SEKSİ OLUŞUM ADETA BAŞA BELA

Selam ben nihal Götten hiç vermedim ama meraktan ölcem ya nasıl bişey acaba!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Herkes tarafından duyduğum sabit birşey vardır. Gerçekten de seksi bir duruşum ve bedenim olmasıdikkatleri çekmektedir. Ondan dolayı ben mahallenin seksi kadınıMesude olarak biliniyorum. Doksan atmış doksan beden ölçüleriminolması dik ve iri kalça ve göğüslerimin olması bir erkeği herzaman karşımda azmasına neden oluyor. Belirli bir süre boyunca budurum her ne kadar beni mutlu etmiş olsa bile artık canıma takettirdi bile diyebilirim. Çünkü bazı anlarda gerçekten de seksiolmak başa bela oluyor diyebiliriz. Erkekler her zaman bana karşıçok farklı bir ilgi besleyerek geliyorlar ve bu durum genellik ilebeni bir hayli mutlu ediyordu. Son zamanlarda en çok dikkatimi çekenisim belli olduydu. Mahallenin muhtarı olan Kemal bana bir hayliyakın davranıyordu. Kemal de çok seksi bir adam olduğunu inkaredemem. Benim erkek versiyonum desek bile yeri olacaktır.

Bir gün Kemal muhtarlıktaişlemleriniz var diyerek beni odasına çağırdı. Onun beni yanınaçağırması pek hayra alamet gözükmüyor gibiydi ama ben yine degittim. O adam çağırır da gitmem mi? En son oturalım ve birazkonuşalım dedi. O ban kahve getirirken bir yandan da girişkapısını kilitlediğini fark ettim. Kahvenin içine bir şey atmışolma ihtimali vardı ve ben içmedim. Sadece sarhoş numarasıyaptım. Bana yanaşıyordu.

Kemal bana yanaştıkça ben de sarhoşnumarası ile ona yakınlaşıyordum. Sikini bir anda tenimdehissettim. O kadar iri bir siki hayatım boyunca ilk defa gördüm.Bir anda gözlerim büyüdü ve ben de ellerime alarak onu yalamayabaşladım. Direk adama soyun ve beni sik dediğimi hatırlıyorum.İkimiz de azgın olan insanlar olduğumuz için dur durakbilmiyorduk. O iri sikini bir anda benim dolgun olan götüme soktu.O kadar çok zevk veriyordu ki ben onu amdan da hissetmekistiyordum. Koltuğa oturttum ve bir anda sikin üzerine oturdum.Onun siki beni o kadar hızlı boşalttı ki ilk defa bu kadar hızlıoldum.

Sex hikayeleri:

fantezi hikâye,Türk endest hikayeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir