geçtim. Kulak Memelerini Ağzımın içine alarak emmeye, öpmeye başladım. bazende Boğazının altına geçerek yalamaya, öpmeye devam ediyordum. Güler Hanım Elerini Gömleğimin Düğmelerine götürerek teker teker çözmeye başladı. Düğmeleri çözdükden sonra Gömleğimin yakasından Elleriyle tutup arkamdan geriye doğru çekip Kollarımdan çıkardı. sonra da Elleriyle atletimin belinden tutarak yukarıya doğru çekerek Kollarımdan çıkardı. bir yandan da Ayaklarımdaki ayakkabılarıı önce sağ sonra Ayakkabılarımı çıkardım. sonra Pantolonumun belinden tutarak önce sağ Bacağımdan, sonra da sol Bacağımdan çıkararak yere attım Pantolonumu. daha sonra da Külodumun belinden tutarak aşağıya doğru çekerek önce sağ, sonra sol Bacaklarımdan çıkararak onu da yere attım. İkimiz de çırılçıplaktık. Güler Hanım gülerek ben boşaldıktan sonra yarı sert duran sikimi tuttu.
  Güler Hanım: “Hadi canım, beni yatağımıza götür…” dedi. “Gerdek yatağımızda senin erkekliğini bozayım” dedi
  ben de: “Karşıda, holün en sonundaki oda abla” dedim.
  Sikimi kavrayıp tuttu, beni peşine çeke, çeke aceleyle yatak odasına gidip geniş yatağa attı kendini… ben de ezbere bildiğim yatağın kenarına oturdum. Bacaklarını yana açarak Elimi tutup alev gibi yanan, zevk suları akıp duran amcığına götürdü. Üstünde süs olsun diye bıraktığı minik tüy şeridini okşadım. Parmaklarımı dudakların arasından sokup içini okşadım. Kıvrandı…
  Güler Hanım: “Ooohhhh, Çok güzel, Hadi aşkım, Ben senin sikini yaladım, emdim. Şimdi de sen beni yala bakayım. Gel, Yaklaş bana. Bacaklarımın arasına gel” dedi.
  ben de Eğilip başımı kasıklarına yaklaştırdım. Saçımdan tutup yönlendirdi beni. Bacaklarının arasına uzanıp yalamaya başladım. Amı marhoş hoş kokuyordu. Islak dilimin amcığına temasıyla ürpererek kasıldı. Amının Kkitorisinin etrafını yalarken Amı sertleşerek Amının deliği genişlemişti. Amının deliğinden içine Dilimi sokup çıkarıyordum. Amı simsicakdı, Fırın gibi yanıyordu içi. Zevk suları akıyordu Amından. Zevk sıvılarını Ağzıma alarak yutuyordum.
  Güler Hanım: “Ooohhh, Yala canım, Yala aşkım, Dondurma yalar gibi yala beni. Dilini dolaştır, Ohhh… ahhhh, Evet Orasını yala, O sert şeyi, klitorimi yala, İçine sok dilini, Aaahhhh, Özlemişim bunu, Öyle özlemişim ki, Devam et bırakma hayatım, Dilinle sik beni, Oohhhh, Mımmmm, devam et, devam et çıldırıyorum, oooofffffff, of, of” diyordu.
  Saçlarımı tutup amcığına gömüyordu başımı. Kendini kaybediyor, zevk denizinde yüzüyordu sanki. Başımı tutup çekti, beni yuvarlayıp sırt üstü yatırdı. Dizlerini başımın iki yanına koyup amını ağzıma verirken Güler Hanım da sikime uzandı. 69 pozisyonunda, ben yatarken o üstte birbirimizi yalayıp, emmeye başladık. Yine kocaman olmuştu sikim. ben amını yalarken, Güler Hanım da benim verdiğim zevkle daha hızlı yalıyor, köküne kadar ağzına sokup çıkarıyordu. Dakikalarca yaladı, yaladı, yaladı. Doyamıyordu yalamaya. Ağzının içi ateş gibi yanıyordu. Diliyle Sikimin etrafını pansuman yapar gibi yalıyordu etrafını. yine kasılmayaben başlayınca, kesti yalamayı. üstümde yüzünü bana doğru vererek doğrulup döndü. Sikimi yalamaktan ıslanmış ağzıyla onun dudaklarıyla, onun zevk sularıyla ıslanmış dudaklarıma yumuldu. Öptü, öptü, öptü… Kollarımla sımsıkı sarılıyordum, pazularımın arasında göğsü sıkışıyor, nefessiz kalıyordu. nefes alışından anlıyordu öyle olduğunu. Sonra dudaklarını dudaklarımdan çekip sordu.
  Güler Hanım: “Hazır mısın aşkım? Beni sikmeye hazır mısın? Seni milli yapalım mı artık? Bu koca sikini sokar mısın bana? nedersin hhaa?” dedi.
  ben de: “Oohhh., Evet, Evet Güler abla, ne demek hazır mısın? tabiy ki hazırım” dedim.
  Güler Hanım: “Hadi o zaman. Başlayalım” dedi.
  Bacaklarını yana açarak sonra da Kalçalarını kaldırıp deminden beri aramızda ezilen, karnına, kasıklarına batan kalın sikimi Eliyle Bacaklarının arasına aldı. Zevk sularıyla ıslanmış amının dudaklarına sürttü. Sonra biraz daha dizlerinin üstünde kalkıp Sikimin başını amcığının giriş kapısına dayadı. Kale kapısına dayanan koç başı gibiydi. Sularından ıslanan ve kayganlaşan Sikimin başı biraz daha içine girmesi için alçaldı. Zorlanarak girdi yumruk gibi başı. Durdu, birbirlerine alışmasını bekledi. İçinden sular aktığını hissedebiliyordum. Öyle zevk alıyordu ki anlatamam. Sonra oturmaya başladı. Alçaldı, alçaldı. Uzun sikim santim, santim içine gömülüyordu. Kalınlığı içini dolduruyordu. yara, yara giriyordu amcığına… Güler Hanım üstümde ileri geri yaparken bende aşağıya doğru sarkan Ağzımın yanında duran Memelerini Ellerimle tutup Ağzıma götürerek öpmeye, koklamaya yalamaya başladım. ben Memesinin uçlarını Dilimle yalarken Memesinin uçları sertleşerek sivrileşti. ben öperken, yalarken Memelerini bazende dişliyordum onları. dişlerken canı biraz yanıyordu.
  Güler Hanım: “ahhhh, ayy, yavaş canım canımı acıdıyorsun, yavaş ol biraz azgın erkeğim, sonra Diş izlerin kalırsa Memelerime Kocam görürse ben nederim ona canım.” dedi.
  ben de: “tamam Abla kusura bakma dayanamadım Kadınsızlık başıma vurunca ve sen de böyle ateşli sevişince Memelerini Ağzıma alıp yutmak istedim” dedim.
  Güler Hanım: “Mımmmm, Çok güzel, Çok güzel sikin var aşkımm. Harikaaa, Ooohhhh, Öyle özlemişim ki, Tadını unuttum nerdeyse, Dur, bekle, Bekle biraz, Çok kalın sikin var canım. Yumruk gibi içimde. Oooohhhh, Bitirdin beni, Erkeğimmm, Nasıl? Güzel mi? Hoşuna gitti mi sevişmek?” dedi.
  ben de: “Ohh., Evet, Çok güzelmiş abla, Çok zevkliymiş, İçin ateş gibi, Elimle yapmaktan daha güzelmiş…” dedim.
  Güler Hanım: “Evet, Evet canım, Nasıl, eldiven gibi sardım seninkini değil mi? Benim evde, banyoda nasıl yaptığını seyrettim. Ona benzemez bu. Gerçek am sikiyorsun şimdi” dedi.
  ben de: “Hissetmiştim abla, Senin orda olduğunu biliyordum ben. Mahsus yaptım. Senin görmeni istedim. Seni azdırmak istedim. Seni nasıl istediğimi öğren istedim. Oohhh, İyi ki yapmışım, Bak, şimdi içindeyim senin” dedim.
  Güler Hanım: “Seni namussuz, seni terbiyesiz, utanmaz” dedi. gülerek. “Demek beni tuzağa düşürdün ha? Beni kötü emellerine alet ettin. sen, Dur bakalım, seni zevkten öldüreyim de gör sen” dedi.
  Oturup kalkmaya başladı bunu söylerken, Koca yarak yara, yara içine gömülüyor, kalktığında başına kadar çıkarıp tekrar köklüyordu.
  ben de: “Zaten zevkten ölüyorum abla. Çok güzelmiş sevişmek. Keşke daha önce yapsaydık. Çok güzel, Harikasın,sana Bitiyorum, ölüyorum zevkten” dedim.
  Güler Hanım: “Ben, Ben de ölüyorum. Oooohhhh, Sikin öldürüyor beni aşkım. Aaahhhh, İçimi yarıyor sikin, Damarlarını bile hissediyorum. Kafası ta dibimde. Aaahhh” dedi.
  Kendini tutamıyor, inliyor, küçük çığlıklar atıyordu. Üstümde gidip gelirken kaç kez kasılıp boşaldığını bilmiyorum. Amının sıvıları Taşaklarımdan aşağıya doğru akıyordu. Sonra içinden çıkardı, üstümden kalkarak yana devrildi. İkiye ayırdı bacaklarını, beni de Elleriyle tutup üstüne çekti. Bacaklarının arasına aldı.
  Güler Hanım: “Diz çök şimdi erkeğim. Ver şu koca sikini bana, içime alayım onu. Ablan yoruldu artık. Şimdi sen sokacaksın bana. Pompalayacaksın beni. İçime sokup çıkaracaksın sikini… İşte böyle” dedi.
  Sikimi Eliyle tutup amcığına götürerek soktu yine. Yine yavaş, yavaş girdi içine. Yarısına kadar girdikten sonra kendimi bırakıverdim üstüne, sikimi dibine kadar gömdüm içine.
  Güler Hanım: “Aahhhh, Yavaş canım, Yavaş sok, Ooohhhh…, Öyle büyük sikin var ki, canım yanıyor sert girince. Kocamdan büyük seninki” dedi.
  Bacaklarının arasında inip kalkmaya başladım. İkiye ayrılmış bacaklarının arasında kalçalarımı avuçlayıp yönlendiriyordu beni. Kalçalarımı avuçluyor, okşuyor, belimden tutup kendine çekiyor, sırtımı tırnaklıyordu. ben, önce yavaştan, yavaştan sokup çıkarıyordum. Sonra hızlanmaya başladım. ben geri Çekiliyor, Amının başına kadar çıkarıp aniden içine gömüyordum, Sikimin başı rahmine vuruyordu sanki. Her çekişimde içinden çıkardığım sikimin boşluğu bir saniye sonra tekrar milimine kadar doluyor, içindeki suları dışarıya fışkırtıyordum. Sularının arka deliğinden aşağıya yatağa süzüldüğünü, altının sırılsıklam olduğunu hissedebiliyordum. Başını kaldırıp dudaklarımı öpüyor, yalıyor, saçımdan çekip çılgın gibi dudaklarımı emiyordu. Narin vücudu, benim gövdemin ağırlığı altında eziliyor, nefessiz kalıyordu. Üstünden kalktığımda hava alabilmek için çırpınıyordu. Sonunda titriyerek boşalmaya başladım. Kasılıyorken içine sokup çıkarmalarım gitgide hızlanıyorum, çılgın bir tempoyla sikiyordum onu. İlk fışkırtmalarımı, Amının içine boşaltırken, o da son kez koyvermeye başladı. Aynı anda boşalıyorduk ikimiz de. Bağıra bağıra, inleye inleye, kıvrana kıvrana orgazm oluyorduk. Sonunda durulduk. Kavgadan çıkmış gibiydik. Kendimi koyuvermiş, üstüne uzanmıştım. o Nefes alamıyordu. altımda boğuluyor gibiydi. Üstünden yuvarladı beni… Kolumu yastık yapıp sarıldı. Başı, geniş göğsümde, bacakları yandan benim kaslı bacaklarıma dolanmış vaziyette kaldık.
  Güler Hanım: “Harikasın, Hiç böyle bir sevişme yaşamamıştım kocamla. Böyle tatmin olduğumu, böyle zevk aldığımı hatırlamıyorum. Nasıl aşkım? Güzel miydi? Zevk aldın mı?” diye sordu.
  ben de: “Evet, Çok güzeldi abla. Harikaymış” dedim.
  Güler Hanım: “Bundan sonra abla yok kocacım. Ben senin karınım artık” dedi.
  Uzanıp dudaklarımdan öptü. ben de karşılık verdim ona.
  ben de: “Peki aşkım, Peki karıcım, Sen nasıl istersen, Bu zevki yaşattın ya bana. Senin kölenim artık” dedim.
  Güler Hanım. “E, hadi o zaman kölem. Biraz dinlen, kendine gel. Sonra tekrar yapalım. Tekrar sik beni. O koca sikini yine içime sok. Tekrar, tekrar Açlığımı doyur benim” dedi.
  ben de:“Unuttun mu sahipsizim? Ben de açım. Bu yaşıma kadar seni beklemişim ben. Kolay, kolay bırakmam seni karıcım” dedim.
  üstüne çıkarken, Az önce boşaldığım halde sikim yine sert, dik, kalın ve kocamandı. Dediğimi de yaptım. Tekrar, tekrar siktim onu. Dinlene, dinlene Uyuduk, uyandık, seviştik, Sabaha kadar. Sabah gün ağırınca Evine gitti. yatıp Biraz dinlenip kendine gelip, daha sonra oğlunu okula götürmesi gerekiyordu. Oğlunu Okul’a götürdükden sonra Eve gelirken direk benim kapımı çaldı.
  ben: “kim o?” değince.
  Güler Hanım da: “benim” dedi.
  ben sesini duyunca heyecanla kalkıp kapıyı açtım. Yatağımıza, aşk yuvamıza gittik hemen. Öyle yorgunduk ki, öğleden sonraya kadar birbirimizin çıplak bedenlerine sarılıp uyuduk. Üç gün sonra kocası gelince ayrılmak zorunda kaldık. işi olduğundan dolayı Kocası 5 gün kalarak sonra tekrar arabasıyla yurt dışına işe gitmek zorunda kaldı. Kocası gittikten sonra bir bahane uydurup oğlunu yazlıkta oturan dedesine bıraktı. Kuzenleriyle birlikte olacağı için o da çok mutluydu. sonra Güler Hanım benim Evime gelerek Bir hafta boyunca yataktan çıkmadık. Her an, her saniye, bıkmadan, usanmadan seviştik, koklaştık. Benim evimde, onun evinde… Korkmadan, çekinmeden, Evin her köşesi bizim seks yapmamız içindi. Günah yuvamızdı, mutluluk yuvamızdı.
  Güler Hanım: “Kocasının altına yatıp sevişirken ondan aldığı zevk benim ona verdiğim zevkin yerini tutamadığını. benim görmeyen gözlerim, onun bütün Vucudunda dolaşan parmaklarımı aklından çıkaramadığını” söyledi bana.

 2. Selam sex severler bugun sizlere başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum

  Teyzem ve ben hiç uzatmadan konuya gelelim .

  teyzem 3 çocuk sahibi alımlı ve taş gibi bir kadındır bir gün evde yalnız otururken bana teyzem mesaj attı hemen bize gelmen gerek
  kimseye haber verme konuşcaklarımız falan var ddi bende hemen gittim teyzem evde tekti , neyse tokalaştık içerde sadece ikimiz vardık
  elini omzuma koydu öğüt vermeye başladı biraz konustuktan sonra odasına gitti ve benı çağırdı ağır poşetler vardı eğilince göğüslerinin hepsi bi aanda açıldı bende bakakaldım teyzem banamı bakıyosun deyip güldü bende evet dedim
  teyzem ise o zaman gel yakından incele dedi ve dudaklarıma yapştı boyu benden kısa oldugu için kucaığma alıp seviştik hemen yatağa yatırdım ve hertarafını yalamaya başladım vucudu bebek gibiydi hertarafını yaladım ve 2 saat boyunca sikiştik çok mutluyum
  karımı çok seviyorum :) :*

 3. Ben ali 16 yaşında uzun boylu yakışıklı bir gencim annemi 3 yıldır arzuluyordum ama nasıl sikiceğimi bilmiyordum sonunda annemle babam geçen yıl boşandı neyse ben internetten araştırıyordum sonunda aklıma bir fikir geldi uyku ilacı alıp sikecektim ve hapı aldım annem 4 12 çalışıyordu gece ben çay demledim annemi beklemeye başladım o geldi anne çay yaptım içermiyiz dedim o da madem yaptın bir bardak içelim dedi gittim mutfağa ona koydum içine de 1 tane attım anneminkine goturdum sonra kendime koydum gittim içtik annem oğlum benim çok uykum geldi ben yatıyorum dedi yat annecim ben 1 2 saat daha otururum dedim tamam dedi annemle yatak odasına gittim annem geceliğini giyerken o mala ( göte ) bir baktım sikim kazık gibi oldu annem giyindi yattı 15 20 dakika sonra geldim anne diye seslendim bir kaç kez tık yok sikimi elledim sertleşti sonra açtım sikimi annemin dudaklara dayadım ağzını açtırdım soktum tam bosalicagim sırada banyoya gittim boşaldim sonra geldim geceliğini çıkarttım off o göt neydi öyle hemen sikmeye çalıştım girmedi annemin el kremini aldım sikime ve gotune sürdüm sonra girdim aradan 15 dakika geçti gotune boşaltım sonra ıslak mendil ile görünür ve sikimi sikdim… Benim hikayem böyle sizede öneririm…

 4. Birkaç gün önce başımdan geçen bir olaydı.Ben 16 teyzem 35 yaşında.Teyzem uzun zaman sonucunda anca bebek sahibi olabilmişti ve dedemin benden başka torunu yoktu ikinci olacaktı.Doğumdan sonra bizde kalmaya başaladı anneannem ölmüştü çünkü.Başka bi odada devamlı bebeğiyle ilgileniyordu 3-4 ay sonra evine geçebilecekti.Bize geldiği ilk gün odasındayken bebeği göreyim mi diye tıklamıştım kapıyı o da tabi gelebilirsin dedi. İçeri girdiğimde bebeğini emziriyordu ve memesi komple açıktı.O ise gayet rahat şekilde gülümsüyordu ve nasıl bebek nasıl gibi sorular soruyordu.O zamana dek teyzem askılı kıyafetle bile dolaşmazdı ve dikkatli giyinen birisiydi.Ben kadın memesinden hep tahrik olmuş biri olarak burnumun ucunda meme görebilmemin zevkiyle uçmuştum hem de daha görebilecektim.Ertesi günlerde devamlı emzirirken dibinde bitiyodum ve rahatça izliyordum.Birgün dayanamadım sordum teyze dedim memen açık şekilde emzirirken başkalarından çekinmiyormusun diye.O dedi ki başkaları yok şu an sadece kocam,kardeşim ve sen .Sen de benim yarı oğlum sayılırsın unutma bak ,sen de küçüksün daha ve gerekirse seni de emzirebilirim dedi gülümsüyerek.Gayet dik ve şişkin memelerini benden sakınmaması hep beni heyecanlandırıyordu ve bu sözü de aklımdan çıkmıyordu.Bir gün yine odasında emzirirken tüm cesaretimi topladım ve teyze dedim hani gerekirse emziririmdemiştin ya bence gerekiyor dedim.Teyzemin o bakışı gözlerimden gitmiyor hala ve diğer memesini açtı bluzünden dedi birkaç fırt çek o zaman diye.Ben tabi daha fazla çektim fırtı ama teyzem kızdı tamam diye meğersem meme ucunu dişliyormuşum.Yine de yetti o gün.Daha sonraki günlerde daha rahattım.Artık rahatça emzir beni diyordum ve uzun süre teyzem emziriyordu beni.

 5. Slm arkadaşlar öncelikle hikaye yüzde yüz gerçektir bunu bilmenizi isterim. Benim adım berk 26 yaşındayım samsunda yaşıyorum iki kardesiz babam sürekli is için yurt dışında seyahat eder uzun süre eve ugramazdi. Maddi durumumuz iyiydi ben evde annem ve kiz kardesimle beraber yaşıyorum. Kiz kardeşim dilek 17 yaşında lise son sınıf öğrencisi yasitlarina göre oldukça olgun gösteren bir kızdır. size biraz ondan bahsedeyim. Dilek 170 boyunda 55 kilo beli ince götü yuvarlak kalkik bir kızdı dilek rahat giyinmeyi sever ama içine kapanık çekingen bir kızdır. Olay 2014 yazında meydana geldi o ana kadar kiz kardeşim hakkında hiç kötü seyler düşünmemiştim. Yaz ayiydi o gece ben arkadaşlarla gece saat üçe kadar içki icmistim neredeyse ayakta duracak halim kalmamıştı herkes ayrılıp evlerimize döndük. Ben evi buldugumda saat üç buçuk olmuştu annem kardeşim uyanmasin diye yavaşça evin kapısını açıp içeri girdim bi an once yatıp uyumak istiyordum. Odama geçerken kiz kardeşimin odasının kapisinin aralık olduğunu fark ettim uyanık olduğunu düşünüp kafamı kapidan içeri uzattım. Sokak lambasinin ışığı pencereden içeri vurup odayı aydinkatiyordu odaya kafamı uzattigimda birde ne goreyim kiz kardeşim dilek havalar cok sıcak olduğu için sadece iç çamaşırı ile yatmisti. Dilek yüz üstü yatiyordu altinda sadece beyaz bir kilot üstünde askılı beyaz bir şey vardı. 17 yaşındaki kiz kardeşimin bütün güzellikleri meydanda idi bem beyaz süt gibi bacakları o inanılmaz yuvarlak kalkik müthiş götü bütün ihtisamiyla karşımda duruyordu. Kiz kardesimi ilk kez böyle görmüştüm acayip tahrik olmuştum sikim bir anda taş gibi olmuştu kiz kardeşimin götü harika görünüyordu. Bir müddet onu öyle sessizce izledikten sonra sikimi dışarı çıkarıp sikimle oynamaya asilmaya başladım. Kiz kardeşimin götü karsinida acayip azmistim. Zaten çokta alkolluydum alkoldende aldığım cesaretle pantalonumu ve boxerimi çıkarıp bi anda ciplacik kaldım onun gotunu izleyerek ayak üstü iki dakikada bosaldim. Ama sikim bi türlü inmek bilmiyordu artık ok yaydan çıkmıştı kiz kardeşimin o müthiş götünü mutlaka sikmeliydim onun götünü gördükçe iyice aziyordum. Yavaşça yatağına yaklaştim yüz üstü uyuyor yüzü bana dönük değildi yatağının yanına diz üstü çöktüm sessizce. Parmak uclarimla yavaş yavaş kiz kardeşimin bacaklarina ve götüne dokunmaya başladım inanılmaz müthiş bir duyguygu kiz kardeşimin harika götüne ve bacaklarina dokunuyordum. Sikim patlayacakti neredeyse inanılmaz bir haz alıyordum. Is artık iyice cigrindan çıkmıştı yavaş yavaş gutunu ve bacaklarini hafif hafif oksamaya başladım kiz kardeşimin götünü kilotunun üstünden oksuyordum inanılmaz bir olaydı. Ben işi iyice ileriye getirdim elimi artık kız kardeşimin kilotunun içine sokup götünü oksamaya bacak arasına uzatmaya başlamıştım. Sanırım bu arada kız kardeşim dilek uyanmış neler olduğunu anlamaya çalışıyordu sanırım benim olduğumu anlatmıştı utancindan ve korktugundan sesini cikarmiyor yüzünü bana donemiyordu sadece omzuyla beni iter gibi yapiyordu benim fazla ileriye gidecegimi düşünmüyordu. Onun ses cikarmamasi beni iyice cesaretlendirmisti. Ben artik iyice azmis delirecektim neredeyse inanılmaz bir zevk aliyordum artık ellemeye devam ederken eğilip bacaklarini belini ve götünü yalamaya basladim kiz kardeşimin müthiş götü artık ağzımda dilimdeydi. Kiz kardeşim utancindan bana yüzünü bile donemiyor ses cikarmiyordu sadece olacakları bekliyordu. Parmagimi ağzıma sokup islattiktan sonra kilotunun altindan götünü arasına sokup ıslak parmagimla o minicik ufacık göt deligini oksamaya masaj yapmaya başladım bir taraftanda götünün kenarlarıni yaliyordum. Artık zamanı gelmişti kilotunu yavaşça cikatmaya başladım karşı koysada kendini siksada kilotu cikarmama engel olamadi. Artık kiz kardeşimin o müthiş götü bütün ihtisamiyla çıplak karsimdaydi. Hemen eğilip dilimi dediğine degdirmeye deligini yalamaya basladim. Bu arada kız kardeşim de ufak ufak kivranmalar başlamıştı. Deligini bir müddet yaladiktan sonra sikimi iyice islatip üstüne çıktım ve sikimi kiz kardeşimin göt deliğine dayadim. Kiz kardeşim artık kısık sesle abi nolur yapma diye yalvarmaya başlamıştı. O yalvardikca ben daha çok tahrik oluyordum. Yavaşça bastirmaya basladim deliğine ama sikim bir türlü girmek bilmiyordu deliği çok dardi. Baya zorladiktan sonra sikimin başı ancak girmişti kız kardeşimin o ufacık deligine. Kiz kardeşim açıdan bagirmamak için yastığı isirmisti. Biraz bu sekilde bekledikten sonra yavasca bastırarak sikimi dibine kadar soktum kız kardeşimin göt deliğine. Kiz kardeşim bayılır gibi oldu ben artık hiçbir şey düşünmüyordum inanılmaz bir haz alıyordum sikim artik kiz kardeşimin götünün derinliklerine kadar inmişti yavaş yavaş pompalamaya başladım göt deliği artık biraz alismisti zaten beş dakika sürmeden bosaldim kız kardeşimin göt deliğine. Sikim bir türlü inmek bilmiyordu icinden çıkarmadan ikinciyi sikmeye başladım artık kız kardeşimin açısı da geçmiş ufak ufak inlemeye başlamıştı. Ikinciyi hızlı hızlı sikiyordum tasaklarim kiz kardeşimin o kalkik götüne carptikca sap sap sesleri çıkarıyor du çok hoşuma gidiyor müthiş bir zevk aliyordum ama bi taraftanda annem duyar diye korkuyordum on dakika kadar hızlı hızlı siktikten sonra ikinciyide bosaldim kız kardeşimin göt deliğinin derinliklerine bir müddet bekledik ten sonra sikimi kardeşimin göt deliğinden çıkardım. Kardeşime baktığımda yari baygın haldeydi eğilip götünübir iki kez optukten ssonra kardeşimin üzerine yorgani çektim elbiseleri mi alıp bir kelime dahi etmeden odama geçtim. Inanilmasi imkansız bir olay yasamistim kız kardeşimin o müthiş kalkik götünün derinliklerine iki kez bosalmis tarifi imkansız müthiş bir zevk almıştım. Bu hazla uykuya daldım. Sonrasında neler yaşadığımı bir sonraki hikayemde anlatacağım umarım sizde okurken benim kadar zevk almissinizdir. Düşüncelerinizi ve isteklerinizi yorum olarak yazın sürekli okuyup cevaplandiracagim bir sonraki hikayemde görüşmek üzere Hoşça kalın

 6. merhaba ben olgun bir kadınım. erken yaşta öğrendim sikişmeyi. yaz tatillerinde çalıştığım trikocu önceleri evlere iş verirdi. annemlere işi ben getirir götürürdüm. ilk önceleri kucağına oturturdu ersin amca. eliyle amımı külotumun üzerinden okşardı. göğüslerim yeni yeni büyüyordu. zaman geçtikçe okşamalarına alışmış hep ister olmuştum. bir akşam okul çıkışımda annem işleri teslim edip iş getirmemi söyledi. üzerimi çıkarmadan işleri alıp çıktım. hızlıca gittim. atölye kapanmadan yetiştim. işleri teslim alan ersin amca bana “sen odama geç, ödeme yapayım” dedi. odasına girdim. beş dakika sonra geldi. beni kucağına oturttu. elleri göğüslerimi okşamaya başladı. bana ” artık memelerin büyüdü, onları tatmak istiyorum “dedi. okul gömleğimin düğmelerini çözdü. bacaklarımı ayırıp yüzüm ona gelecek şekilde oturttu. memelerimi emmeye ısırmaya başladı. eli çamaşırımın üzerinden amımı okşuyordu. o kadar çok tahrik olmuştum ki, bana “toparlan git, gece kaçabilirsen evden seni alayım. sabaha kadar sikişelim. kıvama geldin artık” dedi. ben de sikişmek istiyordum. bir saat sonra çıkarım. dedim. “ben seni parkın orada arabayla beklerim” dedi. toparlanıp işleri de alıp eve gittim. annem ve abimden başka kimsem yoktu. abim yurtdışında yaşıyordu. seneler var ki görmemiştim. anneme arkadaşımla ödev yapacağımızı sabaha kadar çalışacağımızı söyledim. geçim derdinde olduğundan tamam dedi. üzerimi değiştirdim. okul kıyafetlerimi çantama koydum. yaz geldiği için altıma daracık taytımı açık yaka askılı tişörtümü giydim. annemle bir şeyler yedikten sonra çıktım. okulların kapanmasına çok az vardı. ama annem sınavlarımın bittiğini bilmiyordu. parkın oraya gittiğimde ersin amca beni arabaya bindirmeden önce sarıldı. daracık taytımın üzerinden kalçalarımı avuçladı. dudaklarımı ısırarak öptü. bir gören olursa dedim. arabaya bindik. nereye diye sordum. eğlenmeye dedi. yarın okula gitmesen olur mu? diye sordu. ders yok ki zaten olur dedim. güzeel yarın bende işe gitmem , dedi. epey gittikten sonra park etti. gel bakalım heyecanlı mısın? dedi. yoo neden olayım ki dedim. aferin dedi. müstakil evin bahçesinde ersin amcayla aynı yaşlardaki adam karşıladı bizi birlikte içeri yürürken adam elini boynuma atıp beni kendine çekti. naber fıstık dedi. iyiyim dedim. içeri girince ersin ama” bu bey benim arkadaşım Rıdvan, Rıdvan bu da beni küçük fahişem, dedi. Rıdvan siz keyfinize bakın ben odanızı hazırladım. bir kaç krem falan koydum. kullanırsınız. ben sabah gelirim. dedi. ersin dur biraz bekle malı görmeden mi gideceksin . sonra da bana dönüp, çıkar üzerindekileri dedi. önce şaşırdım başka bir adamın yanında soyun demesine , ama aldırmadım. önce üstümü sonra altımdakini çıkardım. Rıdvan yanıma gelip ellerini vücudumda dolaştırmaya okşamaya öpmeye başladı. off ulan ersin ne şanslısın sen, sabaha kadar haşat etme! bana da bırak bende bakacağım tadına. dedi ersin gülerek ayıpsın ben paylaşmayı seven bir adamım geç kalmazsan sikersin. okul çıkışına evine götüreceğim. dedi. Rıdvan kalçalarımı sıkıp tokat attı. kapıya giderken de merak etme sürtük, akşama kadar seni sik hastası kadın yapacağız. dedi ve gitti. …………devamı yayınlandıktan sonra :)

 7. Hikayem..Herkese merhaba ben merve.istanbulda yaşiyorum.168 boy 49 kiloyum. Yaşadığım olay lise 3 ü bitirip lise 4 e geçtiğimiz yaz aylariydi.daha 17 yaşındaydim.3 kız arkadaş cumartesiden anlaşıp pazar sabahı servisle aqua dolphine gidicektik.pazar günü arkadaşlarimla buluşup aqua dolphine vardık. Hafta sonu olmasindan dolayi içerisi çok doluydu.soyunma odasinda hazirlandik kendime siyah bikinimi almıştım.tenim beyaz olduğu için siyah bana çok yakişıyordu.kizlarla tem otoyolu kenarına en yakin olan havuza geçip şezlonglara yerleştik.birbirimizi güzelce yağladıktan sonra havuza atladik. Ortam çok kalabalıktı.havuzda birsüre eğlendikten sonra şezlonga geçip biraz dinlendik.kızlara su kaydıraklarına gidelim dedim.ama kızlar korkuyormuş ne kadar ısrar ettiysem kabul ettiremedim.kızlara yaptığım ısrarı yan şezlongtaki genç bi çocuk istersen beraber gidelim dedi. Çocuğa doğru döndüm sorduğu soruya cevap vermeden çocuğu biraz süzdüm.yakışıklı biriydi yaklasik 180 boylarinda kaslıydı.benim dilim tutulmuş çocuğa dalmışım çocuk gülemseyip birdaha sordu istermisin diye.kendime gelip şeyy olabilir dedim. Hadi biraz eğlenelim ozaman dedi.birlikte kalkarak kaydıraklara yürümeye başladik. Arkadaşlarım aklıma geldi.arkama baktığım 2side sırıtıp bana elleriyle okey işareti yapıyorlardı.bana adının mert olduğunu söyledi.bende merve dedim.kaydıraklara giderken ayağım kaydi sendelerken mert belimden tuttu ve dikkat et yerler kaygan dedi ve elimden tutup ben seni tutayim en iyisi düşme dedi.gülümseyip teşekkür ettim.çok heyecanlıydım.kaydıraklara vardığımızda çiftli balon bulduk bir tane hangisinden kayalım dedi. En büyük kaydırak olan kobrayı gösterdim onu çok merak ediyorum dedim.beraber sıraya geçtik çok sıra vardı.bu esnada sohbet ediyorduk.istanbulda üniversite okuyormuş 22 yaşındaymiş. Oturduğu yeri falan söyledi bize yakın oturuyordu.neyse mertle baya bi süre eğlendik vakit geçirdik çok hoş sohbet espirili biriydi.inanın ondan hoşlanmaya başlamıştım. Hemen hemen hepsinden kaydıktan sonra şezlonga geri döndük kızlar havuzdaydılar. Merte çok teşekkür ettim rica etti benim için büyük zevkti dedi gülümseyip benim içinde dedim. Kizların yanına havuza atladım.kızlar bana onu soruyordu. Anlattım onlara konuştuklarımızı falan. Buse bana çok şanslısın kız dedi ben sabahtan beri o çocuğu kesiyordum bak sana kısmetmiş dedi hep beraber güldük. Biraz sonra kızlar biz çok olmuştuk gireli deyip çıktılar. Bende yalnız başıma takılıyordum.birden bacak aramdan biri girip beni omzuna alıp havaya kaldırdı biri çığlık attım. Baktığımda mert olduğunu anladım eşşek aniden niye geliyorsun korkuttun beni dedim.banamı eşşek dedin sen deyip sırtından attı beni. Kendime gelip yaa ben sevdiklerime eşşek derim eşşek dedim :) ozman sorun yok dedi. Birlikte suda eğlenmeye başladık çok güzel yüzüyordu.suda şakalaşırken eli kalçama göğüslerime geliyordu aldırmıyordum ama benim elim onun yarağına deydi.heralde bana dokunduğundan yarağı kalkmış çok büyük hissettim.birden elimi çekip yüzüne baktım kaldım utandım kıpkırmızı olduğumu farkediyordum.çok yoruldum yüzemiycem dedim. Aaa ben seni yüzdürürüm canım deyip bana doğru yaklaştı.alttan kalçamdan tutup beni kaldırdı.ister istemez bende bacaklarımı beline doladım ve ellerimide boyuna doladım. Aman tanrım o an kalkmış olan yarağını amımda hissettim.heyecanlandım yüzümü görmesin diye iyice sarılıp başımı omzuna koydum.elleri hala kalçamdaydı ve resmen yarağına doğru bastırıyordu.rahatmısın prenses dedi.hı hı diyebildim. Durumumuzdan çok zevk alıyordum.ben kucağındayken suda yürüyordu. Bundan dolayı yarağı aşağı yukarı yapıyor ve resmen bikinim ve onun şortuna rağmen içimde hissediyordum.mert boynuma öpücükler kondurmaya başladı.kulağıma merve çok güzelsin diyordu.ben aldığım zevkten ve heyecandan bişi diyemiyordum.mert bacaklarımı bıraktı ayaklarım yere bastı ve yüzümde ozundan önüne geldi ellerim hala boynundaydı.mertin elleri yine kalçalarımdaydi yine yarağına bastırıyordu.ve bu sefer elleri kalçamı okşamaya başlamıştı. Bu sırada bi anda dudaklarımı öptü.sanırım 2-3 saniye falan öptü. Benim heyecandan gözlerim kararıyordu.Dudaklarımı bıraktığı anda ben yüzümü yine boynuna koydum ve mert insanlar var napıyorsun dedim.rahat ol bebeğim herkes kendi halinde dedi. Kafamı kaldırıp etrafa baktım ve gerçekten kimsenin baktığı yoktu.mert bu sırada bikinimin altımı yanlardan tutup bi anda aşağı çekti. Mert napiyorsun delimisin deyip ellerimi bırakıp bikinimi kaldırcaktım ama mert elleriyle çıplak kalçalarımdan tutup yarağına bastırdı. Aman tanrımmm mert ne ara çıkardıysa kendi şortunuda çıkarmış ve amım çıplak yarağına deydi.istemsiz bir ohh sesi çıktı ağzımdan.mertin boynuna yine sarıldım.heyecandan çok hızlı nefes alıp veriyordum ve zevkten gözlerimi kapatmıştım.mert ben bakireyim diye bir fısıltı çıktı ağzımdan zar zor.sorun değil bebeğim burda bozamam seni zaten dedi.mert beni kalçamdan tekrar kaldırdı ve ben bacaklarımı beline tekrar doladım.mert eliyle kendi yarağını tutmuş başını amıma sürtüyordu.başını tam amıma dayadı belimden tutup hafif bastırmaya başladı beni.offf yarağının başı amıma baskı yapıyordu ve suyun içinde olduğumuzdan rahatça giriyordu.amım resmen yarılmaya başlamıştı acıyordu ben sırtından güç almaya çalışıyordum.yarağının başının girdiğini hissettim amımda ve bütün vücudum karıncalaşmaya başladı gözlerim karardı. Orgazm olmaya başlamıştım.mert omzunu ısırdım sesim çıkmasın diye.ben boşalırken mert kaldırıp yarağını çıkardı ve beni suya bıraktı ve oda gözlerini kapattı dudağını ısırdı sanırım oda boşalıyordu.ayaklarım titriyordu.hemen bikinimi yukarı çektim.çok utanıyordum merte bakamıyordum bile.yüzmeye dermanım kalmamıştı. Havuz kenarına kadar yürüyerek gittim. Havuzdan çıktım. Kızlara doğru gidiyordum kızlar bana pişmiş kelle gibi sırıtıyorlardı.kızım sen naptın dedi buse. Utanarak bende bilmiyorum dedim havluyu alıp tuvalete gittim.amımda sızlama vardı. Temizliğimi yaptım çıktım mert kapıdaydı. Ben ona bakamıyordum. Yanıma yaklaşıp çok güzeldi ben senden hoşlanmaya başladım dedi. Bende senden hoşlanıyorum dedim.telefon numaramı istedi verdim numaramı.o gün öyle bitti.artık mertle hep mesajlaşıyorduk bana o olaydan çok zevk aldığını söyledi.bende ilk defa böyle birşey yaşadım dedim.sana daha fazlasını daha zevklisini yaşatabilirim dedi. Olmaz ben bakireyim dedim.ben senin kızlığına dokunmam önce sevişiriz sonrada eğer istersen arkadan sokarım dedi. Arkadan sokulmazki dedim. İstersen araştır arkadanda yapılabiliyor dedi kızlığına zarar vermeden dedi. İnternette biraz araştırdım biraz acı duyabilirsiniz ama zevk alabilirsiniz diyordu.ayrıca mertin yarağını ben içimde istiyordum.merte kızlığımı bozmassın demi diye mesaj attım. Tabiki bozmam bebeğim sen kendini bana bırak ve havalarda zevkten uç dedi. Peki kabul ediyorum dedim.o üniversitede okuduğu için ev tutmuşlar bir arkadaşıyla.bana istersen yarın sabah gel ev müsait dedi. Sabah erkenden kalktım duşa girdim zaten ağdayı yeni yapmıştım ama yine temix olsun diye ağda yaptım amımda daha şimdiden akıntı başlamıştı.içime kırmızı iç çamaşırları üstüme askılı badi altımada mini kot etek giydim. Allahtan pazartesi olduğu için annem ve babamda işteydi.evden çıktım.evi metrobüsle 3 durak sonraydı. Yolda herkes bana bakıyordu.metrobüste arkamdan kaç kişi dayadı sayamadım. Beni metrobüs durağında bekliyordu.beni görünce gülümseyip ıslık çaldı. Çok sexy olmuşsun dedi.teşekkür ettim elimden tuttu ve evine doğru yürüdük. bi 5 dakika sonrs evine vardık.evine girdik.kapıyı kapatır kapatmaz beni kendine çekip dudaklarıma yapıştı elleri mini eteğimin altın kilotumun üstünden amımı okşamaya başladı. Imh ımh diyerek öpüşüyorduk.kalçamdan tutup suda yaptığımız gibi beni kaldırıp bacaklarımı kenetledim kucağında.beni yatak odasına götürdü. Tek kişilik yatağı vardı.yatağa beni aynı şekilde yatırdı. Elleri bacaklarımı amımı okşarken dudaklarımı emiyordu.boynumu kulaklarımı emmeye başladı.badimi yukarı doğru sıyırıp çıkardı. Kırmızı südyenimi görünce off çekti.göğüslerimin görünen yerlerini öpmeye başladı. Ellerini altıma sokup kopçasını açtı. Ellerimle üstten südyeni tuttum utanıyordum ilk defa yapıyordum ilk defa bi erkek görecekti memelerimi.yukarı gelip dudaklarımı öpmeye başladı. Elleride benim ellerimi tutup başımın üstüne kaldırdı ve kafasını göğüslerime doğru yalarak indirdi.çenesiyle südyenimi aşağı çekti ve göğüslerimi gördü.offf diyerek ellerini indirip göğüslerimi tuttu ve birinin ucunu yalamaya başladı.offf harika birşeydi sırayla onları yalatken ben inliyordum.kendi tşortünü çıkardı. Yalamayı kesmeden pantolonunu çıkardı benim mini eteğimi çıkardı.ikimizinde altımızda iç çamaşırımız vardı.bacaklarım zaten ayrık yarağını amıma bastırıyordu. Göğüslerimden aşağı yalayarak inmeye başladı.göbeğimde oyalandı ve elleriyle kilodumu tutup aşağı çekmeye başladı ellerim hemen amıma gitti.kapattım. o kilodu çıkardı. Ayak parmaklarımı yalamaya başladı.offf onlaı yalamasının bu kadar zevkli olduğunu bilmiyordum.bacaklarımdan yukarı doğru yalayarak geldi ve ellerimi çekip amımı izlemeye başladı. Offf kaymak gibi amın var mervee dedi ve öpücük kondurarak amıma yapıştı ve yalamaya başladı.aman tanrım çok fena zevk alıyordum.dilini içime sokuyordu korkuyordum kızlığım bozulur diye ve hafif çekiyordum amımı ama mert yere oturup bacaklarımı omzuna aldı iyice ayırıp amımı yalamaya devam etti ben inim inim inliyordum.arada amımdan götüme geçiyordu.çok farklı bi duyguydu. Baya bi yaladıktan sonra mertte baksırını çıkarttı ve offff dün amımı acıtan yarağı gördüm çok büyüktü.bu bana hayatta girmez diye korkmaya başlamıştım.mert eliyle tutmuş ayakta bekliyordu.yatağa oturdum ve elimle o yarağa dokundum offf çok sıcak ve kalın uzundu.elimle okşamaya başladım mert ağzımla öpmemi bekliyordu ve dudaklarımla hafifçe öptüm offf dedi mert erkeğimin zevk alışı çok hoşuma gitmişti ve dudağımı yapıştırdım yarağına ayni lolipop yalar gibi yarağını ağzıma sokup yalıyordum.mert kafamdan tutmuş yarağını ağzıma iyice sokmaya çalışıyordu ama denediğimde miğdem bulanıyordu hepsini alamıyordum.baya bi yaladıktan sonra mert bana domal bebeğim dedi.yatakta ona karşı domaldım o çekmecesinden prezervatif çıkardı ve taktı.arkama gelip eğilip amımı ve götümü biraz yaladı.kendini kasma bebeğim dedi ve yarağını amıma sürtmeye başladı heyecandan ölmek üzereydim.yarağını amıma sürtüyor başını hafif sokup çikarıyordu amıma. Mert ordan değildi dedim. Biliyorum bebeğim ıslatıyorum sadece dedi. Yarağını götüme dayadı ve bana ıkın dedı.yarağını bastırınca çok feci baskı hissediyordum acıyordu aşkım kasma kendini ıkın dedi. bi kere ıkındım ve yarağının içime doğru kaydığını hissettim hafif çığlık attım götüm yanıyordu.mert sonuna kadar girmiş bekliyordu.yarağını artık hafif çekip bidaha girdi.ıhhh dedim o artik girip çıkıyor ben acı ve zevk karışımı ıhh ahh ohh deyip duruyordum.mert hızlanınca yarağı çıktı götümden eliyle tutup yarağını götüme amıma vuruyordu.artık bilerekmi yaptı yoksa götüme sokarken kayıp yanlışlıklamı oldu bilmiyorum yarağı amıma dayandı ve mert baldırlarımdan tutup bastırmaya başladı.yarağının başının amıma girdiğini hissettiğimde mert ordan yapmaa diye bağırdım ve kaçmak istedim ama baldırımdan tuttuğu için kaçamıyordum yarağı milim milim amımı yarıyordu ben ağlamaya başladım mert yapma ben bakireyim diye bağırıyordum.yarağı ne kadar girdi bilmiyorum sanırım kızlığıma dayandı mert durdu mert yalvarırım çıkar çok acıyor dedim. Yarağın gerçek tadını alacaksın bebeğim sabret dedi ve aniden yüklendi amıma. Offfffff çok keskin bir acıyı vücudumda hissettim. 17 yaşindaki kız artık kadın olmuştum.daha dün havuzda tanıdığın çocuğa güvenip evine gelip çırılçıplak sevişirsen olacaklar bunlardı. Haketmiştim.mertin kasığının kalçama dayandığını hissettim yarağının hepsini sokmuştu ve çıkardı hepsini ben hüngür hüngür ağlıyordum yatağa yığıldım kaldım. Mert peçeteyle amımdaki kanları sildi.mert sırt üstü yatırdı beni ben elimle yüzümü kapattım ağlıyordum.mert bacaklarımi ayırdı.üstüme uzandı ve beni öpmeye başlayıp bebeğim artık özgürsün ağlamayı bırakta zevkini çıkar dedi.yarağını amıma dayayıp sokmaya başladı tekrar acıyordu.üstümden itmeye çalışıyordum ama o sokuyordu.sonuna kadar soktuğunu hissettim kızlığımın gitmiş olması biyana yarağının hepsini amımda hissetmek bana çok büyük zevk veriyordu.Mert yavaşça girip çıktıkça benim ağlamam artık zevk inlemesine dönmüştü. Ihh ihh diyip dudaklarımı ısırıyordum.mert girip çıkarken yarağını tamamen soktu ve içimde kasılmaya başladı. Boşaldığını hissettiğimde benim amımda çok feci kasılma oldu ve gözlerim karardı hayatımda duymadığım zevki alıyordum.kendime geldiğimde mert eliyle ağzımı kapatmiş gülüyordu. Yavaş kızım bütün mahalleyi burayamı toplayacaksın dedi bende güldüm.mert kanlı prezervatifini değiştirdi yenisini taktı yanıma uzandı öpüşmeye başladık mert yatağa uzandı ve beni üstüne aldı.yarağını o şekilde amıma soktu ben üstüne otutur vaziyette amıma girip çıkıyordu.ben hayal edilemeyecek derecede amıma giren yarağın verdiği zevkle sikiliyordum. Boynumdan çekip dudaklarımı emerken sikiyordu elleriyle kalçalarımdan tutup yarağını sonuna kadar soktu ve bekliyordu. Ben heralde boşalacak diye beklerken götümde bi baskı hissettim galiba parmağını sokuyor diye düşünürken belimde 2 tane daha eli hissedince başımdan aşağı kaynar sular döküldü.başımı kaldırıp arkama baktığımda tanımadığım bi çocuk yarağını götüme zorluyordu.kalkmak istiyordum ama ikisi arasinda sıkışmıştım.mert pişmiş kelle gibi sırıtıyordu. Tokatı bastım mert mert te bana tokat attı ve beni iyice tuttu ve arkamdaki çocukta götümden yarağını sonuna kadar soktu. 1 günde ilk defa götümden sikildim kızlığım bozuldu amımdan sikildim şimdide hem amımdan hem götümden sikilio grup seks yapıyordum.17 yaşındaki bir kız için bunlar çok fazlaydı. İkiside niki deliğimden girip çıkıyordu feci bir zevk alıyordum. 2 erkeğin hırıltısı ve benim inlemem karışıyordu. Ortama iyice alışmıştım.mertin kasılmasını hissettim boşalıyordu.benimse kaçıncı kasılmam sayamadım bile. Mert amımdan yarağını çıkarıp altımdan çıktı ve odadan çıktı. Arkamdaki hiç tanımadığım çocuğun önünde domalık vaziyetteydim. Çocuk yarağını götümden çıkarıp merttin siktiği boş kalan amıma dayadı.yalnız yarağı amıma girerken hissettim çocuk prezervatif takmamıştı.sakın içime boşalma dedim çocuk cevap bile vermedi.amıma giriş çıkışını hızlandırdı mert gibi sikmiyordu.mert yavaş yavaş sikmişti ama bu o kadar hızlı girip çıkıyorduki kasıklarıyla kalçama çarpma sesi şak şak şak diye geliyordu.bu kadar hızlı sikilmenin verdiği ve prezervatifsiz olması harika birşeydi. Ben zevkten çıglıklar atıyordum.çocuk kasılmaya başladı içime boşalcak diye çok korktum ama çıkardı kalçalarıma doğru boşalmaya başladı. Başımı çevirdim boşalmasını izliyordum.çocuk boşalınca peçeteyle spermlerini sildi. Ben yüz üstü yatağa yığıldım kaldım.çok yorulmuştum.çocuk hişşştt uyuma daha durmak yok dedi beni çevirip kucağina aldı.ben hiç bişi diyemiyordum.salona çıktıkmert tv bakıyordu duş almış bornozlaydı. Çocuk banyoya götürdü.küvete beni bıraktı kendide girdi beni omuzlarımdan bastırıp çömeltti yarağını yalatacağını anladım ve elime alıp hemen yalamaya başladım. Vay orospu nasılda yalıyor dedi başımı okşuyordu.bana orospu demesi hoşuma gitti. Gülümsedim.anladı hoşunamı gitii orospu dedi. Kafa salladım.yarağı baya kalktı semsertti.domal bakalım orospum dedi bende bacaklarımı açıp domaldım yarağını amıma soktu hemen ve çok seri sikmeye başladı banyoda şak şak sesleri inleme sesim onun hırıltısı yankılanıyordu. ne kadar sikti beni hatırlamıyorum.en son yine dışarı boşaldı ben bitkin düşmüştüm tabure vardi oturdum o duş aldı ve çıktı bende duş aldım amım sızlıyordu.ilk günden fazla yüklenildi.odaya girip giysilerimi giydim onlar salondaydı.hiç bişey demeden çıktım evden…

 8. Sizlere başımdan geçen bir hikayeyi anlatmak istiyorum. pagamata html cm )Askerden yeni geldim. İlk geldiğim günlerde azgın azgın ortalarda dolaşıyordum. Bizim sokağın başında oturan Mine isminde 50 yaşında dul bir komşumuz vardı.. pagamata html. ) Çok alımlı ve tatlı bir bayandı. Çok iyi anlaşıyorduk. Bütün derdini sıkıntısını bana anlatıyordu. Kocası ile bi kaç yıl önce boşandılar sonra kocası gitti o yine aynı dairede oturmaya devam etti. Kadın aylardır kimseyle birlikte olmuyordu bunu da bana anlatıyordu. Bu benim için bi fırsattı ve ondan çok hoşlandığımı onu çok arzuladığımı söyledim. Ama beni reddetti sen komşumuzun oğlusun duyulursa rezil oluruz adım orospuya çıkar dedi. Ama ben bu şekilde olsun istemiyordum. Onu bir şekilde ikna etmeliydim. Bi gün bana bankada ve belediyede bazı işleri olduğunu benimde onunla gelmemi istediğini söyledi. Ben de hemen kabul ettim. İkimiz birlikte giderek istediği işleri tamamladık. Sonra aklıma bir fikir geldi ve ona gel biraz orman havası alalım dedim. Beni kırmadı ve tamam dedi. Birlikte ormana gittik. Ben tenha bir yer bulur bulmaz dudaklarına yapıştım. Ona sıkıcı sarılıp kalçalarını avuçladım kalçaları çok güzeldi. Bana itiraz etti bırakmamı istedi ama ben ısrar ettim. Çok büyük tepki vermeyince ben cesaretlenerek devam ettim. Onu çok sevdiğimi ve istediğimi tekrar tekrar anlattım. Dayanamadı ve kendisinin de buna ihtiyacı olduğunu söyledi. pagamata html com ) Ama aramızda kalacağına söz verdirtti. Daha sonra tekrar dudaklarına yapıştım.Artık o da bana karşılık veriyordu. Üzerindeki elbiselerini teker teker çıkardım. Ormanın iyice iç kısımlarına geldiğimiz için korkumuz yoktu. Onu soyduktan sonra bende hemen soyundum. Yerde kuru otların üzerine yatırdım ve hemen memelerini emmeye başladım. Göğüsleri o kadar yumuşaktı ki avuçlarımın içinde kayboluyordu. Bu arada kazık gibi olmuş sikimide bacaklarına ve amına sürtüyor onuda ilişkiye hazır hale getiriyordum. Zevk suları amından süzülüyordu. Daha fazla bekleme amımı artık gir dedi. Ama ben daha girmek istemiyordum bu anın tadını çıkartmak istiyordum. Sonra düşündüm ve nasıl olsa kapıyı açtık gerisi gelir diyerek sikimi amına soktum. Yıllardır yarak görmediği için sikim içine girmekte biraz zorlandı. Onu kalçalarından sıkıca kavrayıp pompalamaya başladım. Amının içinde gidip gelirken oda gözlerini kapatmış resmen kendini bana teslim etmişti. (pagamata html cm) Onu sikmek çok güzeldi. Amı sıcacıktı sikim içine girip çıktıkça zevkten ölüyordum. Çok güzel bir amı vardı alev alev yanıyordu. Amının kenarlarından zevk suları sızmaya başlamıştı. Daha fazla tutamadım kendimi ve boşaldım. Fakat sikimi içinden çıkarmaya zamanım olmamıştı. Sikimi hiç içinden çıkarmadım önce söndü sonra içinde yeniden sertleşti. Azgın komşum da kendini kaybetmiş bana yalvarıyor daha hızlı sik diyordu. Ben de onun bu sözleri ile daha da tahrik olmuştum. Sikim içinde iyice kazık gibi oldu. Kalçalarını daha sert sıkıyordum ve göğüslerini emiyordum. Beni omuzlarımdan tuttu ve boşalıyorum erkeğim dedi. İkimiz aynı anda boşaldık. pagamata html cm) Biz bunları yaparken saatte su gibi akıp geçmişti. Hemen toparlandık ve eve geçtik. Dul komşum ateşimi söndürmüştü. Askerden sonra ilk defa onu sikmiştim. O da kocasından sonra yıllardır ateşini ilk defa söndürmüştü. Artık dertleşme bahanesi ile her gittiğimde onu sikiyordum. Ben onu o beni tatmin ediyor birbirimizi doyuruyorduk. pagamata html cm.

 9. Merhaba ismim Cenk 30 yaşındayım pasif gayım. İlk kez öz amcamın tecavüzüyle küçük yaşlarda başlayan pasif duygularım yıllar içinde en az 10 erkekle
  daha ilişki yaşamama neden oldu.Amcamın bana yaptıklarını yazmıştım daha önce.Yaşadıklarımdanmıdır nedir bilmiyorum tipimde vücudumda kız gibi. Örneğin
  hiç sakalım yok ve penisimin üzeri haricinde hiç kıl yok vücudumda.Yıllarca bunun utancı ile yaşadım.Hep dalga geçildim kız gibisin falan diye.Daha
  küçükken çok kızar öfkelenirdim zaten bu yaştan sonra artık kimse demiyor böyle şeyler.

  Hikayeme geçeyim. yüzdeyüz gerçek bir hikayedir kıyaslamayın lutfen. Bu yaz ismini veremeyeceğim iç anadolunun bir köyüne dedemlere gittim.Dedemin
  rahatsızlığından dolayı.Birkaç gün kaldıktan sonra ziyarete gelen akrabalar o kadar arttı ki bana evde yer yok sen git başka bir evde başka bir akrabada kal dediler.
  Çok sinirlenmiştim biraz yürüyüp açılmak istedim. Sigaramı telefonumu alıp çıktım evden. Evin arkasından dağ yoluna nereden baksanız 3 saat falan yürüdüm.
  Sessiz tenha ürkütücü bi yoldu. İsmini bilmediğim bir nehir gibi birşey vardı yolun sonunda oraya gitmek istemiştim. Artık sıcaktan ve yorgunluktan
  ter içinde kalmış ve bitmiştim. O arada akan suyu gördüm ve rahatladım. Öğle saatleriydi. Tam geldim derken bir tahta kulübe yüzlerce kovan ve havada uçuşan
  binlerce arı gördüm. Korktum çünkü arıdan nefret ederim.Biraz daha ilerleyince arıların uğultusu iyice rahatsız etti ve gidemedim su 100 metre ilerdeydi ama
  her taraf arıydı.Küçük bir vadiydi etraftan dolaşmaya cesaret edemedim.

  Geri dönmeye karar verdiğim anda oradan bir ses buyur toprağam ne lazım dedi.İçim ürperdi bi anda. Bişey yok suyun kenarında dinlenicektim arılardan korktum dedim.
  Beni yanına çağırdı bende gittim.Bana içerde su verdi ve otur dinlen terlemişsin nereden geliyorsun dedi.Geldiğim yeri söyleyince şaşırdı ordan buraya yürüdünmü diye.
  Sonra bana bi kabın içinde fındık ve çay ikram etti.Adamdan korkuyordum ama içim kıpırdıyordu.Kulübenin içi fena değildi bi yatak bi koltuk bi sehpa televizyon tüp
  falan vardı.Sohbete başladık.Bana Bingöllü olduğunu arıcılık yaptığını çocuklarınında başka illerde arıcılık yaptığını bu dağlarda çiçek çok olduğundan bal güzel
  oluyo falan dedi.Bana seni bırakmam çok iyi oldu geldiğin sıkılıyorum burada dedi.Televizyon seyrettiğini film seyrettiğini söyledi.Seyretmediğim film kalmadı açık
  filmlerin bile hepsini izledim dedi.Altımda şort vardı ve çok dikkatli bakıyordu.Ben çok korkuyordum ama kalkıp gidemiyordum.Yemek yiyelim beraber gitme dedi.
  Kapının önünde scooter motosikleti vardı.Köye gidelim yemek alalım dedi tamam dedim.Motora bindik ve köye gittik ekmek yumurta kola ve sucuk aldık.Dönüşte bana
  motordan korkuyormusun dedi hayır kullandım daha önce dedim.Gel sen kullan dedi tamam dedim.O kadar salağım ki neden söylediğini anlamadım.Köyden dışarı çıkar
  çıkmaz arkama yanaştığını hissettim.Gitgide ilerledi yapışık gidiyorduk.Kulübeye vardık ve yumurtaları pişirdi oturup yedik beraber.Sigara içtik.Ben fena halde
  sıkışmıştım acil tuvalete gitmeliydim.Adama tuvaleti sordum.Bana kulubenin hemen arkası dedi.Arkasına gittiğimde yerde derin bi çukur iki tanede tahta gördüm.
  Etrafı açık bildiğimiz açıkhava.Sadece yerde bir çukur.Çekinerek korkuyla ve tedirginlikle şortumu indirip oturdum.Oturur oturmaz bi tıkırtı hissettim.Kafamı
  hafif çevirdiğimde kulübenin içinden tahtaların arasından beni seyrettiğini farkettim.Sonra kısa bi süre sonra arkamdan bi ayak sesiyle geldi.Kıçım tamamen açıktı
  ve adamın umurunda değildi.Elinde bi kap
  içindede su vardı.Korkudan kımıldayamadım.Su var burda dedim.Varmıymış dedi suyu yanıma bırakıp gitti.Ben tedirginlikle tuvaletimi yapamamıştım.Kalkmaya karar verdim.
  Döndüğümde adam kulübede yoktu.Korkudan ölücem sandım dışarı çıktım üzerine arıcıların giydiği beyaz kıyafeti giymiş kovanlara bakıyordu.Elinde bi parça petek
  balla geri geldi.Yememi istedi tadına baktım bende.

  Sonra üzerindeki kıyafeti çıkartmaya başladı ve altında hiçbirşey yoktu.Şok olmuştum ve korkmuştum.Bir taraftan korkuyordum bi taraftanda içimden istiyordum.
  Vücudu gayet güzeldi ama aşırı kıllıydı simsiyahtı.Büyük ve yamuk bi penisi vardı çok etkilenmiştim ve çaktırmadan bakmaya çalışıyordum. Bİ sigara yakıp giyinmeden
  yanıma oturdu.Sanada boyle ayıp olmuyor değilmi dedi.Hayır sorun değil dedim ve gülmeye başladı.Elini bacağıma götürüp sendede hiç kıl yokmuş dedi.Evet
  çıkmadı bende dedim.Elini gezdirmeye devam etti heyecandan kalbim duracak gibi oldum nefes alamıyordum.Elimi tuttu Sikinin üzerine koydu.Hareketsiz kaldım.
  Tekrar elimi tutup sikinin üzerinde gezdirmeye başladı.Korkuyordum ama canımda istiyordu.İçimden artık başlıyoruz dedim.Bu kadar hızlı kalkan penis görmemiştim.
  beni ayağa kaldırıp üzerimdekileri çıkardı ve hiç unutmuyorum bana ben böyle vücut böyle göt görmedim haa sen nasıl erkek olmuşsun oğlum dedi. Kıçımı ellemeye başladı
  Adam uzun süredir dağda yalnız kalmış olmalıki çıldırmış gibi öpüyordu hertarafımı etlerimi sıkıyordu.Korkuyordum evet.Ama bu kadar azmış bi adamın önündeydim
  çırılçıplaktım hiç hareket etmeyerek ona sundum kendimi.

  Beni yatağa yatırdı sikini yüzüme sürtüyordu.Yanaklarıma ve dudaklarıma bastırıyordu.Onu daha fazla zorlamamak için dudaklarımı hafifçe araladım. Bunu farkeder
  farketmez ucunu ağzıma dayadı bastırmaya başladı.Yanıma yatıp bana emsene dedi.Çok kaba bir adamdı ama gayet güzel davranıyordu.Üzerine ters bi şekilde yatıp
  atmışdokuz pozisyonunu aldım ve adamın sikini yalamaya başladım.Ağzını ve suratını kıçımın arasına gömdü ve nefessiz kıçımı yalıyordu.Eliyle kıçımı öyle bi sıkıyordu ki
  canım yanmıştı.Adam bu kadar delirmişken kesin acıtır bu benim canımı diye düşündüm.Adam bi anda kalkmaya çalıştı ve çekildim kalktı.Dayanamıyorum Sikmem lazım
  ama korkuyorum bişey olur diye dedi.Yüzündeki çaresizliği görünce üzüldüm ve onu rahatlatmak için, sıkıntı yapma korkacak birşey yok ilk değil daha önce yaşadım
  dedim ve gülümsedim.Adam gülerek delirmiş gibi yatağa itti beni yüzüstü yatırdı çok hızlı hareket ediyordu kabalaşmıştı.Çantasından arko kremi sikine sürdü ve yanıma
  geldi.Üzerime uzandı ve bastırmaya başladı istiyordum ama korkuyordum. Kısık bi sesle yavaş gir dedim sadece.Tamam deyip yavaş yavaş bastırmaya başladı.
  Hiç ummadığım anda bişey yaşıyordum ve ikimizde çok zevk alıyorduk ama ben belli edemiyordum.Sonra hızlanmaya başladı ve nihayet içime girdi.Acıyomu dedi hayır
  dedim.Sonra daha hızlanarak hepsini sokup çıkarmaya başladı çok kısa bi süre sonra içime boşaldı yattı kaldı üzerimde.Çok zevk almıştım ama istediğim gibi olmamıştı.
  Çok kısa sürmüştü.Hiç konuşmadan sigara içtik.Sonra tekrar yanıma gelip ağzıma soktu bisüre yalayınca kalktı tekrar.Sevinmiştim bi daha yapıcaz diye.Sonra
  tekrar sikmeye başladı beni ve bu sefer her pozisyonda sikti.Beni dizlerimin üzerinde yatağa domalttı bi taraftan arkadan sikiyor bi taraftanda kıçıma vuruyordu.
  Bi ara tekrar hızlandı ve içime boşaldı.Kalkıp tekrar sigara içtik.Bana bi petek bal verdi.Motorla beni köye bıraktı.Yine çağırdı ertesi gün yine gittim ve
  defalarca sikti beni. Korkulu ama süper iki gündü.Plansız aniden gelişen olaylar her zaman daha zevkli oluyor.Hala inanamıyorum o adamla yaşadıklarıma.Kendimede
  inanamıyorum hiç karışmadım adama ağzıma bile boşaldı.Çok güzel mutlu iki gündü.

 10. Selamun aleyküm arkadaslar ismimi bosverin annem 37 yasinda saclari ağarmis güzel vucütlu ama tipsiz bi kadindir firinci rahmi güran vede serhat patron rahmi zenciye benzeyen kel ve kaslı bi adamdir güran abi azcik kasli dir vede şismandir serhat ise az sisman uzun bi adamdir Annem bigün fırına gitmişti bende ondan 2 saat somra gittim ve gizlice içeri girdim serhat guran ve rahmi gülüyorlardi plan felan yapiyolardi ben anlamadim ama sonra annemin ellerini ve ayaklarindan tutup un deposuna goturduler sonra zorla soymaya başladilar annem karsi koymaya calisiyodu sonra serhat annemin ustundeki penyeyi yirtti guranda etegini cikartti zarzor sonra 3 ü birden soyundu rahminin siki çok büyüktü ve kalındı güranın sikide kalındı ama az kucuktu serhat abininki ince ve uzundu sonra annemin kilodunu ve sudyenini cikarttilar kilodunu rahmi sudyeni serhat koklamaya ve siklerine surmeye basladilar sonra annemi tuttular ve rahmi unlara yatti annemide ustune yatirdi ve rahmi annemin götünü tukurukleyip girdi sonra güran annemin amını tukurukledi ve soktu serhat da annemin agzina veriyordu annem bogulacakti nerdeyse serhat annemin kafasini bastiriyodu ve güran 20 30 kere gidip geldikten sonra annemin içine boşaldı böğürerek sonra rahmi boşaldı sonrada serhat annemin ağzina boşaldi serhat annemin memelerini yalamaya başladi güranda sikini yalatiyodu rahmide annemin amini sikiyordu sonra aniden boşaldi annemin içine rahmi sonrada amini yaladi annemin serhat da annemin amini sikmeye başladi annem ihh ahh die inliyodu sonra serhat annemin aminin icine bosaldi sonra giyindiler gittiler annemde giyindi

 11. selam arkadaşlar ben 19 yaşında liseli pasifim. olgun erkeklerle ilişkiye girmek istiyorum hertürlü fanteziye açığım lütfen ciddi olanlar mesaj atsın eposta adresim [email protected] aletinizin boyu benim için önemli değil saxo çekmeye ve sperm yutmaya bayılırım isteyene cd olabilirim ruj sürer öpüşürüm lütfen mesay atın

 12. Cd almaya gidince
  Ailem bir haftalığına köye gidice ohh bende akşam evde rahatça çırılçıplak soyunup duşa girip salondan aldığım mumu sabunlu deliğime itmenle içinde kaybolmasıyla ooohh ahh keşke büyük götüme canlı yarak girse derken aklıma dvd oynatıcı geldi ama porno cd yoktu duşdan çıplak çıkıp şortumu penyemi giyip çıkınca dışarda yağmur başlamıştı bende kapanmadan alt mahallede ki cd ciye gelice ışıkları sönük sırıl sıklam olmuştum içerde ışığı vardı kapıyı çalınca adam geldi bende kapıyom deyip beni içeri alıp kapıyı kapadı çok ıslanmışsın diyen adam ne cd lazım deyice ben biraz utanarak sex cd ler adam sırıttı beni içeri sokup bularmı evet deyince adam bana elimde şu cd ler var büyük memli.zencili.guruplu bide çocuk siken adamlar var deyince bende o bölümdeki cd bakınca adam içerde izleyip seçersin diyip beni içeri sokunca bir adamda içerde yer yatağa uzanmış bana bak diyip dvd ye çocuk pornasını atmasıyla iki adam benim gibi çocuğun biri iri yarağını götüne sokarken öbürü iri yarağını azına soktuğunu görünce ben oooff çocuk nasıl almış koca yarakları içine deyince adamlar çocuk büyük götlü çok zevk alıyor adamları azdırıyor daha kalını bile alır diyince ben ooohhh diye inleyince adamlar sen ıslaksın soyun yatağa girde izlersin bende şey utanıyom içim çıpakta bizde soyunuruz seyrederiz deyince tamam deyip soyunup yatağa yüzüstü uzanmamla damlar oooff senin götün daha büyük ve güzelmiş diyince adamlarda soyununca ben oooofff yaraklarınız çok kalın büyükler cd deki dende kalınmış derken iki yanıma yatınca ben oohh ne güzel sikiyiyorlar çocuk çok zevk alıyor dimi derken yavaşça iki elimle damlarıın yaraklarını tutmamla içim hoş oldu adamlar ooohh deyip ellerini büyük götümde gezdirdikçe ben azmaya başlayınca aralarından aşağı kayıp elimdeki yaraklarını emmeye başlayınca adamlar ooohh em yala dedikçe irileşen kalınlaşan yaraklar avucuma sımaz olurken dayanamayıp biri beni üzerine çekip dudaklarıma yumulmasıyla öbür adamın tükürüklü ıslak parmakları deliğimin içine girerek içini vıcık vıcık olunca baktım arkamdaki adam baçaklarımın arasına girereküzerime yatatmasıyla ayrılan büyük götümün deliğine iri kalın yarağın kafasını dayarken ben arkamdaki adama sen öyle kal ben onu yavaş yavaş zevkalarak içime sokucam adam oohh tamam diyerek boynumu sırtlarımı yalamaya başlayınca bende zevkten aralarında inleyerek kıvırmamla adamın koca yarağın kafası büyük götümün deliğine girmesiyle kısıksesle aaahhh derken oohh dememle koca yarak köküne kadar girince adam şaşırarak attaki adama oohh diyerek çocuğun koca götü hepsini aldı seninkini bile alır bunun götü deyince bende dudukça zevlenerek azınca oohhh ikinizde sokun emin yiyin beni ikisinide içimde istiyom ooohhh hadii sokun şunları içime ooohh oohh derken altımdaki adamın iri kalın yarağını deliğimin kenerına dayağınca arkamdaki yarağını çıkarmasıyla altımdaki kalın iri yarak dibine kadar içime gömülmesiyle oohhh sokun ikisinide içime artı diye inleyince arkamdaki tükürülediği kalın yarağını büyük götümün içindeki koca yarakla iğce açtırarak kafasını içerdeki yarağın yanından sokmasıyla ahhhh ahhh ilerken adamın yarağı lop diye içime girmesiyle oooohhhh aahhh diye inlerken adam oohhh çocuk iki yarağıda içine aldı diyerek oohhh diye inlerken bende oohh şimdi daha zekle sikin beni emin beni aahhh oohhh iki yarakla sikilmek çok zevkli ooohh sokun kökleyin dedikçe adamlar ahh oohh dedikçe kabaran yaraklarının kafasını hissettikçe bende akıtın artık içimi dölleyin ooohhh dememle ikisi birden dibine kadar sokarak oohh oohh diye döllerini akıtmaya başlayınca bende oooohhh ahhhhh aralarında inlerken yarakları yumuşayıp çıkınca üstümdeki kalkınca bende kalkmamla geliğimdeki döller bacaklarımdan akmaya başladı adamlar oohh senin gibi büyük götlü çocuk sikiyoz evden merak etmezlerse kalırmısın diyice bende bir hafta evdekiler yok olur dememle beni aralarına yatırıp sarılarak beraber uyuduk… devmı var

 13. kör ali amca-1
  Ödev yapmaya hafta sonu arkadaşım bize gelince gece odamda ikimizde soyunup arkadaşım benim büyük götümü sikerken ben zevkden oohh dibine sok dedikçe oda içime akmaya başlayınca ben ooohhh diye inlerken arkadaşım çok azgınsın büyük götünün içinde benim sikim kayboluyor derdi birgün arkadaşım taşınınca beni yanlızlık sıkıyordum evde kimse yoktu bende çırılçılak soyunup banyoda büyük göt deliğimi içini iğce yağlayıp parmaklarımı ikişer üçer sokuyom ama zevk vermiyordu büyük götüm sik istiyordu içim yanıyordu duştan çıkıp şortumu penyemi giyip kendimi sokağa atınca yürürken bile deliğim içindeki yağlı cıvıklığı hisederek yürürken kör ali amcanın evin önünden geçerken bir şey aldıracakmı deyip kapıyı çalarak içeri girince kimse yoktu odalara bakınırken onu banyodaki su dolu küvette çırılçıplak oturmuş iki elinle avuçladığı iri kalın uzamış yarağını görünce ooohhh diye inleme sesimi duyunca kim o kekeleyerek ben deyince sesimden tanıyınca bende şeyin yani çükün çok büyükmüş bu kadar büyük görmemiştim diyince istersen sede soyun küvete gir hem serinler yakından bakarsın bende dünden razı tamam deyek çırılçıplak suyunup küvete girince ooohh ali amca senin çükün suyun içinde hala dimdik duruyor diyice oda sen az çok bilirsin aylardır am göt sikmediğim için inmiyor diyince bende ooff götte siktimi oda evet sikerken zevkten inliyorlardı ben ooff öylemi banada nasıl göt siktiğini anlatsana diyince ooohh tamam ama yatağa uzanıp diyerek bereber çırılçıplak yatağa yatınca banada sarılarak diyip arkamı ona dönerek büyük götümü iğce dolaltarak kucağına götümü getirmemle ali amca ellerini götüme deydirince oooff ne kadar büyük götün varmış deyerek beni kucağına almasıyla uzun iri kalın yarağı bacaklarımın arasından çıkarak çükümün üstünde kalınca ben ooohh ali amca beyendimi götümü diyince okşuyarak evet diyince bende ona kendimi iğce yaslamamla dudakları boynuma deyerken ooohh hadi anlat ali amca nasıl soktun o koca yarağını göte dememle ali amca o yarağımı yalayarak kayganlaştırdı ooohh bende onun götünü yalarken tükürüğümü deliğinin içini genişletince üstüne yavaşça oturunca bende ooohhh ali amca girdimi oohh evet ama hepsini alamadı bende ooohh diyerek ali amcanın bacak aramdan çıkan iri uzun yarağını okşamaya başlayınca ali amca oooohhh ne güzel okşuyon diyince bende benide öyle sikermisin dememle ali amca ooofff ama senin götünde alamaz bu yarağı bende sen dene dememle beni üstüde çevirmesiyle iri uzun yarğı azıma gelince ooohh ne güzel yarağın deyip kafasını zorla zaıma sokarak emmemle ali amca ooohh em yala çocuğum diyip bacak aramdan oda büyük götümü ayırıp çıkan deliğimi yalarken bir yandan tükürüğünü dili ve parmağıla deliğimin içine iterek içini doldurdıkça oohhh deliğimin içim vıcık vıcık hoş oldukça oohh em yala beni derken azımdaki yarağın kafasından akan zevk sıvısı ve tükürüğümle onun koca yarağına sürdükçe iğce kayganlaşınca ben üstünden yavaşça kalkınca göt deliğimden tükürükler sızarken ali amca istersen sokma çok kalın bende ucunu az sokarım deyip üstüne bacaklarımı açarak çömelirken elimle koca yarağı büyük götümün deliğine getirip yarağın kafası deliğimin etrafında gezdirdikçe oohh ahh ben azarken ali amcada zevkten oooohh diyip inlerken ben dayanamıyarak yavaşça oturmamla ahhhh dememle kafası içime gömülmesiyle yavaşça ali amcanın üzerine yatarak dudaklarını öpüp bak kafası girdi ali amca oohh evet diyerek boynumu kulak memelerimi emdikçe ben ooohh ahhh diye götümü zevkten oynatmamla içimi yararak koca yarak içime girince aaahh ahhh ııhhh inlerken elimle baktım yarısıdan fazlası içimdeydi bende anlamamış gibi bak biraz daha ucu girdi ali amca ooohhh evet ucu girdi sen devam oohh et harika sikişiyon diyerek bana sarılmasıyla bende ooohh ahh azdaha sok diyip kedimi ona bırakmamla koca yarağı köküne kadar girmesiyle ben ahhh ıııhhh ahhh ooohhh inlerken şaşıran ali amca ooohhh hepsi girdi deyince ben ooohh ali amca her türlü istediğin kadar sikersin bende çok zevk alıyom dememle götümün deliğindeki yarağını çıkarmadan benim kalçalarımdan tutarak kalkmasıyla bende boynuna sarılmamla havada sikmeye başlayınca ooohhh sokk kökle diye inlerken ali amca duramıyor azgın bir şekilde koca yarağı içime kökledikçe ahhh oohh derken yarağını çıkarmadan beni yatağın kenerına sırt üstü yatırıp bacaklarımı omuzlarına almasıyla koca yarağı daha derine girince ben ahhhh ahhh ııhh diye inlerken ali amca ooohh ohhh benimkide geliyor bende ooohhh boşal içime dememle koca yarağını dibine kadar sokmasıyla ben aahhhh ohhh derken ali amca ohhh derken kabaran yarağının kafasından fışkıran döllerini içime akıttıkçabende büyük götümü kıvırtarak oooohh aahhh daha dibini dölle doymadım dahii dememle ali amca ooohhh çok azmışsın sen evet sen azdırdın beni ali amca bu gece kalırsan gene yaparız deyince oohh kalmammı senin gibi tatlı yarak nerde bulucam ooo sen daha fazlamı yarak istiyon oohh evet seninki gibi üç tanesini boşaltırım ali amca benim arkadaşlarım da var onlarıda çağrayımmı offf evet azgınlığım sönmedi……. bölüm-2 de görüşürüz

 14. Ademle restorantta ilk defa götümün dağıtılması
  Merhabalar ben levent 16 yaşındayken yaşadığın bi olayı anlatıcağım öncelikle burdaki bütün gay ve anal sex hikayelerin yalan olduğunu söylemek istiyorum çünkü anal sex anal yol temizlenmeden yapılmaz yapıldığı taktirde her tarafınıza dışkı bulaşır bilginize. Neyse olaya gelelim ben 75 kg 170 cm uzunluğa sahip biraz göbekli ve balık etli bi pasifim 8. Sınıfta götümü parmaklıyarak gayliğe adım attım sonra gay sexleri falan derken gay insanlarla konuşmaya başladım ve adem adında bi 19 yaşında bi erkek seni sikerim falan dedi gel seni 50 tl ye sikeyim dedi ben de o zamanlar çok meraklıyım falan tamam lan ver 50 tl sik beni dedim dur dedi ben bi 10 15 dk ya geliyom dedi neyse sonra geldi nerde yapcaz dedi arabada yapalım mı dedi yok olmaz gören olur falan dedim ben terk edilmiş bi restorant biliyorum orda yapalım hem kimse gelmez oraya dedim tamam dedi gidelim dedi neyse ben içimi boşalttım ve birlikte restoranta gittik adem bana çıkarttı 10 tl verdi dedi bu kadara yapıcaksan yapalım sen bilirsin dedi benim amacım para değil dedim koy onu cebine kimseye de bişi söylemiceğine yemin et dedim ve yemin ettirdim sonra çıkarsana bi yarrağını merak ettim dedi ben çıkarttım baktı sonra tekrar kilotumun içine koydum hadi şimdi ben senin yarrağını çıkartayım dedim ve kemerini ve pantalonunu diz hizasına kadar indirdim boxserın altından siki kalkmış aç beni aç beni diyordu hemen isteğini yerine getirip. Boxseri bi çırpıda indirdim ve ilk defa bir başkasının sikini gördüm yaklaşık olarak 15 cm idi ve kalın dı yüzüne bakıp başlıyorum diyip onay aldıktan sonra dilimle başına sexi bi darbe attım ve ağzıma alıp yalamaya başladım tadı nasıl dı? Diye merak edenler varsa aöylüyorum tatsız lolipop yumuşacık başı var ve yaladıkça insanın yalayası geliyor neyse belli bir süre yalayıp bir iki defa da gırtlak yaptıktan sonra ağzımdaki fazla tükürükleri götüme sürüp deliğimi genişlettim sonra ademin karşısına geçip domaldım hadi sok bakalım dedim yavaş sok ama dedim hiç durur mu hemen soktu itaraf edeyim pornolarda kızların bu kadar bağırmasının yalan olduğunu düşünürdüm ama gerçekten yarrağın başı deliğime girdiğinde hayatımdaki en inanılmaz acıyı hissettim elinden ademin yarrağından kurtulmak için çırpındım ama beni belimde ve omzumdan tutmuştu ve bırakmıyordu daha kötüsü durmadan içime girmeye devam ediyordu dayanamadım en sonunda bağırmaya başladım acı bütün vücudumu sarmıştı acıdan tam gözüm kararmaya başlamıştı ki sikini deliğimden çıkarttı ve beni tutmaya devam etti dur dedi birazdan acısı geçer merak etme o zaman daha az acı hissedersin dedi ilk olduğu ve kendini kastığın için canının acıması normal dedi lan niye daha önce söylemedin dedim eeee olurmu her gay bu acıyı tadmadan gay olamaz dedi ve sırıtmaya başladı götüm gerçekten genişlemiş vr içine soğuk hava alıyordu ilginçtir acı çok daha hızlı bir şekilde azaldı sonra hadi dedim bir daha sok tamam ama bu sefer deliğinin giriş noktasını olabildiğince açmaya çalışış yani osurmaya çalış dedi ben de domaldım ve hemen dediği gibi yapmaya başladım o da eğilip deliğimi yalamaya başladı ve parmak atmaya şu göt deliği yalamaktan aldığım zevkle inlemeye başladım ve hadi sok dağıt götümü demeye başladım biraz daha yaladıktan sonra başını getrip yavaşça hissettirmeye başladı götüme gircek gibi oluyor geri çekiyordu bu bana acayip zevk vermeye başlamıştı inlemelerle birlikte sok artık dedim nasıl istersen dedi ve yavaşça gerçekten yavaşça yarrağını soktu köküne kadar soktuğunu söylediğinde inanamamıştım hiç canım acımamıştı hadi dedim acıt canımı başkadı gidip gelmeye hızlandıkça hızlandı birlikte bi ritim tutturup ileri geri gidip gelmeye başladık inanılmaz bi zevk alıyordum sanki içimde bi kazan dairesi gidip geliyordu sıcacıktı nedendir bilmem ağzıma boşalmanı istiyorum dedim tamam dedi biraz daha pompaladıktan sonra kasıldığını hissettim hemen içinmedn çıktı ben hemen önüne kemik atılmasını isteyen uslu köpek pozisyonuna geçtim açtım ağzımı yumdum gözümü hemen başını getrip ağzıma soktu ve yalasana dedi hızlı hızlı sakso çektim boşalmaya yakın ademden ohh sesleri çıkmaya başladı ve benim kafamı tutup hköküne kadar ağzıma aldırdı ve ağzımda sıcak bi sıvı hissettim tadı fena değildi hatta ilginç bir sıcaklığa sahip tadsız bi sıvıydı ağzımda biraz dölle oynadıktan sonra yuttum ve ademin döl dolu yarrağını yalıyarak temizledim bir de evinde sikiştik ancak onu başka hikayemde anlatırım herkesin sikinden öpüyorum ben muğla milasta oturuyorum aktifler yorumlarınızı bekliyom eposta adresim [email protected]

 15. merhaba ben gamzeli.27 yasındayım ve sikiştiğim kişi ise 42 yasında ve ısmı O harfı ıle baslayan kısı ıle annesı aracılıgıyla tanıstık kendımızı fantazılerımızı gerceklestırıken bulduk aramızdakı 15 yas sızı tedırgın etmesın baslarda ben de tedırgındım siki ve performansı gorene kadar.turkıyede sıkmedıgı kadın kalmadı.tam bır sex yapıtı.nasıl kullanacagını bılıyor aletı.aıleler tarafından tanıstrıldgımız su donemlerde ılk bulusma ve eve gıdıp bır seyler yasanmasa da akıllarda o zamana kadar kı telefondan berı konusulan fantazılerı yasama arzusu ıkı tarafta da vardı.ve tazecık amım alevler ıcınde yanıyordu.kokusu dokunusları opusu benı tahrık etmıstı.2.gun mutlaka ona verecektım ıstedgını bende ıcımde hıssetmek ıstıyordum o avuclarına sıgmayan kalın yarragını.2009 yılında gotunden parmagımla sıkmek ıcın bınbır takla attıgım kı daha sonra alısıp yenı bır tıtresımlı tras bıcagı ıle sıkılmek ıcın yatagıma gelen sevgılım gıbı parmaklarımla baslayıp sonrasında manavdan aldgımız salatalıgı gotune soka soka sıktım benden buyuk ve yasının buyuk olmasının bıle benı tahrık ettıgı sevgılımı.o gun parmagımla actıgım ve ılk defa bole bır sey yasadıgı sevgılıme sıra salatalıgı o sıcacık tertemız tuysuz ve bu arada muhtesem fızıklı (kız vucutlu) sevgılımın gotunu yalayıp kremledıkten snra salatalıgın ucunu soktum ve gozlerının fal tası gıbı acıldgını gordum.bır yandan goguslerını oksuyor bır yandan ben salatalıgı sokarken onun agzını kapatıyordum.suan bunları yazarken amım yanıyor. yanımda olmasını dılerdım.haftaya gelıyor ve hamama gıdecez ben gotu verırsem o da bana verecegını soyledı onu ıyıce kopukleyıp ıcıme gırmek ısıyorum.saclarından cekerek nefes nefese sıcacık sevısmek ve onu sıkmek.su hayatta mutlaka ona sexı ıc camasırları gıydırıp ruj surup onu straponla sıkecem

 16. Merhabalar sizlere başımdan geçen bir yaz anılarını anlatacağım , o zaman yaşım henüz 13 zayıf tüğsüz kız güzeli bir oğlan çocuğudum mahallemizde her daim birlikte gezdiğimiz Sercan adında arkadaşım benden 4 yaş büyüktü , yine bir gün beni evine davet etti annesi beni her gördüğünde sevgilini yine takmışsın koluna derdi , neyse biz sercanın odasindayiz yine dertlesiyoruz annesi alt komşuya gidecegini söyleyip evden çıkınca sercan bilgisayardan porno açtı benimki çok küçük olduğu için utanirdim sercaninki 17 18 cm ve bilegim kalınlığında vardı yine her zamanki gibi sercan sikini çıkarmış 31 çekiyordu bende utangaç utangaç bakıyordum öyle sercan bir ara yoruldum birazda sen tut dedi ben şaka sandım hadi ama diye ısrar etti ne olacakki dedim sikini elime aldım sıcak ve sertti oksa hadi oksa diyordu bende aşağı yukarı sivazliyordum yanında oturduğum için rahat edemiyorduk gel önümde diz çok dedi ben buyulenmis gibi her dediğini yapıyordum sikini oksuyordum bir ara elini başıma koyup sikine doğru bastırdı ben biraz cekingence reddettim ama kararlıydi kocaman siki bir anda ufacık dudaklarimdan içeri girdi dudaklarim yirtilacak sandim ki siki yavaş yavaş boğazım a girip çıkıyordu ben nefessiz kalınca biraz çekip bir daha sikiyordu agzimiki bir anda agzimda sicak sıvı bişey çoğalmaya başladı büyük bir zevk ile ağzıma bosalmisti sikini ağzımdan çıkarıp yut hepsini dedi bende yuttum ve kalktım hala olanlara inanamiyordum yatağa geç dedi birazda korkarak yatağa oturdum bana domalan dedi köpek gibi durdum olmaz öyle dedi başını yastiga indir belini düşür deliğin iyice ortaya çıksın dedi dediğini yaparken sercan sortumu çıkardı kilotumu dizime kadar siyirdi deliğime krem sürdü sikini deligimde hissediyorken bir anda bastırdı bir anda öyle bir acı hissettimki çığlık atmak istiyordum yastığı isiriyordum bir daha bastırdı ve bir daha sonra o acı birden hafifledi santim santim içime girdiğini hissediyordum çok tatlı bi yanma vardı gotumde üzerime uzanıp bileklerimden yakalayıp kalcamda kenetledi ufak ufak gotümü sikiyordu artık biraz daha biraz daha hızlandı öyle güzel sikiyorduki daha 10 dk önce korkarken şimdi gotumden çıkmasın istiyordum o kaydıkca götüm yanıyor ben daha çok istiyordum bir anda odanın kapısı açıldı annesi bizi görünce ee ben boşuna sevgilisi demiyorum hadi bitirin işinizi dedi o sıra sercan hala sikiyordu beni ben çok şaşırmıştim sercan hiç cekinmedi ve tekrar içime ılık ılık boşaldı toparlanip odadan çıktık annesi size kola koydum için hadi dedi bana aferin sana ama merak etme bunlar aramızda kalacak dedi annesinin kuaför salonu vardı ve cok rahat bir kadındı aslında , o gece kendimi çok kötü hissettim sonraki sabah sercan bize geldi hadi gel sana bir şey vericem dedi bende apar topar evden çıktım beni mahallemizin hemen asagisindaki çamlik alana götürdü kimseler yoktu etrafta bir sırt çantası vardı elinde bana uzattı hadi üzerini değiştir dedi neden dedim dediğimi yap dedi çantada kumral uzun peruk kırmızı sapka beyaz askılı body minicik pembe etek sarı dantelli kilot ve beyaz ba bet vardı hepsini giyerken tam bana göre almıştı sanki nereden bulduğunu onları bile sormadım hepsini giyindimde tam bir ufak çıtır kız olmuştum ve dudaklarima Ruj sürdü seni böyle gezdiricem bu gün dedi benim kıyafetlerimi çantasına koyup sakladı çokta hoşuma gitmişti aslında sahilde gezmeye başladık kimse benim erkek olduğumu anlamıyor erkekler hep bacaklarima götüme bakıyordu beni kayalık alana götürdü oturduk biraz sohbete başladık olanlardan ne düşündüğümü sordu bilmiyorum ama hoş bişey dedim biraz sonra bir arkadaşı geldi beni tanistirirken küçük orospumuz bu işte dedi çocuk benim dudaklarimi öperek kıçımı avuçladi hadi sike lim dedi o an olacakları anladım sercan sikini çıkarıp beni domaltti tekrar ağzıma verdi ben keyifle emmeye başladım arkadaşı kilotumu baldırima kadar indirip mini eteğimi katladı oo harika dedi kocaman sikini tukurukleyip deliğimden içeri soktu şimdi iki erkek beni kız gibi sikiyordu orospuluk yapıyordum sercan agzimda arkadaşı gotumde çatır çatır sikiyorlardi ben artık sadece tadını cikariyordum önce sercan ağzıma boşaldı sikini yalata yalata temizletti sonra arkadaşı gotumden çıkıp ağzıma ılık ılık boşaldı sercan sikini tekrar kaldirmiş gotume sokmustü ben yalaya yalaya arkadasininkini temizliyordum böyle ikişer posta siktiler oradan kaltik beni bir kayiga götürüp denizde acildik beni tekrar aynı şekilde değişe değişe çatır çatır siktiler oradan geri döndük camliğa geri döndük tekrar tekrar siktiler o gün tahmini 10 ar posta siktiler aksama kadar ve ondan sonra bu kıyafetler içinde beni hangisi Nereye götürse sıkıyor bazen yine iki erkek giriyorlardi 3 ay okul tatlım böylece sırf sikilerek geçti hiç bir zaman onlara Hayır demedim ama okullar açılınca koptuk her şey aramızda mükemmel bir anı olarak kaldı ergenligimden sonra kız arkadaşlarım çoğaldı bir çoğu ile anal ilişkiye girdik o yazdan sonra hiç daha gorusmedik ve kimseye kendimi siktirmedim kız arkadaşlarımı acimadan gotten siker olmuştum şimdi 30 yaşımda ve evliyim mutlu bir Yuvam var buda böylece tatlı bir anı olarak kaldı karımı çok seviyorum. ..

 17. Teşhirci Elsa
  Merhaba arkadaşlar. Geçen yıl başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Kocamla tatil için kalkan’a gitmiştik. Nisan başları olduğu için kalabalık yoktu. Sabahları otelden çıkıp Patara sahiline gidiyorduk. Eşimle evleneli birkaç yıl olmuştu ve eşim benden farklı şeyler istemeye başlamıştı. Daha açık giyinmemi açık alanlarda sevişmemizi istiyordu. 1-2 yıl beni buna alıştırmıştı. Fantezilerinde hep bu vardı. Bir gün ormanda açık alanda sevişmiştik bu ikimizin de hoşuna gitmişti. Ama eşim daha çok birileri tarafından görülmek istiyor seyredilmemi istiyordu. Ben bunlara karşı çıksamda az çok benimde hoşuma gidiyordu. 1,70 boy ve 60 kiloyum. Gayet güzel biriyim ve dikkat çekiyordum. Bir sabah yine pataraya gitmiştik. Çıplakların tercih ettiği, şezlongların batı tarafına yani kumsalın ıssız tarafına gitmiştik. Kimseler yoktu. Tahminen 3 km kadar uzaklaştık kafe kısmından oralarda tek tük denize girenler vardı. Bizim gittiğimiz yerde ise kimse yoktu. Eşimde bunu fırsat bilerek beni çırılçıplak soydu. Ben uzanmış çıplak yatarken oda fotoğraflarımı çekiyor benimle oynuyordu. Bir ara yanıma uzandı ve uyudu. Ben o sırada gelen giden olabilir diye giyindim mayomu. Kitabımı okurken tahminen 15-20 metre yanımıza gelen alman çifti duydum. Çift yaşlıydı 50-60 yaşlarında ama gayet dinçlerdi. Alman oldukları daha ilk bakışta anlaşılıyordu. Ben kitabıma devam ettim. Çift denize girip çıktı daha sonra eşim uyandı ve onları gördü. İyi olmuş giyindiğin dedi!!! Bende sen istemez miydin çıplak olmamı dedim. Oda bunlar fantezi ama gerçekte yapabilecek cesaretimiz varmı? Yok dedi. Bende benim var dedim. Eşimde sen bilirsin istersen üstsüz yatabilirsin dedi. Biz bunları konuşurken resmen dilim tutuldu. Kadın çırılçıplak eşide tanga şeklinde bir mayo ile önümüzden geçerek gayet rahat bir şekilde sahilde batı tarafına yürüyüşe çıktılar. Eşimde bende şok olduk. Bu kadar rahat olmalarını beklemiyordum. Üstsüzleri daha önce görmüştüm ama altsız gezeni ilk defa gördüm. Hafta içi olduğu için gayet tenhaydı her yer. Eşimde hadi cesur olmaya hazır mısın? Dedi. Ne olucak dedim. Oda bizde onlar gibi soyunalım onların arkasından gidelim bizide çıplak görmüş olurlar. Hem biz ilk kez fantezimizi yaparız hemde ilerisi için belki bir şey öğreniriz dedi. Tamam dedim üstümdekileri çıkardım. Eşim kızarmıştı benden bunu beklemiyordu. Oooo hadi ama cesur ol dedim. Yanımıza alalım giysileri demeye başladı. Dedim lamı cimi yok bunu sen istedin. Ama o sırada kalbim yerinden çıkacaktı. Güç bela soyundu ve başladık yürümeye tabi benimki uzaklaşmaya razı gelmedi onları bekleyip gelirlerken bizi çıplak görmelerini bekleyecektik. Yarım saat sonra yaklaştıklarını gördük biz denize girip şakalaşıyor ve sahilde birbirimizi koşturuyorduk. Tabi bunu bir oyun gibi oynasakta kalbimin atışı dışarıdan gözüküyordu. Çok heyecanlıydım ilk kez kocamdan başka bir erkek beni çıplak görecekti. Birde bayan vardı tabi. Onunda eşimin penisine bakması beni heyecanlandıracaktı. Her ne kadar eşiminki heyecandan sönsede  Çift bizi gördü tabi şaşırmadılar yanımızdan geçerken merhaba iyi eğlenceler demesinmi bizim alman. Şok oldum utandım. Adam Türkçe biliyordu. Bizde arkalarından utana sıkıla yan taraflarına gittik. Biz giyinsek mi, böylemi kalsak diye konuşurken bize seslendiler çocuklar buyurun bir şeyler içelim diye. Kabul ettik anlamında işaret edip giyinmeye başladık. Tekrar bağırdı; yo yoo rahat olun lütfen. Eşim yinede altına şortunu giydi arkası onlara dönükkende sen giyinme dedi. Beni m zaten niyetim yoktu ama resmen sularım baldırlarımdan akıyordu. Dizlerim tir tir titriyordu. Ve yanlarına gittik tanıştık. İsimleri Sanni ve Lore’ydi. Lore benim gibi çırılçıplaktı, Sannide yine tanga slipi vardı. Sanni Diplomatik işler için Türkiye’de olduğunu Almanyada yaşadıklarını her yıl buraya geldiklerini anlattı. Bizi sordular ve gayet modern bir çiftsiniz dediler. Eşimse araya girerek evet kız arkadaşımda benim gibi rahat dedi şok olmuştum. Sanni sizi evli zannettim dedi. Eşimse birlikte yaşadığımızı ama evli olmadığımızı anlattı. Lore’de çok tatlı ve konuşkandı Türkçesi azdı ama anlaşmak kolaydı. Herkeste güneş gözlüğü vardı ama ben eşiyle yan yana oturduğumdan gözü daima üzerimdeydi. Muhabbet koyulaştı birlikte denize girdik eylendik yüzdük ve yorulduk. Çıkınca denizden biz kendi tarafımıza giderek uzandık. Eşim inanılmaz heyecanlı olduğunu söyledi benim ise sularım artık damla damla akıyordu neredeyse. Eşime neden evli olmadığımız söyledin dediğimde, sana karışmıyorum bu tatil senin ve istediğin gibi davranabilirsin izin veriyorum dedi. Neye izin veriyorsun ki dedim. Eşimde onlarla takılabilirsin adam yaşlı ondan kıskanmıyorum seni içinden ne geliyorsa yapabilirsin dedi. Ne o yoksa eşi hoşuna mı gitti dedim ama bu konuşmayı eşimle yapmak bile beni heyecanlandırmıştı. Oda hayır ilgilenmiyorum senden başkasıyla dedi. Ne yani ben onların yanına gidip otursam sen burada yanlızmı takılacaksın dedim. Neden olmasın dedi. Seni izlemek beni yeterince heyecanlandırıyor dedi. Biz hala heyecandan titrerken Sanni yanımıza gelip kalkan’a döndüklerini bizim ne yapacağımızı sordu. Eşimde sağ olun biz buradayız dedi. Sanni biz yarında gelicez yine burada olucaz diyince eşim bizde burada olucaz görüşmek üzere dedi bende kalkıp tokalaştım eşiylede el sallaşarak uğurladık. Eşime kızdım neden gitmedik onlarla diye. Eşimde utandığını söyledi. Unutma dedim tatil benim ne istersem yaparım. Oda tamam yarın ne istersen yapabilirsin dedi. Onlar gittikten sonra sevişmeye başladık ama yalnızca 2 dakika sürdü hemen boşaldık. Sonra toparlanıp bizde gittik. Gece boyu sohbetimiz onlardan oluşuyordu. İkimizde cesaret edemesekte acaba benimle cinsel anlamda ilgilenirse ne yaparız diye soramıyorduk birbirimize. Ama uykum bile bu düşünceyle kaçmıştı resmen sabahı iple çektik. Sabah erkenden Patara yolunu tuttuk ama ikimizde konuşamıyorduk. Gittik 1-1,5 saat sonra karşıdan geldiklerini gördük hemen soyundum ben. Rahat olduğumu bilmelerini istiyordum. Bu sefer gelip yanımıza kuruldular ve muhabbete başladık. İşimiz yaşantımız onlar ve bizler hakkında konuştuk. Denize girdik bir ara Lore denizden çıkıp giyindi bizde o sırada kumla denizin birleştiği yerde oturuyorduk eşim ve sanni mayolu lore ve ben çırılçıplaktık lore giyinerek ben içecek bir şeyler almaya gidiyorum dedi. Eşimde sana eşlik edeyim diyerek kalktı yanımdan. Şok olmuştum. Karısı ve kocam gidiyorlardı bense yanımda tanımadığım bir adamla çırılçıplak kalacaktım. Eşime kızdım bu haraketi beklemiyordum ondan. Bize, size iyi eğlenceler diyerek yürümeye başladılar. Sanni mayosuyla yanımda ayakta bense dalgaların vurduğu hizada çırılçıplaktım. İnanılmaz utanıyordum. Adamdan ne hamle gelecekti bilmiyordum. O anları tarif edemem nefesim daralıyor kalbim yerinden çıkıyordu ve amım inanılmaz sulanmıştı. Bizimkiler sahilde küçülmeye başlarken çünkü kafe tarafından 4-5 km kadar batıdaydık, Sanni bana bende rahat olabilir miyim izin verirsen dedi. Tabi tabi dedim ve iş çığırından çıkıyordu. Sanni havluya doğru gitti bense arkam ona yüzüm denize dönük oturuyordum. Havlular 25-30 metre kumsal içindeydi. Acaba ne yapıyordu. Bende dizlerimin üstüne kalktım ama dizlerimin titremesinde neredeyse ayağa kalkamayabilirdim. Geldiğini anladım ve yanıbaşımda durdu. Ona doğru dönmemeye çalışsamda karşı koyamıyordum. Biraz sessizce denizi seyrettikten sonra ona baktım ve şok oldum. Eşiminki 10 cm’di, onunki ise rahat 15 cm civarı kalındıve sünnetsizdi. Çok farklıydı başı gözükmüyor ortasında ise yuvarlak bir delik vardı. Güneş gözlüğüm olmadığından direk önce oraya baktım istemsizce auvv diyerek gülmeye başladım. Neredeyse omzuma deyecek kadar yanımdaydı . birkaç saniye yüzüne dimdik baktım ve kıpkırmızı oldum. Oda anladı bunu ve istersen üstüme bir şeyler alayım dedi. Olamaz diyordum içimden hoşumamı gidiyor yoksa istemiyormuyum çıplak kalmalımı ne yapmalıyım resmen heyecandan kalbim durdu tüylerim diken diken oldu. Eşim buna kızmayacaktı ya ben? Birkaç saniye sessizce düşündükten sonra Sanni’ye; yo yoo dedim böyle çok güzel derkende elim istemsizce onun penisine gitti. Ve tuttuğum gibi ne yaptım ben diye ağlıyacaktım. İşin kötüsü bu hareketi beklemiyordu. Ve oda şaşırıp kızardı. Ne yani her şeyi yanlış mı anladım derken kalbim yada başka bir yerim benden ayrı hareket ederek penisinden kendime doğru çekmeme sebep oldu. Şimdi penisiyle aramda birkaç santim vardı o ayakta ben dizlerimin üstündeydim. O an düşündüm adam nudist, sapık değil. Bense ilk çıplak gördüğümle sex düşündüm diye kızıyordum kendime. İstemsizce bir iki elimle okşadıktan sonra ağzıma aldım. Sadece 4 defa ağzımın arka duvarına kadar deydirerek çıkarttım. Yalnızca 4 kez. Sonra doğruldum ama düşecektim çünkü dizlerimin bağı çözülmüştü. Ve koşarak denize girdim hadi gel diye seslendim ve bir anda ona su atarak işi şakaya vurmaya çalıştım. Adamcağız şok olsada hoşuna gittiği belliydi 25 yaşında bir kız ona ilgi gösteriyordu. Oda suya girdi fakat suda mesafeyi daima korudum çünkü ileri gitmesini istemiyordum. Oda beni sıkıştırmıyordu. Biraz oynadıktan sonra dışarı çıkıp havlularımıza gidip uzandım. Yanıma gelip 4 havludan yanımdaki olana yattı. Ona arkamı döndüm ve kalçalarımı görmesini incelemesini istedim. Almanların anal ilişkiyi çok sevdiklerini biliyordum. Sanni tam bir beyefendiydi kesinlikle bana dokunmuyordu. İçimden ona kızıyordum ben sana dokundum sen niye dokunmuyorsun diyordum. Tabi elimde yağlanma kozum vardı. Hadi beni yağlasana dedim ona dönerek olur dedi. Her hamlenin benden gelmesini bekliyordu. Yağı aldı ben şemsiyenin altından güneşe çıktım sırtımı yağlamasını söyledim yağladı. Kalçalarımıda dedim. Kibarca yağladı ve deliğime kesinlikle dokunmuyordu. Acaba istemiyormu onu rahatsız mı ediyorum demeye başladım. Önümü döndüm şimdi görecektim niyetini. Rahat olması için şapkamla yüzümü örttüm. Göğüslerime sıktı yağı vee elleri göğüslerimdeydi. Uçlarım resmen mermi gibi olmuştu ama çok kibardı fazla durmuyordu aynı yerde bir iki kez sıktı göğüslerimi ve yağı eline alarak ayaklarıma ve amıma püskürttü. Ayaklarımı güzelce yağladı ve amıma sadece yüzeysel olarak deydi. Ne yapıyor bu diyordum öptüm penisini, o ise bana dokunmuyor bile diyordum. Parmaklamasını bekliyordum . yağ bahanesine kadar çaktırmadan hep sularımı silerdim. Ama yağla dedikten sonra silmedim özellikle sularımı görsün diye. Ve dizlerimi diktim şimdi amım ona bakıyordu ve suyum göt deliğimden havluya süzülüyordu. Hiç bir şey yapmıyordu. Şapkayı çektim doğruldum. Daha ne bekliyorsun diyecektim. Kocam yok yanımda eşin yok sularım bir bardağı dolduracak kadar fazla, istiyorum seni demek istedim. Ama nafile. Sadece seyrederek tebessüm ediyordu. Oooo sen yanıyorsun sıra bende dedim. Kalktım ayağa işte o an müthiş bir belirtiyi ona sundum. Amımın suyu uzayarak diz hizamda vücuduma deydi oraya bakıyordu. Daha iyi bir azdım ben anlamı olamazdı. Hadi yat dedim. Havluya yüzü bana bakıcak şekilde yattı ben önce sırtını yağlamayı bekliyordum ama önüme penisini koydu galiba istiyor dedim yine kendi kendime. Şapkayla oda yüzünü örttü ama hemen çektim şapkayı görmesini istiyordum. Olmaz yüzünde yağlanacak dedim önce yüzünü yağladım sonra yavaş yavaş göğüslerine indim penisine dokunmadan ayaklarını yağladım. Sıra geldi penisine. Çok büyük bu dedim. Güldü boyumda uzun dedi. Ama yinede büyük dedim. İltifatın için teşekkür ederim dedi. Ayrıca tadıda çok hoş dedim. Hemen yattığı yerden dikildi ve teşekkür ederim diyerek gözlerime baktı. Bense gözünün içine baka baka az önce denizden dolayı tuzluydu tadını tam alamadım müsaade edermisiniz beyefendi dedim ve göğsünden bastırarak yatırdım. Yattığı yerden bana bakıyordu. Arkamı dönerek gelen giden varmı diye bir kez daha baktım bizimkiler yoktu etrafta. Bende yine ağzıma aldım. 1-2-3-4 ve yine çıkardım ağzımdan. Offf kızdım kendime devam etsene diye sonrada elimle sıvazlamaya başladım. Ve yine utanç kapladı içimi elime yağ sürdüm ve yağladım penisini ovuşturarak. Bu arada onunda penisi sulanmıştı yağa karşıyordu suları. Ve bıraktım denize doğru salına salına gitmeye başladım. Lanet ediyordum kendime neden bıraktım neden? Yala yala yala sonrada üzerine çık ve otur neden yapmadım diyordum. Baktım çook uzaktan bizimkiler geliyor. Sannide beni seyrediyordu. Ağlıyacaktım bu fırsat bir daha gelmezdi. Kendime kızgındım Sanni’ye kızgındım. Neredeyse 1 saattir bizimkiler yoktu ve biz hiçbirşey yapamadık. Geldiler ben çıplaktım ama eşim Sanni’yi çıplak görünce aldıklarını bıraktı üstünü çıkardı ve şortuyla denize yanıma geldi. Ne yaptınız dedi. Kızdın mı dedim. Şok oldu ne yaptınız dedi yine. Bizi sen yalnız bıraktın unutma bu tatil benim, bu fantezide senin dedim. Şok olmuştu benden bunu beklemiyordu. Yok yaa hiçbirşey yapmadık için rahat olsun dedim. Eşimde beni rahatlatan cümleleri söyledi. Sizi bir şey yapın diye yalnız bıraktım. Neden yapmadın ki ben seni ondan kıskanmıyorum başkası olmaz ama o beyefendi temiz bakımlı yaşlı ve türk değil dedi. Bende tamam bu söylediklerini düşünücem dedim. Neyse daha 1 haftadan fazla ikimizde buradayız dedi. Lore’yle konuştum hergün geliceklermiş buraya dedi. Siz ne yaptınız asıl dedim. Oda gidip soğuk bişeyler içtiklerini, bizi giderken baş başa bırakmayı düşündüklerini konuşmuşlar. Lore eşime kız arkadaşın çok genç ve güzel benle gelmesen iyi olurdu demiş. Eşimde onun cinselliğine karışamam deyince eşi bende karışmıyorum o zaman onları biraz rahat bırakalım diyerek ağırdan almışlar. Şimdi üçümüz bu işi istiyorduk ya Sanni? Yine denize oraya buraya derken veda vakti bugün içinde geldi. Yarın görüşmek üzere ayrıldık yine. Ama bu sefer eşimle sevişemedim. Suskundum. Eşim sende bir şeyler var anlatsana diyerek üstüme geliyordu arabada. Bende arabada önce özür diledim ondan ve sonra Sanni’nin penisini 2 kez ağzıma aldığımı ama başka bir şey yapmadığımızı söyledim. Eşim arabayı durdurdu. Bana baktı özür dilerim dedim yine. O ise dudaklarıma yapıştı. Sen ne istersen yapabilirsin dedim unuttun mu? dedi. Sonra anlat dedi bende durumu anlattım çok çabuk geldiniz falan dedim. Gittik kalkanda bir pub a oturduk. Ben 1 birayla sarhoş olurum 3 er tane içtik. Eşim yine istermisin aynı şeyleri dedi. Olur dedim. O zaman yarın akşam sizi baş başa bırakıcam iş bahanesiyle ben otele gidicem sende onlarla takılır içer ve sarhoşmuş gibi onların oteline gidersin onlarla kalırsın. Eşide zaten bunları takmayan biri dedi. Tabi tek şartım her anın fotosunu bana cep telefonunla çekeceksin hatta video bile çekebilirsin dedi. Olur dedim otele gittik ve resmen deliler gibi seviştik. Hatta odamızın kapısını giderek açtı eşim ve açık halde seviştik. Kimse geçmedi ama heyecan beni bitirdi. Ertesi gün kalkıp kahvaltıdan sonra yola koyulduk ve Patara’ya vardığımızda ikiside çırılçıplak uzanmış yatıyorlardı. Yine cafe tarafının aksi yönünde bu sefer neredeyse plajın sonlarındaydılar. Eşim yanlarına gelirken bana; bugün içecek bir şeyler getirmemiz çok uzun sürecek galiba dedi. Hayıırrr diyerek naz yapıyordum. Sakın bırakmayın bizi dedim eşime. Hınzır hınzır gülüyordu. Tabi bende yalnız bırakmalarını istemiyor değildim. Yanlarına geldik Lore ve Sanni’nin neredeyse dudağının en yakın yerinden öptüm. Daha samimiydik. Eşim telefonunu açıp uzaklaşarak konuşmaya başladı. Akşamın yerini şimdiden yapıyor diye düşündüm. Hemen üstümü çıkarıp onlarla muhabbete başladım. Yine amım suluydu. Onlar denize doğru dönüktü. Ben eşimin havlusunu Lore’nin yanında paralel kendi havlumuda Sanni’nin yanına yanlamasına koydum Şu şekilde yatıyorduk III- . üçü denize doğru ben ise hepsini görecek şekilde Sanni’nin yanında uzandım. Kendimi yağlamaya başladım. Eşim telefonla konuşuyordu. Lore ve Sanni de muhabbet ederek beni izliyorlardı. Ayaklarımı araladım yine vıcık vıcık sulanmıştım. Güğüslerime göbeğime ve ayaklarıma yağ sürdüm. Sıra amıma gelince elime yağ sürmeden, amımın sularını yaydırmaya başladım. Sanni’nin penisi kıpırdamaya başladı. Yapış yapış suyumu amımın her yerine onların önünde yaydırdım. Ve yatarak ayaklarımı açtım. Sanni mecbur yüzükoyun yattı . çünkü penisi büyümüştü. Sonra yüzdük eylendik ve heyecanım gittikçe artıyordu. O sırada çok yakınımıza iki aile geldi. Koca sahilde bizden 50 metre uzaktaydılar. Lore eşime hadi içecek bir şeyler almaya gidelim mi? Diye sordu. Eşimde olur gidelim dedi. Oda heyecanlıydı yine bizi baş başa bırakıyorlardı. Ama bugün yanımızda başkaları vardı ne yapıcaktık. Eşimle eşi yine uzaklaşmaya başladılar. Onları seyrediyorduk. O sırada gelen çiftlere baktım kızlar üstlerini çıkardı üstsüz güneşleniyorlardı. Sanni’ye hadi bizde biraz yürüyelim mi dedim. Amacım o çiftlerinde bizi çıplak görmesiydi. Onlar yüzmeye başladı bizde yürümeye. Onların hizasına gelince bize dikkat kesildiler. Çırılçıplaktık bizi seyrediyor ve beni yaşlı adamın kızı mı yoksa karısımı olduğumu çözmeye çalışıyorlardı. Türklerdi. Şaşkınlıktan hareketleri değişmişti. Biz biraz yürüdük ve geri dönmeye başladık. Ben yine çiftlere yaklaşırken Sanni’yle oynaşmaya başladım penisini tuttum ve çektim koşmaya başladım. İlk seferinde tepki vermedi. Tekrar yaptım yine koşmaya başlayınca oda benim peşimden koşmaya başladı. Havlularımıza yakınlaşmıştık ki kendimi yakalattım. Beni arkadan kavradı kucağına aldı ve denize attı. Kıçım penisine deymişti ben heyecandan kuduruyordum diğer çiftler şok halinde bizi seyrediyorlardı. İnanılmazdı. Yüzmeye başladık. Ama içimi hemen bir pişmanlık kaplıyordu. Bir taraftan kimliğimi eşimi kim olduğumu unutup bir fahişe gibi davranmak istiyordum, diğer yandan pişmanlık kaplıyor ne yapıyorum diyordum. Yine havlularımıza döndük yan yana yattık. Vücudumu ona yapıştırdım o şekilde yatmaya başladık. Sanni’den bir şeyler bekliyordum. Ayağımı onun üstüne attım. Eşime yapar ve amımla oynatırdım. Ama Sanni yalnızca seyrediyordu. Yine kızıyordum Sanni’nin telefonu çaldı. Lore arıyordu. Eşimle Kalkan’a gideceklerini söylediler. Eşim iş için acilen kimliğini fax çekmesi gerektiğini söylemiş seni yalnız yürütmeyeyim sahilde istersen benimle gel o ikisi birlikte döner demiş. Sanni izin verdi ve telefonu bana verdi. Eşimde bana aynı hikayeyi anlatarak gittiklerini söyledi bende olur dedim. Telefonu kaparken dizlerimi titreme almıştı. Bizi bu sefer 3-4 saatliğine yalnız bırakıyorlardı. Ama yanımızda başkaları vardı. Ve gözleri daime bizdeydi kızlar kıskançlıkla erkekler ise merak ve azgınlıkla seyrediyorlardı. Sanni’ye erkek arkadaşımın işleri çok yoğun benim ısrarımla tatile geldi o yüzden rahat değil diyerek akşam için yer yapmaya başladım. Oda beni teselli edip üzülmememi tatilimin tadını çıkarmamı söylüyordu. Bir anda doğruldum ve haklısın, senden iyi partner mi bulucam. Madem işi önemli beni tatil bitene kadar unutabilir dedim ve bir anda onun üstüne oturdum. Penisi amıma deyiyor ama giremeyecek şekildeydi. Yan tarafa baktım çiftler bizi seyrediyorlardı ve seviştiğimizi zannediyorlardı. Uzaktan üstüne oturmuş içime alıyor gibiydim ama onunki yatık amım ise ona yaslanmış üstünde oturuyordum. Seni yağlama vaktim gelmedimi dedim. Tamam dedi Penisi alttan beni kaldırıyordu. Büyümüştü. Ben göğüslerini yağlarken kızmış gibi eşimle ilgili konuşuyordum. İşi çok önemli beni düşünmüyor falan diyordum. Oda yapmak istediğin yada gitmek istediğin yer varsa erkek arkadaşın işlerine bakarken bizimle gelebilirsin, bizle yapabilirsin dedi, bende tamam dedim. Akşam için şartlar tamamdı ama şu an ne yapacaktım dünkü yaptıklarımı yapamıyordum çekiniyordum. Seninki beni üstünden atıcak galiba dedim. Gülmeye başladı. Normal değil mi dedi. Bilemem orasını sen bilirsin dedim. Kur yapıyordum. Yağlamaya devam edeyim dedim tam ters dönerek ayaklarına döndüm şimdi kalçalarım yüzüne bakıyordu. Ayaklarını yağlamak için ayaklarına eğildim ve kalçalarımı yüzüne karşı sergilemeye başladım. Yine kalçalarımı kaldırdığımdan amımın suları penisine akıyordu vıcık vıcık olmuştum yine. Penisi ben kalçamı üstünden azıcık kaldırınca dimdik olmuştu. Sünnetsiz penisinin başını ilk defa görüyordum. Tam büyümüş halindeydi, başı ortaya çıkmıştı. Kendimi geriye doğru aldım. Kıçım ve amım yüzünün hizasına geldi dizlerimin üstünde penisini yağlamaya başlıyacaktım. Bir yandanda acaba yüzüne otursam mı diye düşünüyordum. Elime yağ alırken dzilerimi hafif büktüm ve neredeyse kıçım ağzına deyecekti. Oda eliyle kalçamı tuttu. Okşamaya başladı ama sadece yanağını ve çok kibar bir şekilde okşuyordu. Bende penisini yağlayarak sıvazlıyordum başı ortaya çıkmıştı. Sünnetsiz çok güzeldi. Başı bir kaybolup bir çıkıyordu. Sonra birden yaaa offff diyerek ona döndüm. Ne oldu dedi panik olmuştu. Ya ben bunu öpmek istemiştim ama yanlışlıkla yağladım dedim. Tamamen saf gibi davranıp utanç duygumu yok etmiştim. Oda denize girip çıkalım istersen az sonra üzerinde yağ kalmaz dedi. Tamam dedim gülerek ve koşarak suya gittim. Kalktı ve yanıma geldi ama o kadar büyümüştü ki dimdikti. Suda biraz yüzdük ve çıktık. Havlulara uzanıp şemsiyenin altına kurulduk. Baş havlumu alıp penisini kurulamaya başladım. Artık oda istiyordu ama iki gün önce tanıştığı, rahat mı yoksa fahişe mi olduğunu bilmediği birine güvenemiyordu. O yüzden hep ilk hamleyi benden bekliyordu. Penisini kuruttum ve oynamaya başladım. Birkaç dakika oynadıktan sonra kafamı göbeğine koyarak yattım penisi hemen burnumun ucundaydı. İyice büyüterek başını çıkarttım. Yalamaya başladım sadece başını yalıyordum. Yaladım yaladım en sonunda hepsini ağzıma aldım. Sanni rahatlamıştı. Tamamen ağzımdaydı ve yalıyordum. Sonra bir an bıraktım ve yaa bu yine çok tuzlu dedim. Şaşırmıştı güldü ne yapabiliriz dedi. Şımarmaya başladım amacım yarıda kesip onu delirtmek ve beni sikmesini beklemekti. Bilmem dedim ayağa kalktım yine. Acayip morali bozuldu. Devam etmemi istiyordu ama ben bırakmıştım. Çok çişim gelmişti. Çişim geldi dedim. Ama tuvalet çok uzakta dedim. Sakıncası yoksa buraya yapabilir miyim dedim. Şimdi onu çok daha fazla delirtecektim. Utanmayan penisini yalayan, onunla arkadaş hatta laubali olan bir kız vardı karşısında. No problem dedi. Ayakta onun sağına geçtim o dirseklerinin üstünde yatıyordu. Yandaki çiftlere baktım 1 çift yoktu kalan çiftte yatmıştı. Sanni’den 1 metre uzakta işemeye başladım. Ayaklarıma süzülüyor rüzgarla uçuşuyordu sidiğim. Sanni pür dikkat izliyordu beni. Bitti ve ayaklarım amım sidik içindeydi. Bende o halde sanninin yanına gelip yanlamasına göğsüne yattım. Kalbi çıkacak gibiydi. Bu kadar mı diye şok olmuştu ama söyleyemiyordu. Anlatsana eşini aldattın mı yada o seni aldattı mı sizde kıskançlık varmı falan gibi sorular soruyordum. Oda eşininde kendisininde bazen kaçamak yaptıklarını bunun ilişkilerini taze tuttuğunu anlattı. Mesela sahilde neler yapardınız dedim.Geçmişte eşinin onu azdırmak için yaptıklarını anlattı. Plajda herkesi hayran bırakan bir kadındı dedi. Bende doğrularak benim eksik bir yanım varmı eşinden dedim. Yoo çok hoş bir bayansın, işin açıkçası çok seksi ve açık görüşlüsün dedi. Türk olmana şaşırıyorum dedi. Bilse ilk kez ona yaptığımı hadi anlat dedim eşin nasıl seni baştan çıkarırdı dedim. Oda sahilde başkalarının kocalarıyla konuşur karılarını kavga edecek noktaya getirirdi dedi. Bende o zaman seyret eşin mi yoksa ben mi daha marifetliyiz dedim. Ne yapıcaksın dedi. Bende şu yatan çiftlerin arasını açayım mı dedim. Yoo lütfen dedi. Hiç gerek yok dedi. Beni kıskanmıştı. Bende bunu sen istedin bakalım almanlar mı yoksa Türkler mi daha açık görüşlü dedim. Ben şu yatan çiftin erkeğini ayartabilir miyim dedim. Tabiki ayartmasına ayartırsın ama gerek yok yapma dedi. Bende merak etme sadece biraz yanından uzaklaşıcam ama Türklerin açık görüşlülüğünü göreceksin. Şimdi sen benim kocamsın kabul mü dedim. Tamam dedi. Bende senin azgın genç eşinim dedim tamam mı? Tamam dedi. O zaman uyuyor numarası yap gözlüklerini tak ve izle beni dedim telefonumu alarak konuşuyor gibi yapıp sahilden çifte doğru yürümeye başladım. Çiftin önünden çırılçıplak kırıtarak geçtim kız ve çocuk bana bakıyordu. Ben direk çocuğun yüzüne baktım ve kafamı çevirdim. Biraz daha uzaklaştım ve arkamı dönüp baktım çocuk çaktırmadan bana bakıyordu. Biraz uzaklaşınca döndüm. Yaklaşırken çocuk yine çaktırmadan bana bakıyordu. Bir sahilin arka tarafındaki çalılara bir çocuğa bakıyordum defalarca yaptım yani oraya gel demek istiyordum. Pataranın sahilinin arka tarafı çalılık ve çırpılıktır. Ama kumdur yerler fakat çok tenha yerler var. Yani arkada sevişsenizde kimse sizi duymaz öndeki dalga sesinden. Onları geçince çalılara doğru yürümeye başladım çalı diplerinden Sanni’nin yanına geldim. Uyuyor numarana devam et dedim. Şimdi çifte doğru döndüm kendimi okşutordum yağ sürüyordum çocuk kıza çaktırmadan devamlı beni seyrediyordu. Arkadaşları yaklaşmaya başladı bende o sırada kalktım önce Sanni’ye bakarak çaktırma dedim. Sonra çocuğa dönerek iki elimi yüzümün altında birleştirerek uyudu işareti yaparak çalılara doğru yürümeye başladım. İnanılmaz bir andı. Çocuk beni gözüyle izledi. Çalıların arkasına geçtim amımın suları yine damla damla akıyordu. Diğer çift geldiğinde çocuk büyük ihtimalle tuvalet bahanesiyle çalılara yürümeye başladı. Kız arkadaşı yada eşi beni görmemişti çalılara giderken. İnanılmaz bir andı şimdi çok daha azgın ve direk beni sikmek için biri geliyordu. Ne yapıcam dedim ayaklarım titriyordu yine. Daha dün namusumla yaşarken bugün neredeyse 2 yabancı beni sikicekti. Çocuk uzaktan çalıların arkasında belirdi. Bana yaklaşıyordu. Ama oda ne Sanni bana seslenmeye başladı yanıma geliyordu. Beni paylaşmıyacaktı. Çocuğa işaret ederek saklan dedim. Sanki onun beni sikmesini bekliyormuşum gibi çocukta hemen bir çalının arkasına girdi. Sanni hadi gel dedi. Bende olmaz sen gel dedim. Çocuk benim olduğum yeri çalıların arkasından görüyordu. Sanni 1-2 metre yükseklikteki kum tepesini aşınca yanıma geldi. Diğer tarafa baktı çocuğu görmeyi bekliyordu ama çocuk yoktu. Saklanmış bizi seyrediyordu. Bende daha düne kadar eşiminde benimde en çok istediğim fanteziyi çocuğa yaşatmaya karar verdim. Ona kendimi seyrettirecektim. Sanni çocuk yanına geldi sandım dedi. Olay çıkmaması için geldim yanına dedi bende yoo çocuk benimle ilgilenmedi. Beni çıplak görmek ona yetti dedim. Sonra biraz gölgeye çocuğun göreceği şekilde diz üstü yattım Sanni’yi elinden tutarak çektim. Sanni ben ve bizi çalıların arkasında seyreden genç adam başbaşaydık tabi Sanni bizi yalnız biliyordu. Tuzu sanırım azalmıştır dedim. Sanni şaşkındı. Hadiii dedim Sanni’ye ve ağzıma aldım. Bu sefer hem Sanni’yi hem çocuğu mutlu ediyordum. O kadar azgınca ağzıma alıyordum ki Sanni gözlerini kapamış ayakta duruyordu bende ara ara çocuğa doğru akarak göz kırpıyordum. O kadar azdım ki amımdan sular akıyordu. Acaba zevkten mi yoksa işiyormuyum anlamadım. Sanni geliyordu inlemeye başlamıştı. Gelirken ağzımdan çıkardım ve yüzüme fışkırmaya başladı. Gözlerimi sıkı sıkı sıktım kaşım anlım yanağım dudaklarım bitmiyordu. Sanni resmen bir bardağı dolduracak kadar spermi yüzüme boşalttı. Yüzüm sperm kaplıydı. Sanni’de bende titriyorduk. Sanni’ye sevgilim dedim. Güldü. Gözlerimi açtırdım her yerimde sperm vardı kıvamı çok koyuydu. Yüzüme yapışmışlardı. Sen denize git bende şu Türk müsfeddesi neden gelmedi bir bakıyım az ilerden çalıların arkasından, geliyorum dedim. Sanni hadi birlikte gidelim diye ısrar ediyordu. Tamam bekle şimdi geliyorum. Merak ettim çocuk neden gelmedi dedim. Ve çocuğun çalılığına doğru yürümeye başladım. Sanni yere oturdu rahatlamıştı. Ben ise yüzüm sperm kaplı çalılığa yaklaşıyordum. Tam hizasına geldim va Sanni ye çaktırmamak için çalıların arkasından Sahile kız arkadaşının oturduğu yere doğru baktım ve eğildim. Şimdi çocuk arkamda kalçalarımı seyrediyordu aramız 1 metreydi. Sonra Sanniye doğru döndüm ve saçlarımı toplamaya başladım çocuk sağımda bana bakıyordu. Öne doğru eğilip saçlarımı önüme aldım ve saçlarım önümden sdarkarken çocuğa dönüp kusura bakma şansın yokmuş kocam geldi dedim. Saçlarımı geriye attım çocuk şok halde beni izliyordu sanni de 50 metre ilerde beni izliyordu. Parmağımla yanağımdaki spermleri sıyırıp ağzıma attım. Çocuk o an büyük ihtimal boşaldı. Ve ben Sanni’ye doğru yürümeye başladım. Yanına geldim önce havlumun yanına gidip Sanni ile spermli bir selfie çektim ve onu tutup koşarak denize gittik. Biz denizden çıkarken çocukta kız arkadaşıyla oturuyordu. Sanni’ye ben çocuğu yoldan çıkaracaktım. Lore’den daha iyi olduğumu gösterecektim. Senin bu günlük karın olmuş ve seni etkilemeye çalışacaktım ama başaramadım. Ee haliyle bugünlük karın olduğum içinde ben bu spermleri hak ettim değil mi dedim. Sanni evet demişti, çok mutluydu. Bugün olmadı ama başka bir gün Lore yanında olmazsa yine istersen karın olabilirim ve o zmana sana hangimiz daha iyiyiz gösterebilirim dedim. Anlaştıkmı? Sanny anlaştık dedi üzerime eğildi ve yanağıma çook tatlı bir buse kondurdu. Gitme vakti geldi toplandık Sanni giyindi ben çıplak halde şemsiyeler havlular yürümeye başladık. Çiftin yanından geçerken yine çocuğun gözünün içine baktım. Cafe ye yaklaşırken giyindim ama sadece bir kolsuz tshirt ve kot şort giydi. Kot şortum bana büyüktü o yüzden yanlarından içim gözüküyordu. Tshirt üde içime bir şey giymeden giydiğim için memelerim kenarlardan gözüküyordu. Bu şekilde salına salına ve göstere göstere Sanni nin arabasına geldik. Deri koltuklu Chrysler 300C aracı vardı. Çok sıcak oturamayız dedim. Biraz havalandırdık. Ben havlu sererek bindim ve üstümü çıkardım memelerim ortadaydı. Park yerinden çıkarken diğer araçlardan arabanın içine bakanlar şok oluyordu. Sanni’ninde hiç utanması yoktu bana bakıp gülüyordu böylece kalkan’a geldik. Eşim mesaj atmıştı. Loreyle otelin lobisinde oturuyorlarmış Lore’ ninde içinde bir şey olmadığından bazı kişiler bakıyor ve eşimde fena halde azıyormuş. Bense sana anlatacaklarım çoook uzun dedim. Ve selfie ‘yi eşime gönderdim.
  Daha sonra neler yaşadığımızı takrar anlatıcam şimdilik bu kadar yazabildim. Devamı çok yakında

 18. Bir gün otobüste ayakta giderken birden arkamdan biri dokundu bir baktım irice bir genç erkek neyse bozuntuya vermedim çünkü hoşuma gitti ilerde otobüs birden fren yaptı bu bana bir değdirdi tam arasına kocaman aleti vardı fena tahrik oldum daha sonra bende değdirmeye başladım çünkü o aleti içimde hissetmek istiyordum sonra kartımı çıkarıp buna verdim otobüs den indik yakınlarda bir otele gittik öpüşmeye başladık bu benim taytlı sexy kalçamı okşarken zevk suyum geldi sonra yatağa uzandım göğüslerimi yalamaya başladı ben zevkten dört köşe oldum sonra üzerimi çıkardım aletini somurmaya başladım köküne kadar nefesim kesildi neredeyse sonra ben uzandım bacaklarımı omuzuna alarak aleti bir soktu içime ooff anlatamam hiç çıkmasın istedim sonra gel gitlere başladı yeeesss süper bişey neyse sonra ben yüz üstü yattım arkamdan da bir soktuki tutamadım kendimi çığlık çığlığa soktu soktu çıkardı adeta deliye dönmüştüm vee sonunda çıkardı ağzıma aldım bir boşandı yüzüme ağzıma sonra dilimle oynamaya başladım tertemiz ettim aleti sonra biraz oturduk konuştuk ve tekrar bir posta daha.

 19. Slm gencler kuzenimle seksimi anlatcm

  Ben coni 175 atletik biryim kuzenim merve 175 çok dolgun gotu super goguslu beyaz tenli srisin biri surekli onu dusunup 31 cekiyodum telefonla kalcasini cekip bakip aziyodum ara sira ellerdim götunu ellerdim bacagini filan bi gun bizde kalacaklardi herkes uyudu saat 5 sulariyei sabah kalkip odasina gitim uyuyomu die kontrol ettim sonra başladim kalçalarini sikmaya surekli yoguruyodum pamuk gibi gogusleri vardi sonra yarragimi cikarip 31 çekmeye başladim uykusu agirdi sonra sikmi gotune sokmaya calistim uyandi bundan zevk aliyodu biseuu demedi sonra tukurukleyip deligini genislettim çok fena sikiyodum inlemeye baslayinca daha cok aziyodum git gel yaparken opusuyodukve goguslerini sikiyodum sonra dondu amimi sik dedi surtmeyr basladim sonra yavas yavas icine soktum cok fena sikiyodum bi ara ağlamaya basladi ben daha hizli sikiyodum tam bosalacagim sirada içime bosal dedi kocam olmani istiyorum dedi girlayarak icine bosaldim sonra agzina verdim yalamaya basladi sonra tekrar sikiştik her zaman yaoiyoruz

 20. ben irem 21 yaşındayım size çok azdıran bir hikayemi anlatacağım bir gün evde tektim sabah uyandığımda çok azmıştım sevgilimi çağırdım sevgilim gelene kadar duş aldım ve o arada ammımıda parmakladım sonra seksi giysiler giydim sevgilimin yarrağı epey büyük ve kalın sonra sevgilim geldi eve gelir gelmez öpüşmeye başladık bir yarım saat kadar deli gibi seviştik sonra ben ona sakso çektim oda ammımı çok iyi yaladı ama ben nasıl inliyorum azgınlıktan gözlerimiz kararmıştı. sonra kayganlaştırıcıda getirmişti ammıma sürdü ve ammıma koca sikitini soktu çok zevkliydi her pozizyonda sikiştik veiçime boşaldı oradada bitti ondan bir ay sonra evlendik hamileydim aşkımızın meyvesi rahmimdeydi artık hergün deli gibi sikişiyoruzz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir