Tesisatçı Adamla Sevişme

Selam ben nihal Götten hiç vermedim ama meraktan ölcem ya nasıl bişey acaba!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Uzun zamandır hayatıma her ne kadarbirisini almak istemiş olsam bile yine de kimseyi alamadım. Budurumun ana nedeni ise kısa süre önce eşimi kayıp etmişolmamdır. Tabi ki kalben kimseyi istemesem bile benim de her kadıngibi bedensel olarak seks ihtiyaçlarım oluyor. Bu anlarda ben debiri ile birlikte olmak ve onun sikini sınırsız bir şekildehissetmek istiyorum. Ne kadar seks dolu anlar geçirebilirsem onunile o kadar iyi olacağını da biliyorum. Evimin musluğubozulmuştu. Yine seksi adeta böylesine damarlarıma varana kadarhissediyor olduğum günlerden birinde eve tamir için tesisatçıçağırdım. Ama amacım sadece muslukları tamir ettirmek değilbelki onu ayartabilirsem bedensel ihtiyaçlarımı da onun ilekarşılamak olacaktı. Bu kadar sınırsız bir şekildeyaşayabileceğim tek kişi Rasim usta olduğu için ben de onuçağırdım.

Rasim usta kapıyı açtığım zamanadeta gözleri yuvasından çıkacak kadar büyüdü ve neyeuğradığını şaşırdı. Çünkü o kapıyı açtığım zamanbenim üzerimde en seksi iç çamaşırlarım ve geceliğim olacağınıtahmin etmiyordu. İlk onu mutfağa sonra da banyoda olan musluklarıtamir etmesi için banyoya aldım. Burada musluk tamiri biterken onayardım etmek için sürekli eğiliyor kalçalarımın arasına girentanga ile tahrik olmasını sağlıyordum. Durum böyle olduğu içinben de seksi sınırsız olarak yaşamak için her şeyi sunuyordum.

İşim bitti mi diye sorduğu zamanisterse benim uzun zamandır yanan ateşimi söndürebileceğinisöyledim. Bunun karşısında hiçbir erkeğin karşı koyması damümkün değildi. Yatak odasına aldım ama hayatım boyunca birisibeni sikecek diye hiç bu kadar mutlu olmamıştım. Onun sikinigördüğüm an adeta her şey doruklarına kadar çıkmıştı. Enözel olan anlar yaşanmaya başlamıştı. O siki adeta uzun süredirsu içmemiş de susuzluktan yanan bir kadının su içişi gibiemiyordum. Rasim usta daha fazla ateşli anlara dayanamadı. Beniöyle bir domalttı ki bu durum benim çok hoşuma gitti. Onun sikiniamımda hissederken adeta ateşin bedenimi nasıl ele geçiriyorolduğunu görüyordum. Bu kadar seks için yana bir kadın olduğumuanladığı için her hafta bir gece ben de beni sikmek için kalmakararı aldık. Şimdi yıllardır kocam olmasa bile seks hayatınaRasim usta ile devam ediyorum.

Sex hikayeleri:

sevisme hıkayesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir