ÖZLEMİMİ SİKEREK ÇIKARDIM

Selam ben nihal Götten hiç vermedim ama meraktan ölcem ya nasıl bişey acaba!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Ben Sedat ve benim için seks adetavazgeçilmez duygulardan bir tanesi. Bu güne kadar hayatıma herkimi aldıysam hepsi onlar ile yatmak içindi. Fakat son iki seneönce hayatıma aldığım Sude ondan başka bir kadına dokunmaihtimallerimi ortadan kaldırmıştı. Her ne kadar evlenmek banagöre olan bir durum olmasa bile hayatımı sadece onun ile sevgiliolup her şeyi tek bir kadın ile yaşayarak da geçirebilirim. Buyüzden seks alanında yaşamak istediğim her şey sadece onun kadarseksi ve güzel bir kadın ile gerçekleşiyor. Sude iki yıl öncehayatıma girmiş olsa bile sayısını bilmediğim kadar sikmişimdirde diyebilirim.

Her zaman yan yana olduğum kadın ilebir süre görüşemedik. Bunda en çok etki onun farklı bir şehirdeokumasından kaynaklanıyordu. Ben de onun yanına işimden dolayıbu ara gidememiş ve araya iyice vakit girmesine neden olmuştu.Artık onu sadece kalp ile değil bir yandan da beden ile özlemeyebaşlamıştım. Gerçekten de araya giren özlemler çok can yakıcıoluyormuş bunu Sude ile yaşayınca anladım. Sude tam bir ay sonramezun olacaktı ve ben de bundan dolayı onun yanında olacaktım.Bir ay gözüm de o kadar büyümüştü ki adeta zaman geçmekbilmiyordu. Son bir hafta kalmıştı ve benim dayanacak gücümkalmamıştı. Ben de artık daha fazla dayanmak zorunda kalmakyerine işten izin aldım ve bir hafta erken gittim.

Asıl amacım ona sürpriz yapmaktı veev kiraladım onun olduğu şehirde. Arkadaşlarından birine de oadresi vererek sevgilimin oraya gelmesini sağlamalarını istedim.Kapı çaldığı an her şey çok farklı olacaktı. Beklenen angeldi ve kapı çalmıştı. Kapıyı açarken her ne kadar oarkadaşını bekliyor olsa bile ben çıkacaktım. Kapı açılıraçılmaz çok şaşırdı ve bir an gözleri doldu. Odaya geçinceyarım saat bile konuşmadan direk soluğu odada aldık. Ona iri olansikimi sokmak için can atıyordum.

Onun o bembeyaz kılsız olan amınıaçtım ve uzun yıllardır hasret gibi yalamaya başladım. Bu durumoldukça beni çok etkilemişti. Daha fazla dayanamadı ve o da biranda benim sikimi eline aldı. Öyle bir yalıyordu ki o da özlemile yanıyormuş. Bir an önce içinde olmak istedim. Sevdiğim kızbuna fırsat vermedi. Bir anda sikimi eline aldı ve üzerineoturmaya başladı. O kadar hızlı oturup kalkıyordu ki ben onuböyle azmış hiç görmemiştim. Araya giren özlem ile ikimiz desınırsız bir şekilde boşaldık. Bu da gerçekten ikimiz için deunutulmaz anılardan oldu. Mezuniyet olana kadar ikimiz de bu durumabir dur demek yerine her anı içli dışlı bol sikişli geçirdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir