Babamla sikişiyoruz hem de uzun zamandır

Selam ben nihal Götten hiç vermedim ama meraktan ölcem ya nasıl bişey acaba!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Babam ben 18 yaşıma geldiğimde annemden ayrıldı, annem de başka bir adamla evlendi ama benim işime yaradı bu durum. Annemden ayrı, babamdan ayrı harçlık alıyordum ki babalık dediğim adam da bana yaranabilmek için epey bir para veriyordu. Yani eskisine karşın çok daha iyi maddi durum içindeydim. Sonra bir şey oldu ama 6 ay senede annemde, 6 ay babamda kalırdım. Aslında genelde annemde kalırdım ama ben son dönemlerde babamda kalmaya da başladım. Babamlardaki yatağımda babam benim günlüğümü bulmuş.
Günlüğümde Emre isimli erkek arkadaşımdan ve sekslerimizden bahsediyorduk, bugün mükemmeldi yaladı vb gibi. Babam kızgın olur sanıyordum ama daha çok üzgündü, bana bakire misin dedi ben cevap vermedim. Emre aslında babamın tanıdığı bir arkadaşının oldu, hatta iş ortağının ve aslında sadece üzgün olmasına da seviniyordum. Direkt evlenin diyebilirdi, oysa ben okumak istiyordum ki Emre de evlenelim deyip duruyordu. En azından ben sağlık ile alakalı bir okul bitirmeden evlenemezdim. Babama bunları dedim, baba ben istediğim zaman Emre ile evlenebilirim, hatta söyleyeyim gelsinler beni istesinler ama ben okumak istiyorum, evlenmeden önce bir meslek sahibi olmak dedim. Sonra babam tamam o zaman adı konsun bu işin söyle istemeye gelsinler dedi. Babamın korkusu bakireliğimin gitmiş olmasıydı. İstediler beni nişan yaptık, babam kızım okuyacak o nedenle de okul bitmeden evlenemez dedi. Emreler de kabul etti.
Günlüğümde yazan şeyler çok enteresandı ama Emre’den çok Emre’nin sikinden bahsediyordum kalın ve damarlı diye. Babamın bunları okuması ve bilmesi de beni heyecanlandırıyordu. Bir gece babam televizyon izlerken yanına yaklaştım, kucağına oturdum ama cinsel bir mesaj verir gibi. Yutkundu bana baktı. 39 yaşında da olsa gerçekten hoş, yakışıklı adamdı. Babamı bırakan ve göbekli bir adama giden anneme hak vermiyordum, bu adam bırakılamazdı. Sevişmeye başladım, elimde babamın siki. Büyüdükçe büyüyordu. Sikiş zamanı gelene kadar kıpırdamadı. Hadi baba dedim, bakıyordu. Hadi korkma bakire değilim, geçir dediğimde ise geçirdi. Oh dediğim zaman canım yanmaya da başladı. Emre’nin sikinden daha kalındı ve daha damarlı. Gerçekten annem neden bırakmıştı bunu anlamak zordu. Sikiştik deliler gibi, hem babam sertleşen meme başlarımı da yaladı. O sırada Emre’den mesaj geldi, gelsene bize diye. Babam kızdı, sakın seks yapma diye. Ben de merak etme baba korkuyorum ve anlamaz zaten senle yattığımı nasılsa bakire değilim dedim. O zamandan beridir sürekli olarak babamla sikişiyorum hem de korunmadan. Emre de sadece beni kendisinin siktiğini düşünüyor ama ben Emre ile evlensem de babamdan uzak kalamam o nedenle her zaman en fazla bir sokak ötesinde oturabilirim babamdan. Ne babamdan ne de damarlı yarağından asla ayrılamam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir