OKULDA YAŞADIĞIM SEKS ÇOK FARKLI BİR HAZ VERDİ

Selam ben nihal Götten hiç vermedim ama meraktan ölcem ya nasıl bişey acaba!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Ben Can ve adeta seks için yanan biradamım. Bu yüzden her an yanımda olan kızlar ile seks yaşamakistiyorum. Çok yakışıklı bir genç olduğum için de çevremdeolan kızların geneli bana hayır diyemez. Ben de bunudeğerlendirmek için her şeyi yapan biriyim. Bu ara bana her kimegitsem kimse hayır demedi ama yine de içlerinden bir tanesi hayırdiyecek kadar cesaretliydi. Tuğba hem o kadar seksi hem de o kadariçten bir kadındı. Onun bu halleri beni adeta delirtecek kadarsınırsız noktalara getiriyordu. Onun da çevresinde bir hayliinsanların olması adeta beni gözü görmeyecek kadar etkilemesineneden oluyordu.

Onun çevresinde dolanan insanlardannefret etmeme bile gerek yoktu. Çünkü o sadece tek başına olmayıtercih ediyor ve her kim gelir ise gelsin onları gönderiyordu. Onunbu gizemli halleri beni daha da kendisine çekiyordu. İkimiz de okadar genç ve hareketli insanlar olsak bile o yalnız olmayı dahaçok tercih ediyordu. En son kafaya koymuştum ve onun ile birlikteolacağım. Bir gün onun ders notlarına ihtiyacı olduğunu gördümve benden başka kimse elinde yoktu. Ben de elinde olmadığı içinonun ile paylaşabilecek olduğumu söyledim. Ders çıkışıkırtasiyeye gittik ve beraber kopyasını alacaktık. Kopya aldıktansonra bana bir şeyler ısmarlamak istediğini söyledi. Direk evinegötürdü. Ben karşısında ne diyecek olduğuma karar veremedim.Her ne kadar çok şaşkın olsam bile oldukça da heyecanlıydım.İlk başta ben sıcak bir şeyler içeriz diye düşünüyor olsambile o direk içki getirdi. İkimiz de o kadar çok içmiştik kisolukları tekrar yatak odasında aldık.

Soluklarımız biri birimizin teninedeğecek kadar hareketli bir haldeydi. Onun seksi halleri için adetacan atıyordum. Bir an önce amına girmek ve okulda yaşadığımseks hayatını farklı bir şekilde kılmak istiyordum. Onu yatağaatar atmaz adeta amı içinde gezip dolaşmak istiyordum. Sikim onunkıyafeti üzerinden bile hissedilecek haldeydi. Soyunduk ve yataküzerinde sikişmeye başladık. Onun dapdar amı içerisindegeziyordum. O kadar sert ve hızlı sikmeye başladım ki o bununhızına yetişemiyordu. Nefes nefese bırakacak kadar siktim. Okadar yorulduk ki yataktan çıkacak bir halimiz kalmamıştı. Bende bir ders notu ile kimseye yanaşmayan bir kızı sikmiş oldum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir