İş yerinde yaşadıklarım

Selam ben nihal Götten hiç vermedim ama meraktan ölcem ya nasıl bişey acaba!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Ben Aslı. Hem beden ölçüleri ilehem de bedenimin ayrıntıları ile tüm erkeklerin dikkatleriniistediğim gibi çekebilen bir kadınım. Kendim bir şirketiçerisinde bilgisayar mühendisi olarak çalışıyorum. Bu yüzdenbenim etrafım sadece erkeklerden oluşuyor desek bile yeridir. Kızarkadaşım ne okul ne de iş hayatımda olmadı denecek kadar azoldu. Böylesine seksi bir bedene sahip olup bir de tüm çevremdesadece erkeklerin varlığı benim seks ihtiyaçlarım için oldukçaönemliydi. İş yerimde benim ile aynı anda ilgilenen ikipatronumun olduğunu biliyordum. İki ortak arasında adeta benimiçin güçlü bir çekişme vardı. Ben de seks hayatına oldukçaönem veren bir kadın olmamdan dolayı bu durum bir hayli hoşumagidiyordu. Aslında benim ikisinden birini tercih etmem gerekiyordu.Ama ikisi de o kadar yakışıklı ve seksi olan kişilerdi ki benikisinden de vazgeçmek istemedim.

O gün mühendisler arasında birtoplantı olacak ve patronlarda katılacaktı. Konuşulması gerekenher şey konuşulduktan sonra patronlarım herkesin dağılabileceğinisöyledi. Ama benim o an sadece aklımda Munzurluk vardı. Herikisinin de karşısında oldukça seksi hareketler yaparak onlarınazması için elimden geleni yaptım. Altımda olan mini eteğimgöğüs kısmı tamamen açık olan gömleğim ile sergilediğimhareketler onların penislerinin hareketleniyor olduğupantolonlarından dahi belli oluyordu. Sırası ile ikisine deyakınlaşıyordum. Birden patron Ali ayağa kalkarak toplantıodasının kapısını kilitledi. Ben de ona yönelerek bir elimlepenisi ile oynuyorum bir elim ile de onu soyuyordum. Ardından ikincipatronum Özkan geldi. Bu sefer ikisinin penislerini aynı andaokşamaya başladım. Üçümüzde bir anda soyunarak koltuklaraoturduk. Ben birinin sikini yalarken diğeri de benin amımıyalıyordu. Adeta böyle dönüşümlü olarak devam ediyorduk

Her ikisinin de karıları evlerdeonların ihtiyaçlarını karşılayacak kadar başarılı kadınlardeğillerdi. Bundan dolayı patronlarımın siki adeta havaya dikildive bir an olsun inmek bilmedi. İkisini de o kadar güzel yaladım kio sikler tam anlamı ile kazık gibi sem sert oldu. Önce Ali benimbacaklarımı omzuna aldı. Bacak omuza yapmayı daha çok sevdiğiiçin beni öyle sikmekten daha çok zevk aldı. Onun her sokuşubeni daha da azdırıyordu. O sırada Özkan hem göğüslerim ileoynuyor hem de iri sikini ağzıma veriyordu. Ben onu boşaltırkenAli de her ikimizi boşaltıyordu. Ali bir anda öyle bir boşaldıki sanki yılların patlamasını yaşıyordu. Ali rahatlayıncaartık Özkan delirmiş gibiydi. Bir anda daha kendine gelemeyenamına çakmaya başladı. O soktukça hem canım yanıyor hem de biryandan zevk alıyordum. O an ikimizde boşaldık. Bundan sonra nezaman toplantı olsa o toplantının ardından bir de üçümüz sekstoplantısı yapar olduk.

One thought on “İş yerinde yaşadıklarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir