OLGUN KADININ AĞZINI GIRTLAĞINA KADAR SİKTİM

Selam ben nihal Götten hiç vermedim ama meraktan ölcem ya nasıl bişey acaba!
NUMARAM: 0035 351 57 32

İş yerinde gerçekten olgunluğu iledikkatleri çeken Sevgi sadece olgunluğu ile de değil seksiliğiile de her anlamda beni etkilemeyi başarıyordu. Hani derler ya tamsikilecek bir kız diye işte Sevgi onlardan bir tanesi. O gün okadar seksi ve ateşli bir şekilde giyinmişti ki esmer teninde obordo rengi gel beni sik diye yalvaran bir cinstendi. Her ne olursaolsun bu gün onu tavlayacak ve öğle arasında sikecektim. Öğlearası gelsin de fırsat kollayım diye can atıyordum.

Öğle arasında herkes çıkınca onunile konuşmak istediğimi söyledim. Bu durum karşısında Sevgi detamam dedi. Kimse yok diye patronun odasına geçtik ve kapıyıkilitledik. Ona her ne olur ise olsun bağırmamasını ve onusikeceğimi direk söyledim. Öyle onu baştan çıkarıyım ya dauğraşıyım diye vakit harcayamazdım. Sevgi beni gerçekten deşaşırtmayı başarmıştı. Direk soyunmaya başlayınca azgınkarının da bende gözü olduğunu sonunda anlamış bulundum.

Onun amını zaten sikecektim ama odolgun dudaklara bir sakso çektirmeden ve sikimi daha da kıvamagetirmeden bunu isteyeceğimi pek de sanmıyordum. Öyle de yaptımresmen Sevgi boğulana kadar gırtlaklarına girene kadar iri olansikimi bir anda soktum. Onun o iri dudakları daha çok sikimikaldırdı daha da azgın bir hale getirdim. Patronumun koltuğundapatronumun sekreterini sikecektim. Oturdum koltuğa ve karıyıkucağıma aldım. Bir yandan o iri olan götüne vuruyorum biryandan da azgın bir şekilde zıplatıyorum. Tam boşalacağım antekrar ağzına verdim ve o iri dudakları olan ağzına döllerimintamamını boşalttım. Artık her fırsat buldukça bu karıyısınırsız olarak sikiyorum.

Sex hikayeleri:

analsexhikayeleri,azeri en son sikis hikayeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir