SARIŞIN SUZAN’I BİR GÜZEL SİKTİM

Selam ben nihal Götten hiç vermedim ama meraktan ölcem ya nasıl bişey acaba!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Uzun zamandır tanıdığım arkadaşımSuzan sarışın ve çok güzel bir kadın. Ben bunu iş yerindentanıyorum. Çünkü ben ünlü firmalardan bir tanesinin patronuSedat. Her zaman hayatımda ilk olarak işim ondan sonra da seksikadınlar ile birlikte olmak gelmiştir. Seksi kadınları sikmek enbüyük ilgi alanlarım arasında yer almasından dolayısekreterlerim arasında en ufak bir mankenden farkı olan kadıngörmek imkansızdır. Suzan da aynı onlardan bir tanesiydi. Busekreter diğerlerinden de farklı olarak daha seksi ve dikkatleriçeken bir kadındı. Onu elde etmem ve çok güzel bir şekildesikmem gerekiyordu. Ona nasıl yakınlaşacağımı tam olarakbilmiyor olsam bile az kalmıştı. Onu adeta altıma alarak sadeceinletecektim. Her şeyi ile her bir zerresini sikecektim.

Onu odama çağırdım ve farklı işlerveriyorum. Sürekli onu masada yanımda tutup yere bir şeylerdüşürüyorum. Yere düşen şeyleri tekrar ondan istiyorum. Oeğiliyor ve ben onun iri götüne bakarak adeta kendimdengeçiyordum. Sırf bunun için o an odayı bile tamamen baştan sonakadar dağıtıp ona toplatabilecek bir düşüncem vardı. En soneğilmesinde içinde olan pembe tangası benim sikimin iyice havayakalkmasına neden oldu. O göte bir anda ellemeye başladım. Suzanilk başta ne olduğunu anlamadı. Ne yapıyorsunuz demeye kalmadanonu duvara yasladım.

Dur ve seni sikmek istiyorumcümlesinden başka bir şey dediğimi hatırlamıyorum. Giderekkapıyı kilitledim. Arkamı döndüğüm zaman üzerinde sadeceazgın bir iç çamaşırı olan Suzan vardı. Onu öyle görüncesikim patlayacak kadar azdığımı hissettim. Onu hırpalayaraksikmek istiyordum. Ağzını sıkarak birden sikimi verdim. Onunnefes almasına izin vermeden ağzını siktim. Sürtüğün ağzıda o kadar güzeldi ki ilk defa ağız sikmekten bu kadar zevkalmıştım. Tam patlayacak hale geldiği zaman aldım ve duvaraittim. Yasladım ve götünü dışarı doğru çıkarttım. Onun otam sikilesi olan götüne bir anda iri yarrağımı soktum ve çığlıkiçinde bıraktım. Götünü sikerek kıpkırmızı ettim artık hergün sikiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir