Yengem İle Kaçamak Seks Hikayemiz

Selam ben nihal Götten hiç vermedim ama meraktan ölcem ya nasıl bişey acaba!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Bu olay yaklaşık 3 hafta önce gerçekleştihikaye okuyucularım! Benim adım Kerim. 20 yaşındayım yengem ise29 yaşında. Yengem balık etli seksi türbanlı 60 kilo bir kadınyengeme olan duyarlığım 18 yaşından beri vardı hep onu hayaledip 31 çekerdim. Yengemin amcamla aralarındaki cinsel ilişkikötüydü 2 çocukları vardı amcam yaşlı olduğundan dolayıperformansı çok düşüktü. Amcamlar halamlara gitmişti yengemise evde kalmıştı. Amcamların evine giden kablolar yanmış bende biraz elektrikten anlarım onun için yengem beni aratmıştı.Ben de yengemi kıramadım bakarım dedim yengeme gittim. Kablolartavanda geçiyordu tavana çıkmam için biraz yüksekti yengemduvara dayandı ve benim omuzlarıma basarak çık dayanırım dedibende tamam dedim ve çıktım kabloları hiç bir şey olmamışşekilde aşağıya inecektim.

Yengem bana tutun dedi ben yine almıştımyengemi istiyordum benim oğlan kazık gibi olmuştu yengemin üstündeeşofman vardı omuzlarına bastım ve tam inecekken ayağımyengemin kalçalarına koydum ve düşüyormuş gibi yaptım yengeminkucağına düşmüştüm. Yengem ne olduğunu anlamamıştı veyengemin kalçası açılmış gözüküyordu ben iyice azmıştımve hemen pantolonumu çıkardım ve yengemin arkasını sarılıp onadayıyordum. Yengemde azmıştı ama belli etmiyordu pek ben de onadiyordum ki benim olacaksın artık bu kaçamak ilişkiden bıktım.Yengem tabi hadi o zaman başlayalım yakışıklı yeğenim deyipbenimle sevişmeye başlamıştı. Tıraş etmemiş am kıllarınıyalarken bir yandan elimle kalça deliğiyle oynuyordum. Dahasonrasında ise

Üstündekileri soyuyordum ve yengem artıkkendini bana bırakmıştı ve sutyeninin altında bembeyaz irigöğüsleri vardı hemen yalamaya başladım ama yengem terli olduğuiçin ekşi bir tat ağzıma geliyordu ve birazcık tiksinmeuyandırıyordu ben de ama ona rağmen onun her şeyine katlanmıştım.

Yengem bunu fark edip duş alalım dedi bendetamam olur dedim. Yengem beni ben ona güzel keselemiştim ama biryandan da ıslanmış amına ve kalça deliğine girmek istiyordum.Ve kendini bana güzelce köpükletip daha sonrasında duş jeliolmuş kalça deliğine incitmeden girmeye çalışıyordum. Amacanının yandığını gördükçe daha çok hoşuma gidiyor bazenonun içine sert girerek alışmasını sağlıyordum ve alışmıştıda… Off göğüslerinin dikliği acayip hoşuma gidiyordu ve heryaladığımda kendimden geçiyordum. Bazen öyle bir kendimdengeçmişim ki ısırarak morartmışım adeta. Yengem benim vücudumadokundukça ve penisimdeki tüylere kendinden geçiyordu ve penisimieliyle okşayıp sürekli 31 çekip beni boşaltıyordu. Bir araiçime boşal demişti. Ben de amcamdan korktuğumdan dolayı ne olurne olmaz dedim kendi kendime ve onun sadece ağzına, bel çukurunafalan boşalmıştım. İşte genç okuyucularım başımdan böylebir olay geçti siz de inanamadınız dimi? Yenge hikayelerin engüzeli bence. Siz de böyle kaçamak ilişki yaşamak istiyorsanızbu cesareti göz önüne alın ve benim gibi yengenizden zevk alın.

One thought on “Yengem İle Kaçamak Seks Hikayemiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir