Yeni eleman beni mahvetti gerçekten

Selam ben nihal Götten hiç vermedim ama meraktan ölcem ya nasıl bişey acaba!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Bir matbaa atölyemvar İstanbul’da, hatta en iyi yerlerde. Şimdi yer vermeyim o bölgedeki en büyükyer bana ait, hemen kim olduğumu anlar, kolayca bulabilirsiniz. Aslında emrimdeçalışan 5 – 6 adam var vardiyalı olarak ama sadece bir kişiye muhasebeyi emanetederim, sürekli de o kişiye yakın dururum, yoksa gerçekten el altından büyükkayıplar yaşayabilirim, gelen para sıcak olduğundan ben yokken, işlenmeyengiren parayı da kaybettim demektir. Muhasebede çalışacak insanlara her zamangüvenmem gereklidir, yakın ilişkiler kurarım. Eskiden amcam bakardı amayaşlanması nedeniyle de emekli oldu, yerine aldığım 28 yaşında, evli erkek,ismi Ahmet de son derece güvenilir birisine benziyor.

Bense 29 yaşındayım,aslında yaşıt sayılırız, o nedenle beni evine yemeğe davet ettiği zaman gittim.Eşi de vardı. Son derece sıcak insanlar, içki, samimiyet sohbet derken birdenAhmet karşımda eşinin eteğine elini soktu. Ben anlayamadım o an ama içkinin detesiri ile yarak bende kalktı. Normalde içki olmasa cesaret edebilir miyimbilmem ama bana yaklaştıklarında, kemerimi eşi çözerken izin verdim.

Ayağa kalk dedi banaeşi, kalktım, hoş güzel bir kadındı, pantolonumun önü açıktı ama tamamençıkartmamı istedi, çıkarttım. Sikime mükemmel sakso çekiyordu, bir yandan daeli ile, parmaklarının ucu ile gıdıklıyordu yumurtalıklarımı. O sırada arkamdada dil hissettim, yeni muhasebecim, şu an karısının ağzına sikimi verdiğimadam. Sadece sessiz kaldım, bir yandan karısı bana önden mükemmel bir saksoçekiyordu, bir yandan da kendisi iki yanından ayırmış götümün deliğini yapıyorve hatta az acıtsa da arada serçe parmağını itiyordu. Kısa süre sonra kadınayağa kalktı ve geçir bana aşkım dedi, oracıkta hem de aynı pozisyonda, ayaktasoktum, dönmüş güzel kadına yarağımı. Ben sikerken karısını Ahmet de ayırılanbacak aramdan yumurtalıklarıma dil atıyordu bir yanan. Çok eğlenceliydi,aslında bir anda arkamda Ahmet’in kalın yarağını hissetmesem daha iyiydi amakarısını sikerken, olmaz devam etme diyemezdim. O da bana geçirdi.

One thought on “Yeni eleman beni mahvetti gerçekten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir