Tanımadığım Azgın Kadını Denizde Siktim

Selam ben nihal Götten hiç vermedim ama meraktan ölcem ya nasıl bişey acaba!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Denizi çok seven bir adamım. Oradaolan bikini kadınlar olsun mayolu kadınlar olsun oldukça dikkatimiçeker. Bundan dolayı her yıl fırsat buldukça denize giderim.Orada olan kadınlardan bir tanesini düşürür kendime bağlar,orada biraz takılır sonra bırakır giderim. Bu yıl yine birfırsatını buldum ve denize gittim. Fakat bu sene kadınlar dahafarklıydı. Genelinin yanında bir sevgilisi ya da eşi vardı. Tekgittiğim için ben de yeni birini bulamayınca daha çok vaktimidenizde yüzerek geçirirdim. Bir gün yine denizde yüzerken birkadının bikini altı olmadığını fark ettim. Adeta o dalışsırasında nefesim hiç bitmesin dedim. Bitmesin ki ben de uzun süreboyunca sadece onun o suyun içinde kılsız bir şekilde parlayanamını seyir edebileyim. Fakat deniz altında bir de kadının kendiamına parmak attığını fark edince orada kalmak yerineyakınlarına gidebilirdim.

Azgın kadının yanına yaklaştıkçaadeta nefesinde bir kesilme olduğunu fark ediyordum. O da amınaparmak soktuğunu gördüğümü anladı. Fakat buna rağmen kadınduramıyordu. O kadar azmıştı ki orgazm olana kadar durmaya pek deniyeti yoktu. Kadının bu durumu karşısında ben de o kadarazmıştım ki onun bu şekilde tatmin olmasını izlemek ve ben deuzaktan seyir etmek zorunda kalmak yerine sadece ona yaklaşmayıtercih ettim.

Kadına yaklaştığım an direk onunelini çekerek ben amına ellemeye başladım. Onun amından çıkanhafif akışkan olan meni elime bulaştı. O azgınlık karşısındasadece amı ile oynamama pek de izin vermeye niyeti yoktu. Direkkadının amacı iri hale gelen yarrağımı en derinliklerine kadariçerisinde hissetmek olduğu dudaklarıma yapışıp bırakmayışındano kadar belli oluyordu ki. Ben de duramıyordum. Bir anda mayomuçıkardım ve deniz içerisinde kayıp olmasın diye bir elimdetutuyordum. Denizde azgın kadının amına öyle sert bir şekildegirdim ki kadın tam avazı çıktığı kadar bağıracağınıanladığım an kafasını denizin içerisine soktum. Denizde bilekadını pozisyondan pozisyona sokarak o kadar çok siktim ki adetakıyıya kadar yüzecek hal bile kalmamıştı. Ben evime dönenekadar aynı odada kalmaya başlayıp her gün sikişmeye başladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir