NEFESLERİ KESEN ANLAR GEÇİRDİK

Selam ben nihal Götten hiç vermedim ama meraktan ölcem ya nasıl bişey acaba!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Ben daha 25 yaşında oldukça gençbir erkeğim. Evli ve boşanmış olduğum için de aşk hayatımaistediğim gibi yön verebiliyorum. İlk eşim ile ciddi anlamdaproblemler olması ve en son dayanamayıp ayrılmamız benim ciddiilişkilerden bir nebze de olsa uzaklaşmama neden oldu. Çünküartık karşımda her kim olur ise olsun ona güvenemiyor ve bundandolayı da kendi başıma devam etmek istiyorum. Uzun bir süresadece yalnız kalmayı tercih ettim. Her ne kadar uzun süre tekkalmayı başarmış olsam bile bazı ihtiyaçlardan dolayı bileolsa yanımda bir kadınım olması gerekiyor. Hayatım boyunca böyledevam edemeyeceğim için ben de yanımda bir kadının olmasınıistiyordum. Bunun için internet ortamlarından bir kız düşürmeyiplanlıyordum. Çevremde olan iki yüzlü insanlar ile olmak yerinedaha çok bunlar ile olmak bana her anlamda huzur verebilirdi.

En son bir sosyal medya hesabıdikkatimi çekti. O kadar seksi ve güzel bir kadın olduğuresimlerinden belli oluyordu ki adeta onu görür görmez sikmekistedim. Ama ben duygular ile yanarken hayatımda bile olmayankadının benden haberi yoktu. Onun ile arkadaş olmak istediğimianlaması için arkadaşlık isteği attım. Kısa süre içerisindekabul etti ve biz konuşmaya başladık. Artık bu durum beni sıkıyordiye telefondan konuşmak istediğimi söyledim. Biri birimizegüvenmek için bir süre konuştuk. O kadar konuştuktan sonra biribirimize güvendiğimizi anladık ve buluşmak için karar verdik.Yan yana gelme vakti gelmişti ve ben oldukça heyecanlıydım.Gerçekten de bu kadar seksi olan bir kız ile yan yana gelebilmekherkese nasip olmayabilirdi. Ya da gerçekten resimlerde olduğu gibibir kız mıydı? Bu durumları düşünürken bir anda onu karşımdagördüm. Bu kadar seksi olan bir kız ile en heyecanlı anlarıgeçirmek istedim. Sokakta olmaktan rahatsız olunca bizim evegelebileceğini söyledi.

Eve girer girmez o kadar seksi olan kızbir anda soyundu. Adeta nefesleri kesecek kadar etkin ve güzel olankadını sikme fırsatını verdi bana. O an bir erkeğe oldukçaihtiyacı varmış. Benim de bir kadına ihtiyacım olduğu için onusikecektim. Bu soyunma işime geldi ve kucağıma aldığım gibiyatağa attım. Onu adeta evire çevire siktim. Her an onu sikmek ilevakit harcamaya başladım. Seks sadece onun ile yaşanır bir halegeldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir