İşe geç geldim diye patronum sikti beni

Selam ben nihal Götten hiç vermedim ama meraktan ölcem ya nasıl bişey acaba!
NUMARAM: 0035 351 57 32

sizlere güzel bir iş yerindeki seks hikayemle ilgili anımdan bahsedeyim. Ben 24 yaşında özel bir şirkette sekreter olarak çalışıyorum.

Alımlı bakımlı ve güzel bir bayn olduğum çevrem tarafından sürekli söyleniyordu. Halada öyle. Bir gün işe geç kaldım diye genelde geç kalırımda o günü söylüyeyim. İşe geç kaldım diye patron gelir gelmez odama gelsin demiş patron dediğimde patronun oğlu yakışıklı sempatik bir o kadarda çapkın her gece bir club te kızlarla

Odasına gittiğimde gel Çiğdem otur dedi. Oturdum bir süre konuştuk bu şartlar altın da benimle çalışamıyacaklarını söylediler burda kadının en güçlü noktası olarak fiziğimi ortaya koyunca dönen bu sohbetten eser kalmadı.

Masasının başına geçtim ve eee işten mi çıkarıyosun yani beni diyerek bacak bacak üstüne atıp elini bacağıma koydum oda birdaha yapmıycağına söz verirsen bu konuyu kapatabiliriz diyor bir taraftanda gözlerini bacağımdan alamıyordu.

O an kalktım ve tamam o halde diyerek eteğimin fermuarını açıp yavaşça aşağı süzerek bıraktım. Altımda kırmızı bir külot vardı. Görünce kendisin den geçti hemen üstümdekilerini son sürat bir hızla çıkararak kendiside soyundu ve kapıyı kitledi beni masaya oturtup amımı yalamaya başladı dilini köküne kadar sokuyor dudağıyla etimi çektikçe bayılıcak oluyordum.

Tamamen sulanmış nerdeyse zevk suyum akacak boşalacak hale gelmiştik kazık gibi penisini sulanmış amcığıma sürterek güzelmi hoşuna gidiyormu sokayım mı ? dedi. Bende sorana kadar yap artık şunu dayanamıyorum dedim. Yavaş yavaş soktu kökünü itelediğinde kendimden geçmiştim artık böyle bir zevk yoktu yani anlatamam. Dakikalarca sert bir şekilde beni sikti ve en sonunda boşalacakken çkarıp göğüslerime doğru attırdı. Çok güzeldi.

Her seferinde işe bilerek geç gidiyorumki beni odasına çağırsın ve o günü daha fazlasıyla daha bir delisiyle yaşayalım. Beni dinleyen herkese seksli dakikalar dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir