Çalıştığım ajansın sahibi tarafından vahşi şekilde sikildim

Selam ben nihal Götten hiç vermedim ama meraktan ölcem ya nasıl bişey acaba!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Güzelliğimi ve seksiliğimi mesleğimde değerlendirmek istiyorum. Bunun için gazetede ki ilanların çoğunu aradım ve bir mankenlik ajansında görüşme için randevu aldım. Heyecanlıydım ve ilk iş deneyimim olacaktı. Çevremde ki herkes tarafından manken olmaya itiliyordum ve ailemin onayı bana güç verdi. Teşvik etti ve cesaretimi toplayarak randevuya gittim. İnsan kaynakları uzmanı ve işe alımlara bakan bir hanım efendi vardı. Çok hoş bir sohbet sonrasında detayları görüştük. Katalog çekimlerine katılmamı ve bazı özel ürünleri tanıtırken gelmemi söyledi. Şartlarının hepsi bana uygundu ve kabul etmemem için sebep yoktu. Kararımı hemen vermek istemedim. Öncelik ile sevgilime ve sonrasında ileme danışmak istediğimi belirttim. Eve döndüm ve ailemin onayını almak için detayların tamamını ince ayrıntılarına kadar belirttim.
Akşam olduğunda ise erkek arkadaşımla görüşmeye gittim. İsmi Ali ve gerçekten çok yakışıklı biri. Kızların ilgilendiği ve çok arzuladığı adam ile birlikte olmaktan şans duyuyorum. Arabası ile geziyorduk ve sahil kenarına park etti. İşimi anlattım, biraz kıskandı ama sonrasında teklifi geri çevirmemem gerektiğinden bahsetti. Geleceğimiz için çalışmam gerektiğini anlattı ve mutluluktan havalara uçmaya başladım. İki saat geçtikten sonra beni evime bıraktı ve öbür gün işe başlayacağım için heyecanlıydım.
Uyandım, hazırlandım güzelce ve ajansın yolunu tuttum. Bu sefer, şirket sahibi ile görüştüm ve gerçekten patronum karşısında elim ayağım birbirine dolandı. Bana heyecanlanmamı söyledi ve gevşemem için bir kadeh içki verdi. Benden iki yaş büyüktü ve işini profesyonel olarak yapmamı tavsiye etti. Kısa sürede yükseleceğimden bahsetti ve seksi vücudumu süzdü. Çok etkilendim ve hoşlanmıştım. O an cinselliği yaşamak istedim ve içimde ki arzuyu hissetmiş gibi davrandı. Yanıma geldi saçlarımı okşamaya başladı ve benden olumlu tepkiler alınca hemen odasının kapısını kilitledi. En gözde mankeni yapacağının sözünü verdi ve sonrasında dudaklarıma yapıştı. Elini amına atarak beni baştan çıkardı ve vajinam çok ıslandı. Eteğimi yukarı kaldırdı ve içimde külot yoktu. Bu ekstra hoşuna gitti ve kalın yarağını direk amımdan içeri soktu. İnlemeye başladım ve yarım saatten daha uzun süre içimden çıkmadı. Boşalacağı zaman spermlerinin hepsini yüzüme fışkırttı ve tekrardan ağzıma soktu. Benim için inanılmaz bir deneyimdi ve vahşi oluşu canımın çok yanmasına sebep oldu.

Sex hikayeleri:

hikaye aldatma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir