Eski sevgilimin boşluğunu hızlı doldurdum

Selam ben nihal Götten hiç vermedim ama meraktan ölcem ya nasıl bişey acaba!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Sevgilimden ayrıldığımda düştüğüm boşlukta kollarımda ozelsexhikayeleri.com bulduğum kuzenimi anlatacağım sizlere kız arkadaşım benı terk ederek yurt dışına gıttı tabı benim yuzunden olduğu için cok koymuştu ona yaptığım hatam aklıma geliyor cıldırıyordum ıyıce eve kapanmıstım kı o sıra yakınım duymus hemen yanıma geldi aramız ıyı olduğu içn dertleşecektik hesapta ama ileriye gidince yeni sevgilim oldu

“Evlenene kadar asla sikişmicem”neyse dedim ama gözüm onun penyesinin içine kaydı memebaşı görünüyordu. Sikim patlıcan gibi olmuştu. O sarhoş olup sızınca faaliyete geçmeye karar werdim! 30 Dakka sonra benim yatağımda yatıyordu ben de yanına uzandım ve yarrağımı bacaklarının arasına saldım o kadar tahrik olmuştum ki 1 dakkada boşaldım. Ve sızdım.

Gözlerime inanamadım tangasının deseni pınarınkiyle aynıydı. Uzanıp onu yağlamamı istedi bende her yerimi diye sordum tabii deyiverdi. Ve bikinisini çözdü ben de her yeri yağladım. Ama artık bıkmıştım baş ağrımı bahane edip eve gidelim dedim kabul etti. Banyoya birlikte girdik.

Lara saçlarını yıkamamı istedi arkasını dönünce hızlıca mayomu çıkardım gözlerinde sabun olduğu için bakamıyordu. Kafamda yapacaklarımı planladım. İstersen mayonun altını çıkar dedim manyaq mısın ya dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir