ŞİŞMAN KADINI SİKİŞİMİ ASLA UNUTAMIYORUM

Selam ben nihal Götten hiç vermedim ama meraktan ölcem ya nasıl bişey acaba!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Kaç gündür bir kadını sikipsikmediğimi hatırlamıyorum. Kısa süre öce ayağımı kırdığımiçin gecelere akamaz eve kız atamaz hale geldim. Bu da beniüzüyordu. Çünkü her gün farklı bir kız sikerken artık dişisinek bile sikemez hale gelmiştim. Artık her ne olur ise olsun bunakesin bir çözüm bulmam gerek diye düşünürken annemler banayardımcı olması için bir kadın tuttular. Aslında normalkriterlerime uygun olan bir kadın olmasa bile çok sevecen bir halivardı. Onun bu halleri de beni gerçekten mutlu etmeyi başarıyordu.

O kadar şişman ama bir o kadar dakısa olan kadınlardandı. Bembeyaz teni masmavi gözleri ve sarısaçları adeta bunlar görmezden gelmemi onun ile her şeyi sınırsızbir şekilde yaşamamı sunuyordu. O gün ilk defa ondan bu kadaretkilendiğimi hissediyordum. Onun o kıyafetleri ile görünce direkgözlerim büyümüştü. Tabi ki sadece gözlerim büyümek ilekalmayıp bir de sikim havaya kalkmıştı. Ona karşı farklıduygular hissetmeye başladığımı anlamıştı. Anlamamasısikimin geldiği halden dolayı imkansızdı.

Yanıma gelerek senin de bana mıihtiyacın var diye sorunca hayır demem imkansızdı. Adeta bu anıbekliyormuş gibi evde kimsenin olmayışını fırsata çeviripdirek soyunduk. Öylesine sikmeyi özlemiştim ki. O şişman bakıcıkadını sikerken her zerresinde kendimden geçiyor olduğumuhissediyordum. Bu durum da beni bir hayli etkilemeyi başarıyordu.Onun o altımda olan kıvrak hareketleri sikimi kavrayışı falanbir anda boşalmamı sağladı. Bu sana yetmez diyerek bir de o irihale gelen sikimi yalamaya ve tekrar beni rahatlatmaya başladı.Ayağım alçıdan çıkana kadar her gün aralıksız iki postabakıcımı siktim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir