Tahrik edici konuşmalar sonrasında seks kaçınılmaz oldu

Selam ben nihal Götten hiç vermedim ama meraktan ölcem ya nasıl bişey acaba!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Ücret karşılığında cinselliği yaşamaya alışmış olan genç adam, üniversite ikinci sınıfa gider ve beklentisini karşılayacağı kız arkadaşı yoktur. Eksikliğini çok görür ve kızlar ile güzel diyalog kuramadığından dolayı başarıya ulaşması zaman alacaktır. Ailesin gözdesidir ve üzerine titriyorlar resmen. Okulda, dersleri başarılıdır ama popüler olma yolundan gitmez. Porno video izleyerek kendisin tatmin etmeyi sever ve arada fırsat buldukça internetteki orospu ilanlarına bakarak istediğini yanına çağırır.
Hafta sonları arkadaşları ile toplanarak pikniğe gider. Kızlar ve erkekler karışık haldedir. Kalabalık olmaları avantajdır ve sohbetin güzel olduğunu belli etti. Hoşlandığı kızında geldiğini görünce keyfi verine geldi ve daha istekli şekilde pikniğin tadını çıkarmaya başladı. Etkilendiği kızın üzerindeki dekolteli elbisesi gerçekten mükemmel ve düğmelerinin arasından belli olan göğüsleri gözüne çarpıyordu. Bakmamak için kendisini zor tutuyordu ama gözü arada kayıyor. Kalçaları dolgun ve dışarı çıkıktı. Bu yüzden elbisesinin arkasından belli oluyor ve erkeklerin dikkatini çekiyordu. Otobüs yolculuğu sırasında yanına oturdu ve normal sohbet etmeye başladı. Bir yandan ise dekoltesinden içeri bakıyor ve kızın gülümsemesine büyük hayranlık ile karşılık veriyor.
Sohbet iyice koyu oldu ve piknik alanına geldiler. Hazırlıklar yapıldıktan sonra ikisi birlikte yürümeye başlar. Arkadaşlarından uzaklaşır ve sohbetine kaldığı yerden devam eder. Çok güzel olduğunu belli eder ve cinsellikten konuşmaya başlar. Seksten muhabbet açılınca utanır ve birlikte deneyebileceklerini söyler. Aldığı olumlu tepki sayesinde yüzü güler ve dudaklarından öper. Yavaşça boynuna iner ve elleri ile kalçalarına dokunur. Aşırı şekilde heyecanlanmaya başlar ve terler. Elbisesinin altından külotuna doğru elini götürür ve ıslaklığı hissettiği zaman fırsatı değerlendirmek ister. Ağaçların arkasına geçer ve sakso çektirmeye başlar. Gırtlağına kadar almaktan çekinmez ve dondurma gibi emer. İyice kıvama getirdiğini anlar ve sonrasında çimlerin üzerine yatar. Bacaklarını ayırarak her yerini öpmesini ister ve pürüzsüz amına doğru dilini götürür. Dudaklarının verdiği hissi anlatamaz ve hatun zevk almaya başlar. İnleme sesleri kısık şekilde gelir ve seks yapmak için gereken ortamı kurar. Anın bitmesini istemez ve göğüslerini sütyenten dışarı çıkarır. Dolgun olması güzel ve emmeye başlar. Uçları ile oynarken, kızın çıkardığı inleme sesleri iyice artar. Beyaz teni ortaya çıkar ve pürüzsüz vücudunun üzerinde mükemmel performansı göstermesinin zamanı gelmiştir. Kalın ve damarlı olan penisini yavaşça vajinasına doğru götürür. Daha önce seks yapmayan kızın tatlı amına sokar ve iyice dibine kadar bastırır. Çığlık atmaması için eli ile ağzını kapatır ve anlatılması güç olan hazzı yaşar. Hızlı şekilde pompalamaya devam eder ve bir yandan memelerini sıkarak orgazmı tattırmak isteri. Boşalacağı sırada amının içinden çıkar ve ağzına sokarak bütün spermlerini yutmasını isteyerek inanılmaz deneyimi yaşamış olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir