PATRONUM İLE YAŞADIĞIM SINIRSIZ SEKS

Selam ben nihal Götten hiç vermedim ama meraktan ölcem ya nasıl bişey acaba!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Ben hayatına sekreter olarak devameden Ecem. Gerçekten çok işveli ve çekici olan bir kadınım.Doksan atmış olan doksan bedenim tüm erkeklerin dikkatini çekecekşekilde etkilemektedir. Bu güne kadar hangi erkek ile olmak istesemonu anında beden e yüz güzelliğim ile de elde etmişimdir. Budurum bazıları tarafından her ne kadar yadırganan bir durum olsabile benim için gerçekten de çok işe yarayan bir şey. En sonözel bir şirkette işe girdim. Ve burada işe girmem de en büyüketki bedenimin ve iri olan göğüslerimde olmuştur. Çünkügörüşmeye gittiğim zaman patronumun ne kadar etkilendiğini vegöğüslerimden gözlerini çekmediğini anlamak pek de zor değildi.

O benden her ne kadar etkilendiyse enaz onun kadar ben de ondan etkilenmiştim. Fakat öğrendiğime göreevli ve iki çocuğu varmış. Benim zaten asıl amacım onun ileevlenmek değil sadece seksi sınırsız bir şekilde yaşamak. Çünküo kadar kaslı ve seksi bir bedene sahip ki sanki mankenlikajanslarından fırlamış gibi etkin bir bedeni var. Bu da beniadeta baştan çıkarıyor ve onun altında inlemek için can atmamaneden oluyordu. Ben bir gün bunu kafaya koydum ve patronumu sınırsızbir şekilde ayartmak için her şeyi yapıyordum. Bunun için o günişe giderken adeta eğilince götümün gözükecek kadar kısa olanbir etek giydim. Üzerime giydiğim göğüslerimin tamamen dışarıdaolduğu tişört ile en dindar adam bile karşımda dayanamazdı.Buna emindim. Bundan dolayı da her şeyin ortada olacağı kadaraçık ve seksi giyindim. Odasında sürekli eğiliyor ve götümüngözükmesini sağlıyordum. Yakınlaşarak memelerimden tahrikolması da en önemli etkenlerdendi.

Daha fazla dayanamadı ve odanınkapısını kilitledi. Hiçbir şey demeden o narin ellerinibacaklarımdan amıma kadar sürükledi. Sıcaklığını artıkhissediyordum. Dudaklarına yapıştım ve hadi sik beni dedim. Bulaftan sonra onun da dayanmasına imkan yoktu. İkimiz de azmıştık.Beni masanın üzerine yatırıp amımı yalamaya başladı. O anhissettiğim zevki hayatım boyunca bir daha alamayacak olduğuma daemindim. Artık zerre dayanabilecek bir gücü olmadığını vesokmak için can atıyor olduğunu da biliyordum. Masaya dayadı vebir anda o iri olan siki amıma soktu. Patronum ile yaşadığımsınırsız seks ile aldığım zevkin tadı gerçekten dediğerlerine oran ile bir başkaydı.

Sex hikayeleri:

Bakire sex hikaye

One thought on “PATRONUM İLE YAŞADIĞIM SINIRSIZ SEKS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir