Patronun Karısı Yakamı Bırakmıyor Beni Sik Diye Yalvarıyordu

Selam ben nihal Götten hiç vermedim ama meraktan ölcem ya nasıl bişey acaba!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Sizlere geçen sene yaşadığım vemacerası filmlere konu olabilecek seks hikayemden bahsetmekistiyorum. Üniversite mezunuyum ve cayır cayır iş arıyorum. Neyapacağımı bilemez durumdaydım. Onlarca yere başvurmamdan sonraufak bir şirket, pek de iç açıcı olmayan bir maaş teklifi ilekapımı çaldı ve işe girip çalışmaya başladım. İş alımındapatronun karısı duruyordu. Adı Hande, uzun boylu esmer ve seksibir kadındı. Otuzlu yaşlarda ve patronun karısı olarak insanhaklarında duruyordu. Ben ise 25 yaşında, sarışın ve çoğuerkek mankene dahi taş çıkarabilecek birisi idim. Henüz ilkgörüşmemizde bile Hande, bana iltifatlar yağdırmıştı. Seniişe almayacağım buradaki kadın çalışanların dikkatinidağıtırsın, sana bakmaktan çalışamazlar şeklinde şakalaryapıyordu.

İş yerindeki ilk bir ayım bu şekildegöz üzerinde geçti. Patron çoğu zaman iş bağlamak için yurtdışına çıkıyordu ve Hande şirketin başında duruyordu. Saçmasapan işler için beni sürekli odaya çağırıyor fakat havadansudan muhabbet ediyordu. Bir gün patron Çin’e gitti ve on güngelmeyeceğini söyledi. Hande ile adeta arkadaş olmuştuk, şirketbunu bilmeden benim tüm ayrıntılardan haberim vardı. Bana mesaiyekal bugün çok iş var dedi. Neyse herkes gitti ben yalnız başımadosya ayıklıyorum güya… Hande geldi, sıkıldım ben çıkıyorumhadi sen de çık dedi. Bunları sonra halledersin. Gidip iki kadehbir şeyler içelim. Kafam çok duruldu diye de ekledi. Biz Hande iledışarıya, şehrin en lüks mekanlarından birisine girdik. Hande,durulmadan içiyordu. Ben daha ikinci kadehte iken o beşinciyiiçiyordu ve bu benim gecenin sonunda neler olacağına dair kafamdaplanlar yapmama neden oluyordu. Gecenin sonunda Hande bana hersırrını dökmüştü. Kocam iyi sikemiyor gibi konuları bilekonuşuyorduk. Zaten parası için evlendim falan diyordu. Belki debunlar hayatında kimseye anlatamadığı şeylerdi ama banaanlatıyordu.

Neyse ben kullanamayacağım, senkullan ve beni eve bırak dedi. Evine bıraktım ve onu içeriyealdım. Duşa girmek istiyorum, beni bekle dedi. Duş alırkenkendime bir kadeh alıp onu salonda bekledim. Bu dışarıya iççamaşırları ile çıktı. Biraz kendine gelmişti amacüretkarlığı hala aynı idi. Beni aldı elimden tuttu bir şeysöylemeden yatağa attı ve deliler gibi sevişmeye başladık.Herhalde beni o kadar uzun zamandır arzuluyordu ki her yerimi emiyorve somuruyordu. Taşaklarımı, bacaklarımı, götümü ve hattaayaklarımı bile öptü. Sonra kendisine oral yapmamı istedi,kaymak gibi amcığını açıp dilimi içeriye soktum ve en az ondakika boyunca yaladıktan sonra içine girip çıkmaya başladım.Sikilmeyi özlediği belli idi. Doymuyordu bir posta ama diğerinigöte kondomsuz vurdum ve üçüncü için bile bana yalvardı. O günhalim kalmayana, dölüm gelmeyene ve su akana kadar siktim Hande’yi…Aradan bir sene geçti. Hande benim hala uzatmalı aşkım ve aynışirketteyiz. Haftanın iki üç günü çakıyorum.

Sex hikayeleri:

porno seks hikayeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir