PİKNİKTEN KALAN EN GÜZEL MACERA

Selam ben nihal Götten hiç vermedim ama meraktan ölcem ya nasıl bişey acaba!
NUMARAM: 0035 351 57 32

O gün lise arkadaşlarımızın genelitoplanarak pikniğe gitmeye karar verdik. Birlikte toplanarak birşeyler yapmayalı o kadar uzun zaman olmuştu ki adeta biri birimiziçok özlemiştik. Ben tabi ki daha çok orada eski aşkım olanSerdar’ı daha çok özlemiştim. Lise bittiğinden sonra bubuluşmalar da olmasa onu görmem imkansız desek bile yeridir. Bende bu yüzden her ne zaman bir buluşma olsa onu kaçırmadan anındagiderim. Yine bu piknik benim için en iyi özlem giderme yollarındanbir tanesi olacaktı. Hepimiz için uygun olan bir gün belirledik vepikniğe gittik. Orada yemek yedik, sohbetler ettik,, şarkılartürküler eşliğinden dans ederek bol kahkahalı olan anlargeçirdik. Vakit öyle bir geçiyordu ki asla geçsin ve bitsinistemedim. Belki bir yol bulurum da tekrar eski sevgilimin gönlünükazanırım diye elimden gelen her şeyi yapmak için hazırdım. Onadoğru yanaştım ve benimle ormanda yürümek isteyip istemediğinisordum. Gözlerime o an o kadar anlamlı bakmıştı ki içimde umutbelirmişti. Hem belki de eski zamanlarda olduğu gibi seksihtiyaçlarımızı da sadece biri birimiz ile karşılar ve ben deona doyarım diye o an ormanda yürümeye çıktık. Herkestenuzaklaşmıştık. Artık daha fazla dayanmama imkan olmadığınıanlamıştım.

Kalbimden bedenimden ve beynimden o anher ne geçiyor ise ona bir anda söyledim. Serdar o kadar şaşkınbir şekilde bana bakıyordu ki adeta benden asla böyle şeylerbeklemesi imkânsızmış gibi. En son onu ne kadar özlediğimi vebedenen de olsa ona ne kadar ihtiyacım olduğunu anladı. Onakonuşma fırsatını çok vermemiştim. Zaten arkadaşlarımızdanoldukça uzak olan bir yerdeydik. Durum böyle olunca ne birinin bizigörmesi ne de duymasına olanak yoktu. Öyle bir kafaya koymuştumki Serdar ile seksi piknik alanında doruklarında yaşamayıbaşaracaktım. O tam bir şey söyleyecekken ona fırsat vermedenbir anda dudaklarına yapıştım. Bir elim ile de iri hale gelenpenisi ile oynuyor daha da irileşmesini istiyordum.

Karşımda onun da daha fazla dayanacakgücü kalmamıştı. Zevkten dimdik olan memelerime elliyor bireliyle de hafif tüyleri olan amımı okşuyordu. İkimizin üremeorganları da zevk suyu içerisinde kalmıştı. Uygun bir yerbularak bu fırsatı değerlendirmemiz gerekiyordu. Düzgün bir ağaçaltına geçtik. Ağaç altında onun ile eski günlerdeki gibiolacaktım. İri olan sikini çıkardı ve bir anda ağzıma verdi.Yıllardır o sike hasret kalmış gibi yaladım. Tam sokulmalıkhale gelmişti. İkimizde bunu fark edince Serdar beni ağacayasladı. Ben ağaca yaslandığım an ne olduğunu anlamadan irisikini bir anda benim amıma soktu. O an soluksuz bir şekilde oradaikimiz de rahatladık.

Sex hikayeleri:

sex hikayeleri aile

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir