Patronumun Penisiyle Yüzleştim

Selam ben nihal Götten hiç vermedim ama meraktan ölcem ya nasıl bişey acaba!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Kız başıma ayaklarımın üstünde durmak gerçekten çok zor. Bütün erkeklerin tek amacı seks! İş başvurularında bilgimden çok götüme başıma baktıkları için artık iyice umutsuzluğa kapılmıştım. En iş başvurusu yaptığım yerde yine beni inceden inceye süzen bir patron ile karşı karşıyaydım. Fakat durumdan rahatsız olmamış gibi yapmaya çalışıyordum. Çünkü iş bulamazsam artık ailemin yanına dönmek zorundaydım. Çok geçmeden beni istemediğim biriyle evlendireceklerdi ve ben böyle bir hayatın içinde olmak istemiyordum. Madem erkekler benim fiziğimi beğeniyor ve benimle birlikte olmak istiyor bende bunu en iyi şekilde kullanmalıyım diyerek patrona yapabildiğim kadar cilve yaptım. Adam tabi ki beni sekreteri olarak işe aldı ve seks hikayemi tatlandıracak olaylar yaşanmaya başladı.

Daha ilk iş günümde patronum beni sürekli odasına çağırıyor ve karşısındaki raflardan dosyalar getirmemi istiyordum. Karşısında eğilip kalktıkça, eliyle kendini tatmin etmeye çalıştığını görebiliyordum. Yaklaşık bir hafta boyunca sözlü olarak tacizler devam etti. Sürekli iltifat ediyordu ve bu durum beni artık sinirlendirmeye başlamıştı. Çünkü ne olacaksa olsun kafasında gidip geliyordum.

İki buçuk hafta kadar bir süre geçmişti. Patron yine bir dosya istedi ve dosyayı alarak yanına gittim. Masanın karşısında duruyordum ama beni yanına çağırdı. Dosyada yazanları okumamı istedi ve ben yavaş yavaş okumaya başladım. O sırada sıcak bir elin popomda dolaştığını hissetmiştim. Ses etmeden okumaya devam ettim. Mini siyah eteğimin altından elini sokarak külotlu çorabımı çekiştirmeye başladı. Külotumu da indirdikten sonra elini amımda gezdirmeye başladı. İster istemez tahrik oluyordum ve amımım sulandığını hissediyordum. Okumayı bir anda bıraktım ve elimi adamın sikine attım. O kadar büyüktü ki ilk başta korktum. Pantolonun kemerini açıp, yavaşça sikini dışarıya çıkardım. Ben yarağını sıvazlarken o da amımı parmaklamaya devam ediyordu. “Yalamak ister misin?” dediğinde eğildim ve yarağını ağzıma aldım. Mis gibi kokuyordu ve yaladıkça daha çok canım çekiyordu. Üstümdekileri tamamen çıkararak masanın üzerine çıktım. Adam yavaşça koltuğundan kalktı ve yarağını biraz ıslattıktan sonra yavaşça amıma girmeye başladı. Bacaklarımı ayırıp, amımda hızlıca girip çıkmaya başladığında artık zevkten boşalmaya yakın bir kıvama gelmiştim. Benden önce kendisi içime boşaldı ama neyse ki doğum kontrol haplarından birini çoktan içmiştim. Böyle bir şey olacağını biliyordum. O günden sonra patronum beni düzenli olarak sikti ama maddi yönden de hiç zorda bırakmadı…

Sex hikayeleri:

Siks hikayeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir