Liseli Kız Arkadaşım ile İlk Cinsel İlişki Hikayesi

Selam ben nihal Götten hiç vermedim ama meraktan ölcem ya nasıl bişey acaba!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Lise zamanlarımda sınıfta oturan bir kız gözüme sürekliilişiyordu. Bir gün yanına ders notlarını sormaya gittim. Beni tersler gibihareket yapınca istemekten geri vazgeçtim ve başka kızlardan istemeye başladım.Ama bana böyle bir tepki koymasını anlayamamıştım aynı sınıftaydık sonuçta çokyakınlığımız yoktu fakat beni beğendiğini sınıftaki diğer kızlardan duyuyordum.Acaba bana naz mı yapıyor diye hep aklımda soru işaretleri bırakıyordu. Bir günyine aynı şekilde not isteme bahanesiyle yanına gittim ve bana ne desebeğenirsiniz? Sen bu gece gel bizde çalışalım dedi. Bu beni istediğiningöstergesiydi. Fakat utandığı için benimle soğuk konuşma tavırları sergiliyordu.Neyse akşamı dört gözle bekliyordum. Okul çıkışı sonunda olmuştu ve evinegitmek için servise binmiştik kız serviste bana cinsel sohbetler açmayabaşlayınca bunun amacını anlamıştım ve ders açıkçası bahaneydi. Neyse evegeçtik evde ailesi yoktu. Bana resmen karım gibi davranıyordu yemek hazırlayıpşarap falan içmemizi sağlayan ortam hazırlıyordu. Romantik bir kızdı ama bir o kadardaazgın.

Neyse açık açık konuştum benden hoşlandığını söylemesiniistedim ama o çekindi ve hoşlanmadığını ne kadar iddia etse bile ben onundudaklarına yapışıp göğüslerini yalamaya başladığım an zaten kendini banabırakmasından anlamıştım. Öyle güzel ten kokusu ve öpüşü vardı ki ilk postayıerken boşalmıştım. Dayanamayıp lavaboya gittiğimde iç çamaşırımı koklayıpamıyla oynuyordu. O derece sınıfta bile benim kokumu alabilmek için hepyanımdan bilerek geçtiğini ve her teneffüs aralarında benimle kantine inmekiçin uğraştığını söyledi. Artık bir bedende iki kişi gibiydik onunla. Oralilişkiden anal ilişkiye hepsini yaptım ve hiç kimsenin onun içine girmediğibelliydi kızlığı sağlamdı. Ama ne yazık ki benim altıma gelen kız sağ çıkmaz veonun kızlığını güzelce ellerinden aldım. O kadar güzel içine girmiştim kizevkten inliyor ve gözyaşlarını tutamıyordu. Hatta bir ara zevkten sırtımı öylebir tırnaklamıştı ki kendini resmen kaybetmişti. 

Benim gibi birini bulamadığını ve iyi ki onu siktiğimisöyleyip duruyordu. Neyse ki 2 3 postada göğüslerinin arasına ve kalçalarınaattıktan sonra artık gece 12’yi saat bulmuştu ve ben evime gitmeye çalışıpüstümü giyinirken hala doyumsuz bir şekilde penisimi ağzına almaya çalışıyordu.Gitmeden son kez daha ağzına verip oral yaptırıp birde erkekliğimi ağzınapatlatmıştım kaltağın… Ve daha sonrasında onunla bu ilişkinin ikimizin arasındasır olacağını sınıftaki hiç kimseye belli etmemesi gerektiğini söylemiştim.Zaten ailesi bile o kadar genişti ki erkek arkadaşlarını evlerine aldıktansonra onların nasıl kızlarına sahip çıkmadıklarını anlamıştım. Ben de fırsattanistifade onlar evde yokken kızlarını sikmiştim ve tüm gün keyfimin tadınıçıkarmıştım. Daha sonra ertesi gün olduğunda sabah benim yanıma dün akşam çokiyiydik arada yanıma gel böyle deyip beni yine kışkırtmaya çalışıyordu vesınıfta tek kaldığımızda özellikle beden derslerinde soyunma odasına sokupağzına veriyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir