Yeni Komşum ile Yaşadığım Aşk Hikayesi

Selam ben nihal Götten hiç vermedim ama meraktan ölcem ya nasıl bişey acaba!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Merhaba ben Berke size son zamanlarımda başımdan geçen birolayı anlatacağım. Bundan yaklaşık 1 hafta önce evimin bahçesinde otururkenkarşıdan geçen bir kadın gözüme ilişti o da bizim karşı evimize yenitaşınmıştı. Birkaç soru sormak ve yeni aldığı evini hayırlamak için yanınagittim ve ne göreyim kadın bana gecelikleriyle kapıyı açtı. Ben de siz müsaitdeğilseniz ben size sonra uğrayayım dediğimde aaa! olur mu öyle şey içeri girinlütfen dedi. Ben de dayanamayıp fırsattan istifade evde zaten boş gözüküyordudirek içeri daldım. Biraz gittiği üniversiteden ve buraya neden taşındığıhakkında konuşurken birden bana sevgilimin olup olmadığını sordu ben ise henüzyeni ayrıldığımı vs. anlatırken birden pat diye benle yakınlaşmaya başladı.Usul usul yanıma sokularak kıvrak hareketler yaparak ellerini birden penisiminüstüne doğru götürdü ve ellemeye başladı ben de dayanamayıp dudaklarınayapıştığım an olan oldu birden sevişmeye başladık ve ikimizde o kadarbirbirimizden etkilenmişiz ki kendimizi kaybedip direk yatağa attık.

Üstünü hızlı hızlı dişlerimle çeke çeke soyuyordum. Veağzına yavaş yavaş vermeye başlamıştım. Öyle güzel bir oral yapıyordu ki beniçıldırtıyordu neyse kalçalarını bir yandan yalamaya çalışırken parmaklarımla daamını parmaklayıp dar amcığını genişletmek için uğraşıyordum. Çok güzel birbeyaz teni vardı dokunmaya insan kıyamazdı çok el değmediği belliydi sanki ilkben onu sikiyormuşum hissine kapılarak direk bacak omuza pozisyonuna getiriponu iki üç kez git gel yaparak daracık amını alıştırdım penisime. Ben hayatımdacinsel ilişkiye hiç böyle istekli bir bayanla girmemiştim. Beniheyecanlandırıyordu zevkten içine 2 3 posta attırıp daha sonra her duş alışımdayine bana enerji içeceği vererek azdırıyordu.

Ve kendimizi artık cinsel ilişkinin akışına bırakaraksabahtan başlayıp geceye kadar yatıyorduk. İyi ki evim yakındı yakın olmasanasıl böyle güzel bir hatunu elde edecektim. Artık birbirimize o kadar çokalıştık ki hafta içi işe gittiğinden dolayı bir ben hafta sonları geliyorum biro benim evime hafta sonları gelerek cinsel ihtiyaçlarımızı gideriyoruz. Offkalçaları tüm gün boyunca aklımdan çıkmıyor ki işten çıkmasını her gün dörtgözle bekliyorum resmen. Ve istekli ve ihtiraslı tavırları çok hoşuma gidiyor.O kadar çok bakımlı bir kadın ki her gün kendine özel olarak kuaförde ciltbakımı yapar karşıma çıkar. Beni nerden iyi vuracağını bilen bir yavru resmen.Off hemen saatler geçsin de kucağıma alıp onu biraz zıplatayım istiyorum.Penisimi bazen kıracak gibi oluyor ama ben öyle sanıp geri sikmeye devamediyorum onu. Heyecanlı bir cinsel ilişkiyi şimdiden yaşamak içinsabırsızlanıyorum.  İşte arkadaşlar benöyle ufak çaplı bir kadını elde etmedim karşıma resmen şans eseri çıkan bubayanı benim gibi siz tatsanız bana çok hak vereceksiniz.

Sex hikayeleri:

fantazi sikiş hikayeleri,komşu com seks

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir