SARIŞIN OLGUN KADINA LEZBİYEN GRUP YAPTIK

Selam ben nihal Götten hiç vermedim ama meraktan ölcem ya nasıl bişey acaba!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Ablam ile ben uzun yıllardır lezbiyenilişki yaşıyoruz. Erkekler ile olan ilişkilerden ziyade kadınlarile olan seks bizi daha mutlu ediyor. Her ne kadar sürekli ablam ilebu ilişkiye giriyor olsak bile arada farklı kadınları da grupseksimize almakta fayda var. Toplum içerisinde kadınların lezbiyenolduklarını ya da olmadıklarını anlamak da zor olmasındandolayı yeni sikecek kişileri bulmak da bizim için biraz zoroluyor. Geçenlerde bir gün üst komşumuz Ayşe’nin de bizim gibilezbiyen olabileceğini düşündük. O kadar çok sikmek istiyordumki onun daha erkek eli değmemiş olan amını abla kardeş sınırsızyalamak için can atıyorduk.

Bunun için bir yol olmalı diyegünlerce düşünüp durduk. Her ne kadar düşünüyor olsak bilepek bir çare bulamamıştık. Ablam Sevda her ne kadar cesaretedemiyor olsa bile kafaya koydum ben o kadını sikeceğim başkaçaresi yok. O gün her şeyi gelişi güzel yapmaya karar verdim.Zaten üst katımızda oturuyor. Ben de çay içme bahanesi ile bizeçağırdım. İlk başta onun çayına ilaç atarak uyutup sikmeyidüşündüm. Fakat onun inlemelerini de bir yandan duymak beni mutluedecekti. Çayı içtikten sonra nasıl başlasam diye düşünüyordum.Her ne kadar sarışın olgun bir kadın olsa bile en az o kadarazgın bir kadın olduğu da amının büyüklüğünden bellioluyordu.

Çaylar bitti ve ben mutfağa gidiyorumdiye odadan çıktım. Odada tek başına televizyon izlerkensoyundum ve yanına gittim. İlk azgın Ateş kız sen ne yapıyorsundese bile gözleri sadece benim sulanan amımdaydı. Tuttum elindenyatak odasına götürdüm ve dur bile demedi. Ona lezbiyen olduğumuve sadece amını sikmek istediğimi söyleyince direk yatağauzandı. Zaten hissetmiştim onun da lezbiyen olduğunu. Yatağa birgüzel uzattım ve daha seksi gözükmesi için dantelli çamaşırlargiydirdim. İlk azgınlık her şeyden önemliydi. Birden dudaklarınayapıştım. Boynunu dudaklarını öperken ablam da soyunup geldi.İlk azgın karı Ateş şaşırsa bile bir eliyle ablamın bireliyle de benim amım ile oynuyordu.

Daha fazla dayanmayagücümüz kalmamıştı. Seksi ve iri götüne bir an önce abanmakistiyordum. O kadar büyük götü vardı ki tüm erkeklerin sikmekistediğine eminim. Bir yandan amını yalıyordum o da ablamınamını. Altımda inlemesini istediğim için elimi bileklerime kadaronun ö güzel amına soktum. Ben onu sikerken o da ablamıyalıyordu. Daha fazla dayanamadı ve orgazm oldu. Üzerine uzanarakadeta nefes almasına bile engel olacak şekilde amımı sürtüğünağzına verdim. Bir yandan da ben onun amını ablam da götünüsikmeye sınırsız bir şekilde devam ederken aynı anda orgazmolduk.

Sex hikayeleri:

hıkaye ap azgın gay sikiş

One thought on “SARIŞIN OLGUN KADINA LEZBİYEN GRUP YAPTIK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir