Üniversite Hocamı Not Karşılığında Siktim

Selam ben nihal Götten hiç vermedim ama meraktan ölcem ya nasıl bişey acaba!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Üniversite son sınıf öğrencisi olarak çok zorlandığım bir ders vardı. Ve artık her sene okulumun uzamasından bıkmış ve yorulmuştum. Üstüne birde hocamda bana hep ters hareketler yapar ben o dersi sürekli geçemez ve alttan almak zorunda kalırdım. Bir gün artık canıma tak etmişti odasına pat diye girip; ey hoca! Yeter senin beni geçirmediğin ne istiyorsun benden diye haykırmıştım. O da bana uzun uzun bakıp kapıyı kapat içeriye gir çabuk dediğinde. Ne diyorsun size saygı gösterdim, daha fazla gösteremem demiştim. O da otur bakalım seni neden geçirmediğimi konuşalım dediğimde duyduklarım karşısında inanın sizin şaşıracağınız kadar ben de şaşırmıştım. Bana senden hoşlanıyorum ve o kadar iyi sportif vücudun var ki sınıfta seni hep hayal ederek amımı parmaklamak istiyorum dedi.
Ama malum okul ortamından uzaklaşıp seni yakalayamadığımdan dolayı burada sadece seni sürekli dersten geçirmeyerek seni göreceğimi düşündüğüm için bırakıyorum demişti. Bende mature bir fahişe gibi ağzını açarak bana böyle bir teklif sunması benim sinirlerimi bozmuştu. Ve bana ancak seni geçiririm ama bir şartım var dediğinde. Ben de bu şart ne istediğinizi gerçekleştireyim demiştim ve bana kalkıp seninle cinsel ilişkiye girdikten sonra artık not verip geçiririm demişti. Ben de malum zor duruma düştüğümden dolayı onun bu teklifini kabul etmiş ve artık sınırsız şekilde onun odasındaki kapıyı kilitlemiş ve hızlıca onu soyup  artık ön sevişmeyi yaşamıştık.
Beni nasıl istekli öpüyor ve pantolonumun üstünden penisimi okşuyordu. Bir ara dayanamayıp penisimi pantolonumun fermuarını açarak çıkardı ve ağzına almaya başladı. O yaladıkça bende onun meme uçlarıyla oynuyor ve dolgun memelerini avuçlarımın arasına aldıkça onun içine artık girmek istiyordum. Bir ara masadaki bütün dosyaları yere atıp onu sırt üstü masaya yatırdım ve kalçalarına vura vura siktim. Kızarmış götünü hem sikip, hem yalıyordum. Bir ara kendimi sikerken öyle kaybetmişim ki bayıldı sandım ses çıkarmıyordu zevkten. Beni bu denli istediğini önceden bilseydim hep birlikte olur ona bir hocammış gibi değil de kadınımmış gibi itaat ederdim.

Sex hikayeleri:

Sex itiraflari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir